0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 16 з 16 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Формат:
      Кількість листів:
      Щільність:
      Колір:
      Тип паперу:
      Країна виробник:
      Клас паперу:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Формат:
      Кількість листів:
      Щільність:
      Колір:
      Тип паперу:
      Країна виробник:
      Клас паперу:
      Папір офісний Double A, A5 (148 х 210 мм), Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А 1543
      Середня оцінка: 5 (4 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      140.10
      Папір офісний Double A A3 Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А
      Середня оцінка: 5 (2 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      557.40
      Папір офісний Double A A4 Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А
      хіт
      Середня оцінка: 4.92 (13 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      294.00
      1

      Папір білий офісний A3 | A4 | A5

      Білий папір – обов’язкова складова офісних канцтоварів. Часто його використовують і під час навчання у школі чи в інституті. Якісний офісний папір ксероксний гарантує привабливий вигляд роздрукованого на ньому документа чи зображення. Однак звертати увагу на якість потрібно не лише через це, а ще й для того, щобофісне обладнання працювало довго та успішно.

      Офісний папір: користь для бізнесу та навчання

      Використання офісного паперу постійно зростає. З підвищенням попиту зростає і пропозиція: виробники пропонують купити папір А3, А4, А5 та іншого формату, різної щільності, білизни. На вибір покупців представлені різноманітні варіанти на будь-який смак і потреби. Деякі види підходять для роботи з офісною технікою, інші використовують для рукописних текстів тощо.

      Офісний папір призначений для таких цілей:

      • збереження й наочного відображення нанесеної на нього інформації;
      • створення копій документів;
      • нанесення цифрового зображення або тексту;
      • друк договорів, довідок, звітів, листів та іншої документації;
      • нетрадиційне використання – обгортка, підкладка, пап’є-маше та ін.

      Сфера застосування паперу для офісу дуже широка. Його використовують відділи бухгалтерського обліку та звітності, навчальні заклади, комерційні структури, банківські установи, державні інстанції (податкова інспекція, пенсійний фонд, паспортні служби). Навіть у звичайному магазині знадобиться папір, наприклад, щоб роздрукувати накладну чи каталог товарів. Листи А4 формату активно використовують під час навчання у школі та інших закладах освіти. На них зручно писати чи друкувати реферати, доповіді, дипломні роботи тощо.

      Якщо потрібно купити папір для роботи, тобто для друку документів, більшість думає тільки про витрати. Тоді як вартість канцелярського приладдя – це лише один із параметрів і далеко не найважливіший. При виборі треба звернути увагу на якість матеріалу, тому що папір впливає на працездатність обладнання. Якщо друкарська чи копіювальнатехніка виходить із ладу, люди зазвичай звинувачують у цьому її, тоді як проблема може полягати у використанні дешевого та неякісного паперу.

      Загальні поради з вибору білого офісного паперу:

      • надто гладка поверхня аркушів при високій швидкості друку може порушити послідовність виданих документів і, навпаки, дуже шорстка може привести до злипання кількох листів через великий коефіцієнт тертя;
      • якщо потрібен папір А3 для кольорового лазерного принтера, краще купити гладкі листи – на них не будуть з’являтися розводи, підтьоки, а фарба лягатиме рівно;
      • показники білизни відіграють велику роль, коли треба, щоб зображення на аркуші відповідало оригіналу. Якщо малюнок має багату палітру кольорів, потрібно друкувати його лише на папері з високими показниками білизни, тоді він буде переданий максимально точно.

      Папір А3: розмір, особливості, критерії вибору 

      А3 папір має досить високий попит серед споживачів. Його розмір – удвічі більший за площею, ніж у аркушів А4 формату. Одна зі сторін така сама як у А4, а інша – в 2 рази більша. Розмір аркуша А3 складає 420 х 297 мм.

      Папір А3 підходить не для всієї оргтехніки. При купівлі копіювального апарату чи принтеру потрібно перевірити інструкцію до пристрою, щоб дізнатися, листи якого розміру можна використовувати. Такий папір значно рідше застосовують в офісній роботі, ніж папір А4.

      На що звернути увагу при виборі офісного паперу А3 формату:

      • щільність і товщина – найпоширеніші варіанти щільності – це 80 г/м² і 120 г/м², хоча діапазон досить великий і може досягати 300 г/м². Щільність паперу часто плутають із товщиною аркуша, тоді як остання може бути різною у двох листів з однаковою щільністю. Саме від товщини листа залежить здатність принтера захопити його;
      • білизна – це характеристика, що вказує, наскільки відтінок аркуша близький до білого кольору. Хоча цей показник відіграє важливу роль лише при кольоровому друку. В іншому випадку на нього звертають увагу тому, що вважають білий папір більш престижним і красивим;
      • клас папір А3 купити можна трьох класів – A,B і C. Перший клас найдорожчий і має найвищі технічні показники, його можна використовувати на всіх видах офісної техніки та для друку важливих документів. Це екологічно чистий папір, що не шкідливий ні для обладнання, ні для людей. Аркуші класу B мають гарну якість і доступну вартість, але їх характеристики трішки гірші за попередній клас. Це один із найпопулярніших варіантів. Папір класуC– найдешевший і має найнижчі технічні параметри. На ньому друкують документи, до яких не висувають високих вимог.

      Ще один важливий критерій вибору такого товару, як папір А3, – ціна. Вона залежить не лише від показників щільності, білизни та класу. На вартість пачки впливає також кількість листів у ній. Один комплект може містити від 100 до 500 листів. Якщо потрібно заощадити, варто звернути увагу на продукцію таких виробників, як Double A, Crystal, Maestro, Imago. Дорогий і якісний папір реалізують торгові марки Xerox,UPM.

      Папір А4: розмір і сфера застосування 

      Найпоширеніший вид офісного паперу – це аркуш А4 формату щільністю 75-90 г/м². З листами розміром 210 х 297 мм працює переважна більшість побутових і професійних друкарських пристроїв. Вони зручні в щоденному використанні, адже мають досить оптимальний розмір для розміщення помітного напису чи великого обсягу інформації.

      Папір А4 використовують для написання заяв, для діловодства, друку бухгалтерських документів, договорів, листів, копіювання потрібної документації, розміщення оголошень, креслень, навчальних робіт, для малювання ескізів тощо.

      Якщо потрібно купити папір А4, варто звернути увагу на ті ж параметри, що і при виборі листів А3: щільність, товщину, рівень білизни, клас, а також вартість. В офісі найчастіше використовують щільність 80 г/м²: вона здатна забезпечити нормальне функціонування друкарської техніки. Неправильний вибір щільності може привести до значних трудовитрат під час друку великої кількості документів: доведеться відбирати чисті аркуші зі стосу надрукованих листів. Інша проблема – для оргтехніки може не підійти надто низька щільність, адже вона буде зжовувати папір, через що з часом може зламатися.

      Папір А4 формату високої щільності використовують переважно для друку важливих документів чи запрошень. Його якість відмінна, однак і ціна досить велика.

      Папір А5: розмір та особливості

      Папір А5 – це листи вдвічі менші за аркуші А4. Його розмір – 148 х 210 мм. Це не дуже поширена продукція, однак і вона має свого споживача. Найчастіше папір невеликого формату використовують для друку запрошень або ж із метою економії. У більшості випадків він має щільність 80 г/м².

      Деякі споживачі плутають папір формату А5 з іншими менш поширеними форматами – B5 та C5. Однак вони мають трішки інші розміри. ЛистB5 – 175 х 250 мм, а лист C5 – 162 х 229 мм. Критерії вибору А5 паперу незмінні – це щільність, білизна, клас, кількість листів у пачці, ціна. Щоб мати документи з чітко та якісно нанесеною інформацією та обладнання, що працює без поломок, не варто економити при купівлі паперу. Краще за все віддати перевагу перевіреним і надійним виробникам.Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує папір А5 торгової марки Double A.

      Де купити офісний папір в Україні

      Усі товари, зокрема білий офісний папір А4, А3, А5, можна купити з доставленням у будь-який куточок країни. Діє доставка по всій Україні: у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

      Звичайні магазини знаходяться у м. Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір,Червоноград. У них Ви зможете забрати замовлення самостійно. Якщо ж ви знаходитесь в іншому населеному пункті, наприклад, у Києві, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі, Івано-Франківську чи в Чернівцях, Ви зможете отримати канцтовари та папір за допомогою транспортної компанії. Почитати докладніше про способи оплати та перевізників можна у розділі «Доставка і оплата».

      Поширені запитання

      ✔️ Який найдешевший офісний папір А4?

      В інтернет-магазині Час-Пік можна придбати офісний папір А4 формату за демократичними цінами: 

      папір газетний IMAGO А4 45 г/м2, 250 аркушів 0014432,

      папір газетний IMAGO А4 45 г/м2, 500 аркушів 0014395.

      ✔️ Який папір класу А самий популярний в магазині Час-Пік?

      Самий популярний папір класу А це Папір офісний Double A A4 Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А.

      ✔️ Який папір А4 можна купити зі щільністю 80-90 г/м²?

      ✔️ Які формати паперу Double A продаються у Час-Пік?