0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 105 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Щільність:
   Колір:
   Тип паперу:
   Країна виробник:
   Кріплення Блоку:
   Клас паперу:
   Насиченість кольору:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Щільність:
   Колір:
   Тип паперу:
   Країна виробник:
   Кріплення Блоку:
   Клас паперу:
   Насиченість кольору:
   Папір офісний Double A A3 Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А
   Середня оцінка: 5 (2 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   557.40
   Папір офісний Double A A4 Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А
   хіт
   Середня оцінка: 4.92 (13 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   278.70
   Папір офісний Double A, A5 (148 х 210 мм), Premium 80г/м2 500 аркушів, клас А 1543
   Середня оцінка: 5 (4 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   140.10

   Відобразити ще товари (40)

   У цьому розділі інтернет-магазину "ЧАС-ПІК" ви можете підібрати та за вигідною ціною придбати офісний папір А3, А4 та А5 форматів. В асортименті також представлені ватмани А1, блоки для записів, папір для факсу, стікери та закладки. Оперативно доставляємо товари по місту Львів та в інші населені пункти України.

   Папір офісний: особливості та характеристики

   Папір офісний — це витратний матеріал, який використовується для фіксації інформації. Від його якості залежить зовнішній вигляд документації, а також експлуатаційний термін офісної техніки. Дані можуть бути відображені двома способами: вручну або механічно за допомогою сканера/принтера.

   Також дуже важлива функція офісного паперу — копіювання. На якісну поверхню фарба переноситься рівномірно й чітко. Це не тільки економить витрату картриджів, але і продовжує ресурс оргтехніки. Розглянемо кілька характеристик, які важливі при виборі офісного паперу.

   Рівень щільності

   У цьому випадку щільність вказує на вагу листа одиничної площі. Є два види позначення: г/м2 та gsm (має те ж саме значення). Наприклад, якщо щільність 135 г/м2 або 135 gsm, це означає, що лист площею 1 м2 важить 135 г. Щільність — один з головних чинників при ціноутворенні.

   Стандартна щільність — 80 г/м2. Такий папір універсально підійде для роботи практично з будь-якою офісною технікою. Це стандарт, встановлений компанією Xerox ще за часів винаходу першого копіра. Деяка сучасна техніка здатна працювати і з набагато більш щільним папером, все залежить від конкретного пристрою.

   Класифікація офісного паперу

   Весь офісний папір умовно ділиться на три основні класи, які стосуються його якості:

   • Клас A. Найвища якість, що відноситься до сегменту "преміум". Мінімальний рівень білизни — 165 CIE. Папір активно використовується в ч/б та кольорових копірах, а також лазерних та струменевих принтерах, незалежно від швидкості друку. Єдине для чого її не можна використовувати — друк/копіювання фото.
   • Клас B. Середній сегмент за якістю та ціною, рівень білизни стартує зі 160 CIE. Відмінно показує себе при використанні в ч/б копірах та принтерах, при швидкості до 180 стор/хв. Підходить для двостороннього друку та копіювання. Зображення та текстова інформація виходять досить чіткими при чорно-білому друку на струменевих пристроях.
   • Клас C. Найбюджетніший варіант, який забезпечує нормальну якість друку базової інформації. Рівень білизни починається з 145 CIE, що дозволяє використовувати папір для одностороннього ч/б друку, при цьому швидкість не повинна перевищувати 35 стор/хв. Не підходить для струменевих принтерів та кольорового друку.


   Якщо ж на упаковці взагалі не вказано клас паперу, то це сумнівна якість, не придатна для офісного використання.

   Також важливий розмір аркушів. Найпопулярнішим форматом вважається А4 (210х297 мм) — він використовується абсолютно для будь-яких цілей. Також до офісних форматів побічно відносяться А3 та А5. Крім того, папір ділиться на два типи за кольором:

   Білий офісний папір. Класичний варіант, який широко застосовується в офісах, на різних підприємствах та в інших структурах. В основному використовується для відображення інформаційного контенту.

   Кольоровий офісний папір. Набагато рідше використовується в офісних цілях. Може бути потрібен для сортування та розмежування документації. Також застосовується в виготовленні сувенірної продукції чи рекламних матеріалів.

   А тепер про товщину паперу

   Одиниця виміру показника — мкм (мікрони). Товщина не пов'язана з щільністю паперу. Наприклад, дві упаковки з ідентичною щільністю, але від різних виробників, можуть сильно відрізнятися по товщині. Цей показник також дуже важливий, адже чим товще листок, тим він більш пухкий та пористий. Занадто товсті листи не підходять для принтерів струменевого типу, особливо при використанні водних чорнил. При однаковій щільності, чим тонше лист, тим він більш спресований.

   Інші показники

   Крім перерахованих вище, є ще кілька факторів, які потрібно врахувати, перш ніж купити папір офісний:

   • Жорсткість. Це показник, який визначає опір листа при його згинанні.
   • Електропровідність. Від неї залежить якість перенесення тонера. Якщо показник підвищений, зображення буде перенесено неякісно, а якщо знижений — можливе склеювання листів.
   • Гладкість. Чим вище гладкість, тим кращої якості буде зображення на папері. Надмірна шорсткість може призвести до невірного розподілу тонера, і, з часом, осипання картинки.

   Щоб правильно вибрати папір, визначтеся з виробником та враховуйте перераховані вище параметри.

   Де купити папір офісний в Україні

   Якщо ви не знаєте де купити офісний папір в Україні, розгляньте асортимент в каталозі "Час-Пік". Ми пропонуємо вигідні ціни, інтуїтивно зрозумілу навігацію, швидкий пошук та оперативну доставку.

   У цьому розділі можна придбати офісний папір Maestro, Xerox, Double A, Spectra та інших виробників. Використовуйте фільтри для прискорення пошуку підходящої продукції. Ви можете вибрати сортування за алфавітом або ціною, торгову марку, формат, щільність, кількість аркушів, тип паперу та інші фактори.

   Якщо у Вас виникли питання або труднощі під час вибору, зв'яжіться з менеджером магазину. Швидка доставка здійснюється по всій території України. Також доступна адресна кур'єрська доставка по Львову, Луцьку

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує пачка кольорового паперу А4 формату?

   ✅ За якою ціною можна придбати недорогий офісний папір?