0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Щільність:
   Країна виробник:
   Ширина:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Щільність:
   Країна виробник:
   Ширина:
   Довжина:
   1

   Папір копіювальний – це тонкий папір із фарбувальним шаром з одного боку. Калька-папір призначена для отримання копії документа при письмі або малюванні, друку на матричному принтері або на друкарській машинці. Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує такі витратні матеріали за вигідними цінами.

   Копіювальний папір: користь і сфери застосування

   Копіювальний папір не втрачає своєї актуальності, попри те, що зараз більшість використовують принтер для отримання копій документів та інших паперових матеріалів. Копірка для паперу застосовується під час оформлення ділової документації вручну. Також вона буде корисною за наявності матричного принтера, де копіювальний аркуш прокладають між двома звичайними аркушами.

   Папір для копіювання залишається популярним для спеціалізованого застосування: для виготовлення копій у транзакціях у точках продажу, для дублювання чеківі грошових переказів, для відстеження накладних для поштових служб тощо. Папір для копіювання креслень також досить популярний матеріал, який використовують архітектори, інженери та інші фахівці.

   Папір-копірка має й нестандартне застосування – у стоматології. Його використовують, щоб визначити, наскільки щільним є з'єднання між верхніми та нижніми зубами після встановлення пломби.

   Види копіювального паперу в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Калька – це папір, який раніше можна було купити в основному в чорному або фіолетовому кольорі. Хоча паперова продукція випускалася й в інших кольорах. Зараз же популярним є білий копіювальний папір – купити його можна у вигляді аркушів А3 або А4 формату. Також у продажу є прозорий папір у рулонах.

   Якщо для роботи потрібен копіювальний папір, купити його на нашому сайті можна від таких виробників, як «Рюкзачок» та Axent.

   Копірка А4 формату

   Купити копіювальний папір для письма, креслень або малювання можна в популярному форматі А4. Папір копіювальний А4 формату зручний у використанні для діловодства, коли доводиться мати справу з документами одного стандартного розміру. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлена така копірка: купити її можна за ціною від 15,30 грн.

   Калька і копірка формату А4 доступні до замовлення в кількох варіантах: для креслярських робіт туш`ю, для креслення простим олівцем, для малювання, для письма кульковою ручкою. Копіювальний папір для принтера або для письма від руки представлений упаковками, в яких передбачено від 10 до 100 аркушів.

   Копіювальний папір А3 формату

   Якщо потрібно копіювати великі аркуші, варто купити копірку для паперу А3 формату. Такі витратні матеріали найчастіше використовують для креслення або творчості. В асортименті сайту «Час-Пік» є копірка-папір для креслярських робіт тушшю або простим олівцем.

   Купитикопіювальний папірможна за ціною від 42,53 грн у форматі А3. Він доступний до замовлення різними упаковками: кількість листів варіюється від 20 до 40.

   Папір-калька в рулоні

   Калька в рулонах використовується для креслення, для малювання на тканині, творчості, інженерії, створення викрійок тощо. Купити копірку для тканини або паперу в рулоні можна як під туш, так і під олівець. Якщо для постійного використання вам потрібна калька в рулоні при умові невисокої щільності паперу, найкраще купити великий метраж. У нашому каталозі доступні варіанти від 10 до 40 метрів.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» є недорога прозора калька, купити її в рулоні можна за ціною від 141,65 грн за 20 метрів.

   Як купити копіювальний папір онлайн з доставкою по Україні?

   Якщо у вас є копіювальна техніка, купити такий продукт, як папір-копірка, може бути неактуальним завданням. І все ж для офісу може стати у пригоді папір-калька: придбати його варто для копіювання важливих документів вручну.

   Ми пропонуємо кілька варіантів, де можна купити копірки за демократичною ціною. Приваблива ціна на папір для копіювання діє в нашому інтернет-магазині. Замовити будь-які товари для офісу або засоби дляотримання копій онлайн можна з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Чернівці, Черкаси, Вінницю, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Самбір, Дрогобич, Стрий, Червоноград та інші міста.

   Такі аксесуари для діловодства, як калька-папір, можна купити і в наших фізичних магазинах. Торгові точки знаходяться у Львові, Луцьку, Самборі, Дрогобичі, Стрию та Червонограді. Тут Ви знайдете не тільки копірку, а й офісний папір, настільне приладдя та інші товари для роботи. У наших магазинах можна також забрати зроблене онлайн замовлення самовивозом.

   Поширені запитання

   ✅ За якою ціною можна купити копіювальний папір?

   ✅ Яку можна купити кальку в рулоні під олівець або під туш?