0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Ширина:
   Тип паперу:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Ширина:
   Тип паперу:
   Довжина:
   1

   Невід'ємним атрибутом торгівлі в кожному магазині, торговому центрі або супермаркеті є стрічка для касових апаратів, або, як її ще називають - касова стрічка. Підприємці і власники торгівельних закладів не раз ставили собі питання, а як же правильно вибрати і купити касову стрічку, щоб вона була якісною і не псувала такі дорогі сьогодні касові апарати.

   Касова стрічка

   По-перше, потрібно правильно підібрати ширину касової стрічки та її намотування. Адже для кожного касового апарата вона може бути різною. Існує цілих 6 видів стрічок для касового апарату по розмірам: 76, 69, 57, 44, 40 і 37 мм. Як і розміри, різниться також і її діаметр. В залежності від цих критеріїв ціна стрічки для касового апарата також може бути різною Існує два основних типи касової стрічки - одношаровий і багатошаровий. Одношарову виготовляють з офсетного або газетного паперу, і її головна функція - добре вбирати нанесену на неї фарбу. Багатошарова касова стрічка складається з двох шарів, зображення на які наноситься так званим друкованим вузлом. Потім всередині касового апарату касова стрічка розшаровується, один чек дістається клієнту, другий залишається всередині – для звітності.

   Де купити касову стрічку в Україні

   В інтернет-магазині «Час-Пік» Ви можете придбати касову стрічку різного розміру і намотування в залежності від потреб. Можете не сумніватися в якості наших товарів. Адже основна перевага касової стрічки в тому, що її виготовляють зі спеціальних якісних матеріалів, завдяки яким касовий апарат не зношується і буде служити Вам довгі роки. Для зручності продавців на останніх декількох метрах стрічки наносять червону лінію, вона сигналізує про те, що стрічка закінчується і її треба міняти.

   При виборі касової стрічки слід врахувати, щоб вона залазила в касовий апарат по намотуванні і діаметру. Зазвичай, у великих торгових точках - супермаркетах і магазинах касові апарати мають стандартні розміри, і вміщують будь-які касові стрічки. Адже чим більше намотування, тим довше продавець зможе обслуговувати клієнтів, не витрачаючи час на заміну стрічки.

   Купити касову стрічку для касового апарату Ви можете в нас в місті Київ, Львів, Луцьк.