0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 28 з 28 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Етикеток на листі:
   Кількість листів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Етикеток на листі:
   Кількість листів:
   1

   Етикетка

   Етикетка - це не тільки обличчя товару, за якою його впізнають, але і головний носій інформації про ту чи іншу продукцію в магазині або супермаркеті. По тому, як виглядає етикетка, споживачі дуже часто судять і про якість самого товару, саме тому так важливо, щоб етикетка була якісною і естетично привабливою.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує самоклеючі етикетки (самоклейки) за максимально демократичними цінами. Основні переваги цих етикеток в тому, що вони можуть кріпитися до будь-якого виду товарів: починаючи від продуктів харчування, закінчуючи побутовою хімією, або навіть будівельними матеріалами.

   Самоклеючі етикетки

   Самоклеючі етикетки найчастіше виготовляють у вигляді рулонів і у вигляді листів. Вони стійкі до зовнішніх впливів - не морщаться і не розлазяться від попадання вологи або перепаду температур. Крім того, використання при виготовленні самоклеючих етикеток спеціального клею дозволяє їм завжди міцно триматися на упаковці. Такий клей практично не висихає і наноситься на всю поверхню етикетки, що дозволяє зберегти чіткі кути і охайність протягом тривалого часу. Привабливий зовнішній вигляд продукту допомагає зберегти якісний друк на самоклеючих етикетках, яка практично не затирається при перевезенні або впливі зовнішніх факторів.

   Від впливу кислот, води, розчинників, вологи, хімічних елементів самоклеючу етикетку захищає спеціальне лакове покриття або ламінування, яке спеціально наносять виробники.

   Хочете купити самоклеючі етикетки - замовляйте їх в інтернет-магазині «Час-Пік». Ми гарантуємо Вам продукцію тільки сертифікованих і перевірених виробників, тому можете не сумніватися, її якість вас не підведе.

   Подбайте про те, щоб обличчя Вашого товару мало акуратний вигляд - звертайтеся до нас та купуйте самоклеючі етикетки!