0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 220 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Кріплення Блоку:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   Кількість сторінок:
   Розмір листа:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Кріплення Блоку:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   Кількість сторінок:
   Розмір листа:

   Відобразити ще товари (40)

   Блокнот або зошит для записів – незамінна річ, яку можна використовувати і як щоденник-планувальник у повсякденному житті, і як чернетку на уроках у школі. Купити блокнот можна доволі компактного розміру, що дозволить носити його скрізь із собою та робити важливі помітки. В інтернет-магазині «Час-Пік» продається понад 200 варіантів записних книжок для роботи та навчання.

   Блокноти та зошити — аксесуари для роботи та дому

   Різноманітні зошити для записів – один із найпопулярніших канцелярських товарів. Це незамінний предмет і для офісу, і для школи, адже користуються ним дорослі та діти.

   Ось кілька причин, чому варто купити записник:

   • і дорослому, і особливо дитині корисно періодично відмовлятися від смартфона на користь записної книжки. Коли в черговий раз щось важливе спаде на думку, записуйте це не в нотатки в телефоні, а в блокнот-записник. Це не тільки покращить продуктивність, а й допоможе в боротьбі із залежністю від гаджетів;
   • ніякий застосунок не здатен замінити звичайний блокнот, адже в ньому можна одночасно і писати, і малювати, і створювати діаграми;
   • використовуючи настільний блокнот для записів, можна покращити правопис, а ще ефективніше засвоювати та запам’ятовувати нову інформацію;
   • маленький блокнотик завжди можна носити з собою, а значить, у будь-який момент у нього можна буде записати геніальні думки, нову ідею або зробити потрібну замальовку;
   • спеціалісти стверджують, що записи від руки допомагають при таких проблемах, як тривожність, депресія;
   • творчим людям особливо важливо блокнотикупити, адже натхнення може з’явитися зовсім несподівано;
   • у телефона завжди може розрядитися акумулятор, а ось зошит доступний для записів і малюнків у будь-який момент.

   На нашому сайті можна вибрати зошити, блокноти для різних завдань як для дітей, так і для дорослих.

   Асортимент блокнотів в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Блокнотив клітинку, в лінію або з чистим блоком – асортимент цього приладдя дуже великий.

   У нас можна знайти варіанти зошитів для нотаток із такими параметрами:

   • розмір – для записів може знадобитися як маленький, так і великий блокнот. В асортименті представлені паперові вироби формату В5, В6, В7, А4, А5, А6, А7;
   • палітурка – зошити та блокноти можуть мати тверду або м’яку книжкову палітурку, на пружині, на скобі, на скріпці, клеєну або на кільцях. Найбільш довговічним вважають перший варіант, його часто використовують при створенні записників;
   • кількість сторінок – тонкий блокнот на пружині може мати всього 20 аркушів, однак є і справжні «гіганти», наприклад, на 300-400 сторінок, але такі краще використовувати тільки вдома або в офісі, оскільки вагу вони мають суттєву;
   • обкладинка – у блокнота може бути тверда, м’яка, паперова або пластикова обкладинка, причому вона може бути як однотонна та лаконічна, так і яскрава із зображеннями тварин, відомих особистостей або пам’ятних місць;
   • стиль сторінок – внутрішній блок записника може бути різним, наприклад, блокнот у клітинку, у лінію, у крапочку або з повністю чистими аркушами, причому їх колір можу бути як білим, так і чорним.

   Щоб знайти та купити блокноти з певними параметрами, скористайтеся фільтрами в лівій частині сторінки. Ви можете вказати торгову марку, вид виробу, формат, тип внутрішнього блоку та його кріплення, кількість листів, що дозволить вам відразу побачити підхожі варіанти та заощадити час.

   Блокнот на пружині чи кільцях

   Блокнотдля записів на пружині – один із найпоширеніших видів записників. Його важлива перевага полягає в можливості самостійної заміни або видаленні будь-якого аркуша. При цьому інші сторінки від таких дій не постраждають. Також внутрішній блок може бути з перфорацією для зручного відривання аркушів.

   Блокнот на кільцях може мати кольорові пластикові вставки. Вони призначені для розділення внутрішнього блоку на кілька категорій. Такий зошит у школі зручно використовувати відразу на кілька предметів. Підійде він і для роботи – розділяти різні завдання й легко знаходити потрібні записи.

   Блок аркушів для записів може бути скріплений пружиною як збоку, так і вгорі. Він може мати тверду або м’яку обкладинку, із паперу або пластику. Кількість аркушів коливається в широкому діапазоні – від 36 до 160.

