0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 42 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Колір:
   Кріплення Блоку:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Колір:
   Кріплення Блоку:

   Відобразити ще товари (2)

   Папір для заміток використовують для швидкого запису різноманітних нагадувань, коротких повідомлень, завдань або телефонів та іншої інформації, яка не потребує запису в щоденник. Їх зазвичай зберігають  на робочому столі. Виготовляють з високоякісного білого або кольорового паперу та пакують в індивідуальні упаковки. Комплектація найрізноманітніша: з окремих аркушів або мати проклеєний торець, що додає зручності у повсякденному використанні.

   Види паперу для заміток

      Закладки з клейким шаром мають проклеєний шар у верхній частині паперу для зручного закріплення практично на будь-якій поверхні, що додає зручності використанні. Широко застосовуються для маркування частин тексту з важливими замітками, тезами в документах, угодах, окремих сторінок в книгах. Можна використовувати кілька разів, при чому не залишають клейких слідів, та не пошкоджує папір. Закладки можуть бути паперові або пластиковими.

      Папір з липким клейким шаром має проклеєний шар у верхній частині паперу для зручного закріплення практично на будь-якій поверхні, що додає зручності у повсякденному використанні. При багаторазовому використанні не залишає клейких слідів, та не пошкоджує папір.

      Вибрати й купити папір для заміток та закладки можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».