0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 221 товарів

  Папір А5 Double A 80г/м2 500 аркушів, клас А, колір білий 154310 шт
  хіт
  Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  51.30 грн.
  Папір А3 Double A Premium 80 г / м2, 500 аркушів, клас А5 шт
  Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  199.02 грн.
  Папір А4 Double A 80г/м2 500 аркушів, клас А, білизна 165 - 1675 шт
  Середня оцінка: 5 (2 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  99.48 грн.

  Відобразити ще товари (60)

  Папір офісний

  Папір офісний– це витратний матеріал, який потрібен для друкурізних документів. Від його якості безпосередньо залежить зовнішній вигляд документації, а також експлуатаційний термін офісної техніки.

  Перший папір для різного використання почали виготовляти ще в 105 році з бавовни. Однак звична нам паперова продукція зявилася лише у 1800-х роках. Саме тоді розпочалося виробництво спеціалізованих машин для виготовлення цього витратного матеріалу. Сьогодні його можна використовувати будь-де. Він знадобиться для офісу, навчальних закладів, також його застосовують у побуті як папір для нотаток.

  На які класи ділиться офісний папір?

  Для друкузазвичай використовують певний папір офіснийіз особливими характеристиками для конкретної задачі. В іншому випадку матеріал може псуватися, коли буде проходити через апаратуру. Це здатне привести й до понівечення самої техніки.

  Якщо Ви вирішили купити офісний папір, то в першу чергу Вам необхідно подивитися на клас паперу. Для чорно-білого друку, а також для масового копіювання оптимально використовувати найбільш бюджетний варіант нижчого класу «С».

  Матеріал класу «В» є незмінним для друку великої кількості документів у різних підприємствах. Зазвичай його використовують для принтерів, які характеризуються високою швидкістю друку. Це оптимальний варіант для повсякденного кольорового друку й копіювання.

  Папір офісний класу «А» вважається найкращим. Переважно він використовується лише для лазерних принтерів. Часто його беруть для друку фотографій, створення рекламних матеріалів і презентацій.

  Папір для друкуосновної документації в офісі без зминання повинен мати щільність від 80 до 95 г/м2. Щоб лінії будь-якої товщини лягали на папір офіснийбез спотворень, рівень його шорсткості має бути від 150 до 200 мл/хв. Оптимальний ступінь білизни матеріалу для офісу– від 95 до 98%. Причому важливо, щоб для відбілювання не використовувався хлор. Сучасні виробники замінюють його на безпечний водень.

  Що ще варто врахувати при виборі офісного паперу?

  Перш ніж купити офісний папір, уважно подивіться на зовнішній вигляд листів. На них не повинно бути нерівностей і неохайно обрізаних країв. Ще один критерій вибору – вологість офісного паперу.

  Під час друку листи піддаються впливу високих температур, а матеріал із підвищеним рівнем вологості дуже швидко деформується й стає непридатним. Саме тому віддавайте перевагу паперу для офісу, вологість якого не більше 4.2-4.5%. Щоб матеріал не рвався під час швидкісного друку, його вологість має бути 5,3%.

  Яким може бути сучасний офісний папір?

  Папір спеціальний для офісурозробляється з урахуванням широкого спектра потреб сучасних компаній. Бажано вибирати той варіант, який підходить для всіх видів офісної техніки, а також є простим і зручним у використанні. Сучасні виробники паперової продукціїнамагаються ретельно контролювати її якість.

  Завдяки останнім досягненням в області друку й виробництва офісного паперу ринок пропонує багатофункціональний матеріал. Це забезпечує зразкову якість друку на всіх типах копіювальних машин, лазерних і струменевих принтерів, а також факсів.

  Незалежно він того, чи потрібен Вампапір кольоровий низької якості для декору тощо, чи матеріал високої якості для спеціальних документів, Ви легко знайдете бажаний варіант. Наша компанія пропонує дуже широкий вибір паперу офісного для роботи чи дому за вигідними для Вас цінами. Він сумісний із багатьма принтерами від провідних брендів.

  Оберіть свій папір офісний чи папір для нотаток на сайті та зробіть замовлення онлайн всього за декілька кліків. Наш менеджер звяжеться з Вами та уточнить всі деталі. Бажаємо вдалих покупок!