0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Конверти‚ листівки купити, ціна

Показано: 37 з 37 товарів

1

Сьогодні листування поштою вважають пережитком минулого, адже звичні паперові листи, які тижнями пошта доставляла до адресата замінила ера Інтернету, e-mail - та смс-повідомлень. Однак незважаючи на це, так приємно відправити старий добрий паперовий лист близькій людині, яка, на жаль, знаходиться далеко, або ж отримати гарну листівку з привітанням від друга, що давно живе за кордоном. Цього не замінить ніякий інтернет.

Крім того, конверти потрібні не тільки для особистого листування або привітання з Різдвом і Новим роком. Адже ділову поштову переписку ще ніхто не відміняв: інформаційні запити, звіти, рахунки - все це працівники підприємств, компаній і фірм надалі успішно пересилають через поштові відділення.

«Час-Пік» пропонує листівки і конверти для документів на будь-який смак. В нашому асортименті самоклеючі конверти та пакети різних розмірів в залежності від ваших потреб. Самоклеючі пакети дуже зручні для пересилання документів разом з посилкою. Їх наклеюють на коробку, а всередину поміщають необхідну паперову документацію, яка заклеюється з допомогою спеціальної клейкої стрічки. А добре бачити, що ж знаходиться усередині такого пакета дозволяє його абсолютна прозорість.

Конверти для документів стали незамінним атрибутом ділового спілкування між державними організаціями, приватними особами або підприємствами. Вони перш за все потрібні для захисту листів від фізичних ушкоджень і несанкціонованого доступу при пересиланні поштою. Саме тому конверти для документів повинні бути якісними і міцними. Таку продукцію найвищого класу ми пропонуємо для Вас.

Ви можете купити конверти для документів та листівки на нашому сайті, за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.