0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 34 з 34 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Покриття:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Покриття:
   Країна виробник:
   1

   Для друку фотографій у домашніх умовах потрібен якісний фотопапір для принтера. Хороший папір для фотографій відмінно передає кольори та зберігає високу якість знімків на довгий час. Купити витратні матеріали та інші товари для роботи чи хобі можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Фотопапір в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Високоякісний фотопапір – основа для чітких фотознімків. Він відрізняється від звичайного паперу спеціальним покриттям, яке вбирає більшу частину фарби та робить зображення деталізованим і чітким.

   Папір для друку фотографій використовують у копі-центрах. Але не менш часто ним користуються вдома під час друку фотографій. Якщо є принтер і спеціальний папір для фотодруку, можна надрукувати потрібні знімки. Особливо це актуально для фотографій, які б не хотілося показувати стороннім людям.

   Види паперу для фотографій

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує фотопапір для струменевого друкув кількох варіантах від виробників EVO та Barva. Папір для друку фото для струменевих принтерів відрізняється форматом, щільністю, кількістю листів в упаковці, типом покриття. Папір для друку підбирається залежно від особистих потребі поставленого завдання.

   Розміри та щільність

   Папір для друку фото доступний у таких форматах, як А6, А4, А3, R5, R4. На одному аркуші можна друкувати одразу кілька знімків і потім розрізати їх або надрукувати одне велике фото, наприклад, у вигляді портрета.

   Найпопулярніший розмір паперу для фото – А6. Це стандартний формат для друку світлин для фотоальбому. Також досить високий попит має розмір R5. Фотопапір А4 для струменевих принтерів добре підходить для друку портретів, фотокниги, документів та інших важливих матеріалів. Формат А3 призначений для створення плакатів.

   У «Час-Пік» можна фотопапір купити різної щільності – від 150 г/м2 до 250 г/м2. Цей показник впливає на якість зображення та термін служби знімка. Чим щільніший фотопапір для струменевого принтера, тим якіснішим виходить картинка. Якщо потрібно отримати фото з високою роздільною здатністю, варто віддати перевагу матеріалу щільністю від 230 г/м².

   Тип покриття

   Фотопапір для струменевих принтерів ділиться на кілька видів, які мають різнийтип покриття. Це глянсовий, матовий, шовковий, атласний і двосторонній фотопапір для фотографій. Зазначені різновиди найпоширеніші і використовуються найчастіше. Розглянемо кожен тип фотопаперу докладніше.

   Глянцевий папір для друку фотографій

   Глянцевий папір (технологія друку – струменевий) має гладку блискучу поверхню, покриту спеціальним полімером. Такий матеріал чудово передає насичений колір, безліч відтінків і колірних градацій.

   В асортименті нашого інтернет-магазину є глянцевий фотопапір, цінаякого стартує з 21,69 грн. Такі матеріали для фотодруку можна використовувати не тільки для отримання професійних знімків, а й для створення портфоліо, інтер'єрної графіки, афіш іпостерів, фотокалендаріві рекламної продукції.

   Матовий фотопапір

   Матовий папір для фото має високий ступінь білизни та підвищену контрастність нанесеного зображення. Матові листи використовують, якщо знімки призначені для ламінування, зберігання під плівкою в альбомі або під склом у фоторамці.

   Матовий фотопапір А4 для друку фотографій також підходить для друку ілюстрованих текстів, плакатів, великоформатних календарів, рекламної продукції гарної якості. Вибрати такий фотопапірможна на нашому сайті. У нас є матовийпапір для фотографій, цінаякогостартує з 30,00 грн.

   Шовковий папір для фото

   Шовковий фотопапір – це щось середнє між глянсовим і матовим папером для друку знімків. Він чудово передає відтінки, робить зображення насиченим та яскравим, але при цьому не дає різких відблисків як глянець.

   Купити фотопапір для принтера(шовковий) рекомендують для комп'ютерної та інтер'єрної графіки, малюнків, візиток, фотографій на документи, рекламної продукції.

   Двосторонній фотопапір

   Двосторонній фотопапір для струменевих принтерів призначений для створення красивих фотокниг та альбомів, буклетів, брошур, листівок, візиток ібрендбуків.

   Двосторонній фотопапір може бути глянцевим, матовим або змішаним (з одного боку – глянцевий, з іншого – матовий). Фотопапір двосторонній гарантує отримання якісних знімків інасичених ілюстрацій. Тому матеріал часто застосовують для виготовлення дорогої рекламної продукції. Купити фотопапір А4 формату двосторонній можна за ціною від 104,00 грн за упаковку 50 аркушів.

   Атласний фотопапір для друку (сатин)

   Не так часто, як інші види, потрібен атласний фотопапір А4: купити його можна для аматорського фотодруку, використання в невеликих фотостудіях, для знімків на документи. Одна з переваг цього матеріалу – приглушений блиск, який не має різких відблисків. Його вартість стартує з 44,00 грн за маленький формат. На фотопапір А4 ціна значно вища – близько 250,00 грн.

   Як купити фотопапір онлайн із доставкою по Україні

   Купити фотопапір для струменевого принтера або лазерного друку за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Час-Пік». У каталозі є компоненти для СБПЧ, чорнило для БФП, друкувальні голівки та інші аксесуари для принтерів.

   Замовити фотопапір можна з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Якщо ви хочете забрати замовлення самовивозом, зробити це можна у фізичних магазинах «Час-Пік» у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді, Дрогобичі. До інших населених пунктів товари доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує фотопапір для струменевого принтера?

   ✅ Який є у продажу фотопапір А6 формату для друку фотознімків 10х15?