0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 55 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Колір:
   Кріплення Блоку:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Колір:
   Кріплення Блоку:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (15)

   Коли потрібно терміново записати важливу інформацію, папір для нотаток на робочому столі виявиться дуже доречним. Блок аркушів займає мало міста, при цьому дозволяє не пропустити жодної важливої справи при насиченому робочому графіку. Купити папір і стікери для нотаток за вигідними цінами пропонує інтернет-магазин «Час-Пік».

   Папір і стікери для нотаток — завжди під рукою!

   Паперові блоки для записів активно використовують і в офісі, і вдома. На роботі вони знадобляться, щоб залишити записку колезі про важливий дзвінок, для складання списку справ на день, для термінових нотаток, для нагадувань тощо. Удомапапірці для нотаток потрібні, щоб складати списки продуктів, залишатинагадування про важливі справи або події, записки рідним, прикріпивши їх на холодильник або інше видне місце.

   Папір для записів– оптимальне рішення для передачі невеликого обсягу інформації іншим людям. Достатньо залишити таку записку на клавіатурі колеги – і він обов'язково побачить важливу записку.

   Купити блок для записів можна для таких завдань:

   • залишати важливі нотатки під час телефонного дзвінка;
   • передавати інформацію колегам або рідним;
   • вчити іноземні слова;
   • складати списки покупок;
   • записувати плани та завдання на день;
   • систематизувати інформацію під час навчання тощо.

   Папір для заміток допомагає справлятися із забудькуватістю та полегшує роботу й життя.

   Блок паперу для нотаток: переваги використання

   Аркуші для нотаток мають вагомі переваги:

   • невеликий розмір – блоки паперу для записів відрізняються компактністю, завдяки чому їх можна носити з собою, використовувати як шпаргалку;
   • лаконічний виклад – на папері маленького формату потрібно вміти фіксувати тільки найважливіші думки, що може стати у пригоді для подальшої роботи;
   • помітний дизайн – завдяки яскравому кольору проігнорувати записку складно, а значить, випустити з уваги важливу інформацію не вийде.

   Ціна на папір длязаписів зовсім невисока, що теж є безсумнівним плюсом для його повсюдного та щоденного використання.

   Види стікерів для нотаток в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Папірці для заміток бувають різними. Виробники пропонують три основних види цієї паперової продукції –клейкий папір, блок аркушів для нотаток без липкого шару таканцелярські стікери-наклейки. Ці витратні матеріали можна купити в нашому інтернет-магазині.

   Клейкий папір

   Квадратний або прямокутний клейкийкольоровий папір– це блок аркушів невеликого формату з клейкою смужкою. Такі стікери зручні тим, що їх можна прикріпити практично до будь-якої поверхні. Потрібно написати записку колезі? Просто залиште папірець з інформацією на моніторі комп'ютера. Такі нагадування можна кріпити і на свій монітор, щоб не забути нічого важливого.

   Для роботи можна використовувати канцелярські стікери різного кольору. Наприклад, на зелених написати кому потрібно зателефонувати, на жовтих – які завдання потрібно виконати, на синіх – що купити тощо.

   Папір для нотаток із клейким шаромможемати не лише класичний дизайн – квадратну форму. У нас також представлені фігурні блоки паперу з клейовим шаром у вигляді зірочки, мордочки ведмедя, смайла. Такі варіанти можна використовувати школярам.

   Папірці для нотаток без клейкого шару

   Блок паперу для нотаток може не мати клейкої смужки. Такий варіант зручний для короткострокового використання. Наприклад, потрібно швидко зробити нотатку й віднести її комусь зі співробітників або віддати клієнту. Можна залишити її й на своєму робочому столі, перенести інформацію в комп'ютер, а папірець викинути.

   Блоки паперу без липкого шару зручно зберігати в спеціальних квадратних органайзерах. Найчастіше вони мають квадратну або прямокутну форму. Кількість аркушів варіюється від 100 до 1200. Вибір кольорів канцелярського приладдя досить широкий: блоки можуть бути біло-кольоровими, світло-рожевими, білими, у вигляді веселки тощо.

   Канцелярські стікери-закладки

   Стікери канцелярські використовують, коли потрібно записати одне слово або номер телефону, для чого недоцільно використовувати більший аркуш. Маленькі стікери для нотаток мають клейкий шар, тому легко прикріплюються до більшості типів поверхонь.

   Канцелярські стікери використовують також під час навчання. Вони дозволяють робити маркування в конспектах і навчальних матеріалах, що допомагає легко знайти потрібну інформацію. Дехто застосовує кольорові стікери для нотаток під час читання книги замість закладок. Ними можна виділяти важливі думки, цитати та цікаві місця в оповіданні.

   Стікери з клейким шаром колір асорті представлені наборами по 5 кольорів і можуть бути як просто прямокутними, так і у вигляді стрілки. Розмір стікерів приблизно однаковий у різних комплектах – 12 х 45 мм.

   Як купити папір для нотаток онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо потрібні стікеринеонових кольорів, папір для нотаток та інше офіснеприладдя для діловодства, ви можете купити такі товари для офісу за демократичними цінами в інтернет-магазині «Час-Пік». Паперові матеріали для роботи доступні до замовлення з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Купити або забрати самостійно замовлені онлайн стікери для нотаток та інші засоби для письма можна в наших фізичних магазинах. Мережа «Час-Пік» представлена ​​у Львові, Луцьку, Самборі, Червонограді, Стрию та Дрогобичі. В інші міста аксесуари для робочого столу – органайзери для документів, папір для нотаток тощо – доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання