0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 46 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Формат:
   Щільність:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Формат:
   Щільність:

   Відобразити ще товари (6)

   Що таке конверт і як він виник

   Конверт – спеціальний пакет, що призначений для зберігання та пересилання листів чи документації. Його назва походить від французького слова couvert, що означає – покривати. Перший поштовий конверт був винайдений в Англії у 1820 році. Виготовив його торговець папером С.К. Брюер. Класичний варіант виготовлений з паперу, має прямокутну форму, закривається клапаном з клейкою смужкою.

   Конверти у сучасному світі

   Сьогодні листування поштою вважають пережитком минулого, адже звичні паперові листи, які тижнями пошта доставляла до адресата, замінила ера інтернету, e-mail- та sms-повідомлень. Однак, не зважаючи на це, так приємно відправити старий добрий паперовий лист близькій людині, яка, на жаль, знаходиться далеко, або ж отримати гарну листівку з привітанням від друга, що давно живе за кордоном. Жодний інтернет та технології не здатні замінити цього.Крім того, конверти потрібні не тільки для особистого листування або привітання зі святами. Ніхто не скасовував ділове поштове листування: інформаційні запити, звіти, рахунки. Усе це працівники підприємств, компаній та фірм надалі успішно пересилають поштою у конвертах.

   Класифікація конвертів

   Конверти класифікують за розміром, наявністю віконечка та вказівок щодо заповнення, розміщенням клапану. Їх поділяють на такі, що призначені для пересилання в межах країни або ж для відправлення за кордон. Спеціальними маркуваннями позначені також конверти для авіапошти. Класифікація конвертів за розміром визначає їх формати. Зазначимо, що вони є стандартизованими.

   Конверти формату C5, C6, C65

   • Розмір конверту формату С6 становить 114 × 162 мм. Він підходить для паперу формату А6, або А4 зігнутого навпіл двічі.
   • Конверт С5, розміром 162 × 229 мм, призначений для аркушів А5, або складеного вдвоє А4.
   • Конверт С65 підійде для зберігання та пересилання листа чи документу А4 формату зігнутого по висоті у три рази. Його розміри – 114 × 229 мм.
   • Формат Е65 (DL) має розміри 110×220 мм. Даний вид конверту близький до С65. Його ще називають євро конвертом.

   Формати конвертів для А4

   Часто ці формати уніфікують та називають «конверт А4». Однак між ними є певні відмінності.

   • Конверт С4 розрахований на стандартний аркуш офісного паперу. Його розмір – 229 × 324 мм.
   • B4 (250 × 353 мм) дещо більший. Він буде зручний за потреби відправити велику кількість документів.
   • Особливість конвертів формату E4 (280×400 мм) полягає у розширених сторонах. Вони нагадують, швидше, пакет, та здатні вміщати до 300 аркушів А4.

   Заповнення конвертів

   Для того, щоб Ваш лист був доставлений правильно та вчасно, важливо пам’ятати про правильність заповнення конвертів. Вони можуть бути відмінними у різних країнах. В Україні ж прийнято у верхньому лівому куті лицевої сторони конверта зазначати адресу відправника (адресанта), у нижньому правому – отримувача (адресата).

   Популярність крафтових конвертів

   У чому перевага крафтових конвертів? Виробництво крафтового паперу не завдає шкоди навколишньому середовищу. Завдяки тому, що його не відбілюють, він є екологічно чистим та більш щільним. Відтак крафтові конверти надійніше зберігають свій вміст. На його поверхню легко наносяться надписи усіма типами письмового приладдя, а також підходить будь-який варіант друку. Завдяки екологічності та стильному вигляду крафтові конверти здобувають популярність серед споживачів. Нерідко компанії використовують їх як частину власного корпоративного стилю, поєднуючи із іншими крафтовими пакуваннями.

   У даному розділі каталогу інтернет-магазину «Час-Пік» Ви можете купити конверти потрібного Вам формату, самоклеючі та мокроклеючі.  Міцність конверта забезпечує цілісність його вмісту, захист від пошкодження чи несанкціонованого доступу. Дану продукцію відмінної якості, а також усі необхідні для роботи, навчання та дому канцтовари Ви можете замовити у нас гуртом та в роздріб з доставкою по Україні.

   Поширені запитання