0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 29 з 29 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Етикеток на листі:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Етикеток на листі:
   Кількість листів:
   Країна виробник:
   1

   Самоклеючі етикетки – це спеціальний еластичний папір-основа з нанесеним на нього термостійким клеєм, що дозволяє приклеювати інформацію на будь-які предмети. Такі етикетки часто використовують для маркування продукції та в інших цілях. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити витратні матеріали для офісу за чудовими цінами.

   Самоклеючі етикетки на листі А4 від «Час-Пік»

   Етикетки самоклеючі в аркушах використовують для лазерних, струменевих принтерів і копіювальних приладів, при цьому не потрібно застосовувати додаткове професійне обладнання. Завдяки спеціальним матеріалам аркуші без проблем проходять через приладдя для друку й гарантують чітке зображення. Така автоматизаціяпомітно спрощує робочі процеси.

   Самоклеюча етикетка стане у пригоді в наступних випадках:

   • надрукувати інформацію про товар;
   • підготувати транспортні етикетки;
   • оформити продукцію на експортне відправлення;
   • доповнити інструкцію про правила користування продуктом перекладом на іншу мову;
   • надрукувати цінники, адресацію відправлення, штрих-код;
   • оформити кореспонденцію тощо.

   Етикетки самоклеючі А4 дозволяють швидко, зручно, бюджетно надрукувати будь-яку інформацію на самоклеючій основі. При цьому вона буде мати презентабельний і акуратний вигляд, а вносити зміни при потребі буде нескладно – достатньо надрукувати новий лист, не звертаючись в типографію.

   Етикетка самоклеюча: види та критерії вибору

   Самоклеючі етикетки А4 випускають у різних варіантах. Найчастіше їх виготовляють у вигляді аркушів, хоча зустрічаються варіанти також у рулонах. У нашому асортименті представлена продукція, в якій кількість листів складає 100 штук. Її виробляють такі відомі бренди, як Crystal, Axent, Optima.

   Найпоширеніший формат – це етикетка самоклеюча А4. На листі може бути розміщена різна кількість етикеток. Для пакування товару великого розміру можна вибрати й 1 етикетку 210 х 297 мм. Тоді як для маркування конвертів адресами отримувачів підходить самоклеюча етикетка, на якій вміщується 40 і більше стікерів. В асортименті є варіанти від 1 до 65 етикеток, розміщених на 1 листі.

   Етикетки також можуть відрізнятися одна від одної заокругленими або прямокутними краями.

   Переваги етикеток на сайті www.chaspik.ua

   У нашому інтернет-магазині можна купити етикетки самоклеючі за вигідними цінами.

   Ці товари для маркування продукції мають наступні переваги:

   • спрощують роботу в офісі та на складі;
   • кріпляться до будь-якої поверхні, адже відрізняються універсальністю нанесення;
   • стійкі до зовнішнього впливу – не зморщуються під сонячними променями та не розповзаються через потрапляння вологи;
   • міцно тримаються на пакуванні завдяки спеціальному клею;
   • зберігають чіткі кути та охайний вигляд протягом тривалого часу завдяки тому, що клей майже не висихає та нанесений на всю поверхню етикетки;
   • дають якісний друк, який майже не затирається під час транспортування та впливу зовнішніх факторів;
   • мають спеціальне лакове покриття та ламінування, що захищає матеріал від впливу кислот, води, розчинників, хімічних елементів, вологи.

   Якісні самоклеючі етикетки замовити можна на нашому сайті: продукція представлена перевіреними та надійними торговими марками.

   Як купити самоклеючі етикетки онлайн з доставкою по Україні

   Самоклеючі етикетки купити за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині «Час-Пік». Будь-яка етикетка самоклеюча та інші аксесуари для офісу доступні до замовлення з доставленням по всій Україні. Товари можна придбати з відправленням у Київ, Львів, Харків, Луцьк, Ужгород, Вінницю, Черкаси, Рівне, Суми, Тернопіль, Івано-Франківськ, Одесу, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич тощо.

   Купити самоклеючі етикетки можна і в магазинах нашої мережі, які працюють у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді та Дрогобичі. Тут також можна самовивозом забрати товар, раніше замовлений на сайті.

   Поширені запитання