0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 7 з 7 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Тип паперу:
   Ширина:
   Країна виробник:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Тип паперу:
   Ширина:
   Країна виробник:
   Довжина:
   1

   Чекова стрічка для касових апаратів – обов’язковий атрибут для кожного бізнесу, пов’язаного з торгівлею. Касова стрічка має вигляд вузької та довгої смужки, згорненої в ролик. В інтернет-магазині «Час-Пік» продається папір для торгового обладнання за демократичною ціною.

   Касова стрічка — необхідний атрибут для торгівлі

   Більшість магазинів і торгових точок зобов’язані використовувати касовий апарат. У нього заправляється чекова стрічка, на якій потім друкуються касові чеки для покупців. Також такі витратні матеріали використовують для банкоматів, платіжних терміналів, чекових принтерів, POS-систем, фіскальних реєстраторів тощо.

   У «Час-Пік» представлена банківська та чекова стрічка на вибір, зокрема касова термострічка. Для зручного пошуку продукції в лівій частині сторінки є фільтри. Ви можете вибрати та купити чекову стрічку з урахуванням таких параметрів, як тип паперу, ширина та довжина виробу.

   Касова стрічка: призначення та різноманітність

   Стрічка для касових апаратів – важливий витратний матеріал у сфері торгівлі. Вона виготовляється зі спеціального паперу та використовується для друку чеків. Чек потрібен для того, щоб підтвердити факт продажу/купівлі, зробити обмін/повернення товару, отримати гарантійне обслуговування.

   Касова стрічка має особливі характеристики та призначена для різних типів торгового обладнання.

   Вона не використовується винятково в контрольно-касових апаратах. Купити касову стрічку можна також:

   • для автоматичних ваг;
   • для банківських терміналів при оплаті карткою;
   • для терміналів самообслуговування, банкоматів, паркоматів;
   • для переносних принтерів, якими користуються служби доставлення;
   • для кінотеатрів для друку чеків у вигляді квитків;
   • для метрополітену для друку квитків із QR-кодом;
   • для різних пристроїв, які забезпечують приймання і видачу готівки;
   • для деяких типів медичної техніки тощо.

   Якщо Вам потрібна касова стрічка, замовити її можна трьох основних видів:

   • одношаровий чековий папір – він складається з одного шару офсетного паперу. Це чекова стрічка, ціна якої виявляється зовсім невисокою. Стрічка для чеків такого плану може бути різної ширини – 37, 40, 44, 57, 69, 76 мм. Діаметр ролика коливається в межах 54-70 мм, втулки – 12-18 мм;
   • багатошарова стрічка в касовий апарат – це не просто офсетний папір, а ще й шар самокопіювального паперу. Ширина стрічки – 44, 57 або 76 мм, при цьому діаметр рулону коливається в межах 54-70 мм. Діаметр втулки – 12 мм;
   • чекова стрічка з термопаперу – зображення наноситься на неї за допомогою впливу теплової енергії. Папір використовують для друку чеків у касових принтерах особливого типу. Ширина матеріалу – 28, 38, 57, 59 и 80 мм, щільність – від 55 до 58 г/м².

   Якщо Вам знадобився папір для чеків, купити його можна з урахуванням типу обладнання. У технічних документах касового апарату, фіскального реєстратора або чекового принтера вказано, який тип стрічки потрібно використовувати. Папір для касових апаратів вибирають за такими параметрами, як тип виробу, ширина стрічки, діаметр втулки, діаметр ролику.

   Переваги термопаперу для касових апаратів

   Чекова стрічка з термопаперу виготовляється з гладкого паперу білого кольору, при цьому надрукований текст завжди чорний. Зображення на ній створюють за допомогою точкового нагріву стрічки в місцях зіткнення з головкою термопринтеру – папір темнішає від нагрівання.

   Завдяки поєднанню білосніжного матеріалу та чорної фарбикасова стрічка 80мм або іншої ширини гарантує отримання чеку з яскравим і чітким зображенням. Папір відрізняється однорідністю та гладкістю, тому виключає виникнення дефектів на поверхні. Це захищає друкувальні вузли касового обладнання від потрапляння пилу та дрібних паперових волокон. Ці властивості подовжують термін служби техніки та зберігають дані на чекові протягом 5 років і довше.

   Папір для касового апарату такого плану має лише один недолік – він піддається впливу прямих сонячних променів та тепла при зберіганні. Однак, якщо знати, як правильно зберігати чеки, ніяких проблем не виникне.

   Де купити касову стрічку онлайн з доставкою по Україні?

   Якщо Вам потрібна касова стрічка, ціна якої не виявиться завищеною, прогляньте каталог товарів інтернет-магазину «Час-Пік». У нас представлена різна чекова стрічка – купити її можна онлайн із доставленням по Україні. Ми відправляємо папір і аксесуари для обладнання в такі міста, як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, Чернівці, Луцьк, Рівне, Черкаси, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград і не тільки.

   Якщо Вас цікавить, де купити касову стрічку або товари для офісу у звичайному магазині, ми пропонуємо зробити це в наших торгових точках. У магазинах доступний недорогий і якісний касовий папір: купити його ви зможете в будь-який момент у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Червонограді та Дрогобичі. В інші міста витратні засоби для апаратів і принтерів відправляються за допомогою транспортної компанії. На сторінці «Доставка та оплата» є інформація про перевізників.

   Поширені запитання

   ✅ Яку можна купити чекову стрічку з термопаперу?

   ✅ Скільки коштує недорога стрічка для касових апаратів?

   Усі види стрічки для касових апаратів у нашому інтернет-магазині продаються за демократичними цінами:

   ✅ Скільки коштує чекова стрічка шириною 80 мм?

   У нас можна купити чекову стрічку шириною 80 мм за вигідною ціною:

   ✅ Які типи стрічок використовують для касових апаратів у магазинах?

   Тип стрічки підбирається залежно від виду обладнання. Для касових апаратів можуть підійти наступні різновиди касового паперу: