0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 33 з 33 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Покриття:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Покриття:
   1

   Для фотостудій і фотосалонів фотопапір - незамінний атрибут щоденної роботи, але сьогодні її купують не тільки фотографи-професіонали, але й звичайні люди. Адже це відмінний спосіб друкувати фотознімки в домашніх умовах.

   Фотопапір нагоді не тільки для роздруківки фотографій, але і при роботі з плакатами, афішами подій, ілюстрованими графіками тощо. Враховуючи популярність цієї продукції, її можна придбати чи не у кожному магазині канцелярських товарів.

   Види фотопаперу

   Однак далеко не завжди Ви можете бути впевнені в адекватному співвідношенні ціни і якості фотопаперу. Тому радимо не ризикувати, а відразу звертатися до нас. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує фотопапір високої якості за доступними кожному цінами. В нашому асортименті як глянсовий фотопапір, що додасть Вашим плакатам та знімках феєричного блиску, так і матовий фотопапір, який розставить акценти на деталях і зробить кадр ще більш чітким і якісним. З купленим у нас фотопапером Ваші фотознімки отримають нове життя і будуть так само прекрасні протягом довгих років.

   Ми пропонуємо Вам фотопапір з ідеальним рівнем жорсткості, гладкий, рівний і міцний. Завдяки використанню сучасних технологій у процесі виробництва, фотопапір стійкий до зовнішніх впливів, перепаду температур та вологи. Крім того, його покриття миттєво висихає, тому навіть якщо переглядати знімки відразу після друку, вони не будуть зіпсовані. Ми гарантуємо Вам не тільки реалістичність і чіткість зображення, але і ідеальну графіку.

   Де купити фотопапір в Україні

   Купити фотопапір на нашому сайті в місті Київ, Львів, Луцьк і Ви подбаєте про якісний друк фотознімків, плакатів і афіш. Наша продукція - це не тільки якість, але і довговічність, тому Ви можете не сумніватися, що надруковані на ній фото з радістю і цікавістю багато років будуть переглядати Ваші онуки, і вони будуть залишатися незмінно чіткими і яскравими, насиченими і красивими кольорами, відтінками.