0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 15 з 15 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Ширина:
   Довжина:
   Кількість листів:
   Торгова марка:
   Формат:
   Щільність:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Ширина:
   Довжина:
   Кількість листів:
   Торгова марка:
   Формат:
   Щільність:
   1

   «Копірка» -це папір для копіювання — це лист досить тонкого паперу, на одну сторону якого нанесений спеціальний фарбувальний шар якого-небудь кольору. Копіювальний папір дає можливість отримати копію (або кілька копій) документа при роботі з допомогою якогось пишучого інструмента, а також при автоматичного друці на матричному принтері або простій друкарській машинці.

   Копіювальний папір

   Копіювальний папір, хоча вже не так активно, як раніше використовується проте найчастіше потрібен для роботи з різноманітною копіювальною технікою, а також у досить несподіваних сферах, наприклад, у стоматології.

   Технологія копіювання інформації з одного аркуша на інший передбачає розміщення копірки між двома цими аркушами. Отже, при написанні тексту на верхньому аркуші паперу, той же самий текст копіюється і на нижній лист. Проте, обов'язково слід пам'ятати, що копірка  повинна бути розміщена вниз саме тією стороною, на яку був нанесений фарбувальний шар, оскільки в іншому випадку ніякої копії ми не отримаємо. Щоб не помилитися, необхідно знати, що фарбувальний шар знаходиться на тій стороні копірки, яка більше блищить. Тоді як інша сторона копіювального паперу являє собою матову та шорстку поверхню.

   Калька

   «Калька» – це практично прозорий папір, який використовують в процесі креслення будь-яких графіків або схем, а також при ручному способі копіювання документів. Надзвичайно популярною була калька під олівець в ті не далекі часи, коли процедура креслення ще зовсім не була комп'ютеризованою. Використовуючи звичайну кальку, можна власними руками знімати копії з різного роду схем або креслень шляхом накладання її безпосередньо на аркуш паперу, з якого потрібна копія. Калька в рулоні і зараз все ще використовується в будівельній справі, особливо в початковий період архітектурного планування об'єкта. Це наприклад, необхідно для того, щоб побачити наскрізну сумісність поверхів між собою. Калька для принтера застосовується коли потрібно виготовити за допомогою лазерного принтера різного роду оригінал-макети, а також при виготовленні різних штампів і печаток. Крім цього, калька також може застосовуватися і в багатьох інших сферах. Паперову кальку виготовляють в рулонах, бобінах та аркушах.

      Вибрати й купити копірувальний папір та кальку можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».