0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 7 з 7 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Щільність:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Щільність:
   Країна виробник:
   Папір інженерний для плотера в рулоні 841 мм, 80 г/м2, 50 м
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   450.00
   Папір інженерний для плотера в рулоні 594 мм, 80 г/м2, 50 м
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   306.00
   1

   Папір для плотера в рулонах — популярний матеріал для роботи в поліграфії, інженерних і дизайнерських бюро. Папір інженерний призначений для створення технічних креслень, дизайнерських проектів, для широкоформатного друку рекламної продукції і не тільки. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити витратні матеріали за демократичними цінами.

   Папір для плотера в рулонах — асортимент у «Час-Пік»

   Папір для плотера використовується не так часто порівняно з офісним. Він має професійне призначення. Найчастіше його використовують інженери для створення креслень під час реалізації архітектурних проектів. Також такий папір стане в пригоді для презентації планів і створення проектувальних креслень.

   Папір плотерний у рулонах також затребуваний у картографії, при складанні креслень і схем під час демографічного вивчення, в землеустрої, при пошуку родовищ газу тощо.

   Матеріал призначений для конкретної задачі залежно від виду. Конструкторськими бюро найчастіше застосовується для друку папір для плотерів без покриття. За його допомогою друкують монохромну документацію, різні схеми та креслення. Папір із покриттям має свої переваги: ​​зокрема, він може передавати яскраві картинки. Цей папір для плотерів підходить для рекламних цілей: на ньому друкують мальовничу продукцію, стандартні та дизайнерські роботи.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити рулонний папір для плотера відомої торгової марки Xerox. На вибір представлені матеріали щільністю 80 г/м² та 90 г/м². В асортименті є інженерний папір у рулонах різної ширини — від 297 мм до 1118 мм. Паперова продукція продається в рулонах довжиною 46 – 50 метрів.

   Плотерний папір: характеристики та особливості вибору

   Рулонний папір для плотера купується переважно без особливих вимог до нього. Найчастіше при виборі враховуються такі характеристики:

   • щільність паперу;
   • діаметр втулки, довжина та ширина рулону;
   • час просихання чорнила;
   • кольорова передача зображення;
   • тональність чорнила для конкретного обладнання.

   Папір рулонний для плотерів підбирається і за таким критерієм, як наявність або відсутність покриття. Якщо потрібно будувати графіки та малювати креслення з високою точністю деталей, потрібно придбати матеріал без покриття. Він також допоможе заощадити фарбу. Якщо ж стоїть завдання якісно передати колір, варто купити папір із покриттям відмінної якості.

   Як купити рулонний папір для плотера онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо вам потрібний хороший і відносно недорогий папір, купити його ви можете в нашому інтернет-магазині. Каталог товарів містить варіанти продукції під різні завдання. Ви можете придбати у нас витратні матеріали для офісу, поліграфії, конструкторського бюро тощо.

   Весь інженерний папір доступний до замовлення з доставленням по Україні. Ви можете купити товари на нашому сайті з відправленням в Київ, Львів, Луцьк, Івано-Франківськ, Вінницю, Рівне, Черкаси, Тернопіль, Чернівці, Самбір, Червоноград, Стрий, Дрогобич та інші міста.

   Якщо вам терміново знадобився папір для інженерної графіки, професійний папір для сублімації, допоміжні інструменти для друку та витратні матеріали та аксесуари для друкарні, ви можете купити їх у нашій мережі магазинів «Час-Пік». Торгові точки працюють у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Червонограді, Стрию та Самборі. Тут же ви можете забрати своє замовлення, оформлене через інтернет-магазин. В інші населені пункти ми надсилаємо товари транспортними компаніями.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує плотерний папір?

   Вартість паперу для плотера залежить від його характеристик. Ви можете купити у нас різні види витратних матеріалів за демократичними цінами:

   Папір інженерний для плотера в рулоні 297 мм, 80 г/м2, 50 м

   Папір інженерний для плотера в рулоні 610 мм, 80 г/м2, 50 м

   Папір інженерний для плотера в рулоні 841 мм, 80 г/м2, 50 м

   Папір для плотерів XEROX 90г/м2, 46м х 1067мм (0108), в рулоні 16.6971

   ✅ Який можна купити рулонний папір для плотера з великою шириною?

   ✅ Який можна замовити папір для креслень щільністю 80 г/м²?