0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 29 з 29 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   Ширина:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   Ширина:
   Довжина:
   1

   Папір креслярський – це спеціальний вид паперу для створення креслень, що відрізняється особливою гладкістю та щільністю до 200 г/м². Ватман і міліметрівка – це обов'язкові атрибути таких фахівців як інженери, архітектори, дизайнери, художники тощо. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити матеріали для малюваннята креслення за доступними цінами.

   Папір для креслення: особливості та користь

   Якщо потрібно виконати графічну роботу, наприклад, креслення, план, схему, знадобиться папір для креслення А4або А3 формату. Зображення буде якісним, якщо матеріал буде підібраний правильно та з урахуванням поставленої мети.

   Креслярський папір, ватман мають бути досить щільними, гладкими, без яскравовираженої фактури, стійкими до стирання та мати великий формат. Щоб перевірити якість паперу, можна просто потерти його звичайною гумкою. Якщо вінбуде стиратися, значить, це продукція поганої якості. Хороший ватман для креслення не повинен ламатися або тріскатися.

   Креслярські аркуші А4 та А3 форматів мають досить широке застосування. Їх використовують безпосередньо для створення креслень, для малювання простим олівцем, акварельними фарбами або гуашшю. Великі аркуші добре підходять для виготовлення плакатів і стінгазет для школи вручну.

   Види та формати креслярського паперу

   Папір спеціальний ділиться на кілька видів. Для креслення використовують такі різновиди паперової продукції як ватман, міліметровий папір А1, картон для лекал.

   Папір ватман

   Якщо потрібно створити навчальну чи виробничу графіку, для цих завдань ідеально підійде ватман, який можна купити відносно недорого. Папір ватман відрізняється високою щільністю та використовується як для нанесення креслень олівцем або ручкою, так і для друку.

   Звичайний ватман або ватман у рулоні можна купити з шорсткою або матовою поверхнею. Для креслення ідеально підходить матовий варіант. Він краще передає кольори, добре вбирає чорнило, не дає їм розтікатися.

   У нашому інтернет-магазині доступний до замовлення стандартний та великий папір для креслення: можна купити А4, А3, А1 та А2 ватман. Кількість аркушів в упаковці варіюється від 50 до 100.

   Міліметровий папір (Міліметрівка)

   Масштабно-координатний або міліметровий папір чудово підходить для фахівців конструкторських або проєктних установ, де потрібна висока точність креслення. Папір міліметровийрозмічений машинним способом на квадрати зі стороною 1, 10, 50 та 100 мм. Міліметровий папір купитиможна для створення ескізів, нанесення профілів дорожнього покриття, складання планів тощо.Масштабно-координатний папір дозволяє не лише точно накреслити, а й скопіювати готову роботу.

   На сайті «Час-Пік» представлений різний міліметровий папір:А4, А3, А2 та А1 формату. Є також папір у рулоні завдовжки 10, 20 або 40 метрів. В упаковці є від 10 до 100 аркушів.

   Папір для викрійки (Картон для лекал)

   Папір для лекал використовується для виготовлення лекал у швейному чи взуттєвому виробництві при створенні виробів із натуральної чи штучної шкіри, гобелену та інших матеріалів. Купити картон для лекал високої щільності можна і для його вставки в задники взуття, козирки головних уборів, галантерейні вироби.

   Папір для викрійки відрізняється високою зносостійкістю, щільністю та гладкістю. Паперовапродукція такого типу випускається в рулонах на вагу – від 13,5 до 15,3 кг.

   Рекомендації щодо вибору паперу для креслення від «Час-Пік»

   Для креслення використовують різні види паперу, зокрема копіювальний папір. При виборі креслярських аркушів фахівець орієнтується на призначення креслення та засоби, якими наноситиме графіку. Найчастіше вибір матеріалу визначає ГОСТ.

   Якщо потрібен папір для креслення А3 або іншого формату, рекомендується оцінити його зовнішній вигляд. Аркуші повинні бути ідеально гладкими, не шорсткими, що запобігатиме деформації при використанні гумки. Оптимальна щільність матеріалу – від 80 до 200 г/м². На такому папері зображення буде максимально чітким і точним.

   Папір для креслення А2, А3, А4 формату має градацію за своїми характеристиками:

   • маркування «О» підходить для виконання креслень, але поверхня паперу може деформуватися під впливом гумки;
   • маркування «В» призначене для важливих креслень, оскільки має бездоганну якість, високий рівень жорсткості та білизни. Креслення на такому аркуші виходить чітким, легко зчитується.

   При виборі паперу для графіки, для творчості, для презентацій, для діловодства необхідно враховувати його формат. Для роботи в офісі підійде А4, для креслення чи творчості потрібно відштовхуватися від поставленого завдання та розмірів готового зображення чи схеми.

   Як купити креслярський папір онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо Вам потрібен папір для креслення, координатний папірабо картон для лекал, купити різні види паперової продукції та витратні матеріализа вигідними цінами ви зможете в інтернет-магазині «Час-Пік». Каталог містить широкий вибір продукції, зокремаписьмове приладдя,товари для школи та різноманітні аксесуари для творчості та креслення.

   Замовити канцелярські товари та папір можна з доставленням до будь-якої точки України. Ми надсилаємо замовлення у Київ, Рівне, Львів, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Черкаси, Дрогобич, Червоноград, Стрий, Самбір та інші міста.

   Фізичні магазини «Час-Пік» розташовані у Львові, Луцьку, Стрию, Дрогобичі, Червонограді та Самборі. Тут можна купити або забрати самовивозом замовлені на сайті товари длянавчання абодля офісу. До інших міст продукція доставляється транспортною компанією, вибраною покупцем.

   Поширені запитання

   ✅ Що таке креслярський папір?

   Креслярський папір – це висококлеєний папір із міцною та гладкою поверхнею, призначений для всіх видів креслярських робіт. В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» можна вибрати такі види креслярського паперу:

   ✅ Ватман – що це таке?

   Ватманський папір або ватман – це високосортний папір білого кольору з поверхневим проклеюванням, високою щільністю та стійкістю до стирання. На нашому сайті ватман доступний у різних форматах і щільності:

   ✅ Який є у продажу картон для лекал?