   Блокноти-книги з твердою обкладинкою

   Блокнот А4 або В5 у вигляді книги використовують для різних завдань. Це один із найзручніших варіантів для запису щоденних справ:у невеликому розмірі ним можна користуватися як записником. Канцелярські книги також стануть у пригоді в офісі: в бухгалтерії, у відділі кадрів, на складі тощо.

   Тверда обкладинка надійно захищає вміст – аркуші не мнуться і не рвуться, хоч як часто ви б не використовували цей зошит. Приладдя для записів можуть мати різноманітний дизайн обкладинки: нейтральні візерунки, пейзажі, природа, відомі місця, патріотична тематика та ін.

   Блокноти, зошити з твердою обкладинкою можуть бути маленького або великого формату, але найпоширеніший – це А4. Часто зустрічаються також формати А5 та В5. Більшість із них мають внутрішній блок у клітинку або лінію, однак можна знайти варіанти і з чистими сторінками. У цій категорії також представлена книга-блокнот для запису кулінарних рецептів.

   Зошити-блокноти

   Залежно від типу обкладинки, кількості аркушів, формату, орієнтації зошити теж можна назвати блокнотами. Деякі з них мають верхнє кріплення, м’яку або тверду обкладинку, компактний формат, досить велику кількість аркушів, що цілком підходить під визначення «блокнот».

   У цій категорії можна вибрати та купити блокнот у клітинку, схожий на зошит, використовуючи відповідні фільтри. Зошити-блокноти можуть стати у пригоді дитині вже в першому класі, коли учні починають вести щоденник вражень. Пізніше їх можна використовувати як чернетку або як записник для важливих нотаток. В офісного співробітника блокнот може стати хорошою альтернативою записній книжці.

   Оригінальні блокноти як подарунок

   Оригінальний або просто красивийблокнот купити можна на подарунок близькій людині, колезі, вчительці, другу.

   Вибираючи гарні блокноти для презенту, враховуйте наступну інформацію:

   • колір – жінки віддають перевагу світлим відтінкам обкладинок, чоловіки – темним, однак краще придивитися до тієї людини, якій ви плануєте зробити подарунок, адже смаки в усіх різні;
   • дизайн обкладинки – якщо даруєте блокнотик дитині, вибирайте яскравий дизайн. Творчим особистостям сподобається нестандартне оформлення, строгим керівникам – лаконічний і вишуканий дизайн записної книжки;
   • формат – найзручнішим вважають той, який вміщується в стандартну сумку або рюкзак;
   • міцність – щоб блокнот прослужив довше, краще вибирати твердий варіант обкладинки;
   • кишеня – наявність спеціальної кишені спрощує зберігання важливих записок, хоча вона підходить також і як тимчасова локація для документів.

   Оригінальні записні книжки з ілюстраціями відомих художників на обкладинці або скетчбуки для малювання продаються в нашому інтернет-магазині та можуть стати прекрасним подарунком на день народження, професійне свято, Новий рік, 8 березня тощо.

   Ціна на блокноти та зошити для записів від «Час-Пік»

   Якщо Вам потрібні блокноти, ціна на них може виявитися дуже різною. На нашому сайті є безліч бюджетних варіантів записних книжок за ціною від 3,30 грн. Це записники невеликого формату з мінімальною кількістю аркушів. Канцелярську книгуА4 формату з твердою обкладинкою можна купити за ціною від 10,32 грн.

   Вартість скетчбука теж може бути різною й залежить, як мінімум, від його розміру – близько 168,00 грн. В асортименті є й дизайнерські блокноти в подарунковій коробці. Цінаблокнота такого плану складає понад 350 грн.

   На нашому сайті кожен зможе знайти варіант для певних завдань з урахуванням своїх фінансових можливостей.

   Як купити блокнот онлайн з доставкою по Україні?

   У каталозі інтернет-магазину «Час-Пік» є товари для офісу та школи, серед яких можна знайти зошити, блокноти, письмове приладдя, аксесуари для творчості тощо. Будь-який записник купити можна з доставленням по всій Україні: у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Якщо Вам терміново знадобилися блокноти,Львів, Луцьк, Червоноград, Дрогобич, Стрий і Самбір – це ті міста, де Ви зможете купити канцтовари, відвідавши наші магазини. В інші населені пункти ми відправляємо товари транспортними компаніями. На сторінці «Доставка та оплата» можна знайти перелік доступних служб.

   Поширені запитання