0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 234 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Кріплення Блоку:
   Внутрішній блок:
   Кількість сторінок:
   Максимальна ширина ламінування, мм:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Кріплення Блоку:
   Внутрішній блок:
   Кількість сторінок:
   Максимальна ширина ламінування, мм:

   Відобразити ще товари (40)

   Блокнот. Види та формати

   Блокнот є дуже зручним універсальним засобом для миттєвого збереження інформації. Записна книжка або блокнот є практично в кожної людини і має широке коло для застосування. Хтось записує в блокноті невеличкі робочі нотатки, домогосподині використовують записну книжку для збереження рецептів для улюблених страв, де хто записує адреси, телефони та іншу важливу інформацію.

   Практично кожен виробник паперової продукції має в асортименті записник з різними дизайнами обкладинки, кількістю листів та різними типами внутрішнього блоку. Такий широкий асортимент обумовлений тим що різні категорії населення потребують різної продукції. Для дошкільнят будуть цікаві блокноти з яскравими обкладинками з зображеннями звірів, героїв улюблених мультфільмів та персонажей комп’ютерних ігор. Хлопчики віддадуть свою перевагу блокнотам з роботами, лицарями, в той час як дівчата безперечно оберуть фей та принцесс. Для школярів та студентів підійдуть більш сер`йозні нейтральні малюнки – тваринний світ, географія, або «блокнот шотландка». Для конференцій, ділових зустрічей, навчальних семінарів найкраще підійдуть блокноти з однотонною обкладинкою.

   Блокноти та записні книжки поділяються по форматах, тобто фізичних розмірах. Блокнот А6 формату має фізичний розмір 105 на 148 мм і є одним з най поширених форматів для записників. Універсальний розмір дозволяє записувати будь яку інформацію. Блокнот А7 формату, фізичним розміром 105 на 74 мм є менш поширеним і підходить для невеликих нотаток. Серед студентів більш ходовим розміром є блокнот А5 формату, оскільки ці блокноти мають відносно велику кількість листів, та розмір листа дозволяє робити конспекти в такому блокноті. Цей же ж формат блокноту обирають для конференцій, семінарів та бізнес тренінгів.

   По внутрішньому боку блокноти відрізняються кріпленням блоку та кольором листа.  Блокнот на кільцях самий популярний вид блокноту, аркуші в такому блокноті скріплені пластиковою або металевою пружиною. Внутрішні блоки в блокнотах найчастіше білого кольору, або ж мають зафарбовування в клітинку або в лінійку.

   В магазині Час Пік Ви можете купити блокнот обравши серед широкого асортименту, запропонованого нами. До Вашої уваги великий вибір блокнотів різних форматів – починаючі з блокнотів з веселими малюнками для самих менших, закінчуючи записними книжками великих форматів, що стануть у нагоді і студенту і офісному працівнику і домогосподині. Для шанувальників рідного міста в нашому асортименті є блокнот Львів – записник, на обкладинці якого зображені вулиці рідного міста. Такий блокнот буде гарним сувеніром для гостей нашого міста.