0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 6 з 6 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Кількість листів:
   Внутрішній блок:
   Країна виробник:
   1

   Під час презентацій, нарад, майстер-класів і семінарів експерти та офісні співробітники стали часто використовувати таке обладнання, як фліпчарт. Воно дозволяє зручно презентувати інформацію, при цьому все, що потрібно, – це блок паперу для фліпчарту та маркери. Інтернет-магазин «Час-Пік» реалізує такі витратні матеріали, як папір для фліпчарту, за демократичною ціною.

   Блок паперу для фліпчарту в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Щоб презентація минула успішно, а слухачі добре зрозуміли та засвоїли інформацію, рекомендується використовувати презентаційне обладнання. Один із варіантів –фліпчарт. Це спеціальна дошка на підставці, на яку кріпиться блок аркушів. Щоб писати на них, знадобляться чорні або кольорові маркери. Коли папір для презентаційного обладнання закінчиться, потрібно купити та прикріпити новий блок на стійку.

   Фліпчарт і відповідно аркуші для фліпчарту купити варто для офісу, якщо в ньому регулярно проводять семінари, лекції, навчальні майстер-класи та інші заходи. Блоки паперу на підставці зручно використовувати, коли під час виступу працівнику треба візуалізувати свою розповідь, наприклад, щось намалювати чи накреслити графік. Так інформація сприймається краще.

   Особливості та переваги паперу для фліпчарту

   Папір для фліпчартів має свої особливості та переваги.

   Ось його основні плюси:

   • блок для фліпчарту легко кріпиться до презентаційного обладнання;
   • на кожному аркуші є перфорація для зручного використання;
   • спеціальні маркери швидко висихають на цьому папері, залишаючи чіткі написи й не розмазуючись;
   • папір для дошки фліпчарт не промокає та не просвічується – на ньому можна писати з обидвох боків;
   • блокнот для фліпчарту може бути не тільки білим, а й кольоровим;
   • використані сторінки можна швидко замінити, але при потребі сторінки з важливою інформацією можна повторно й неодноразово розміщувати на дошці;
   • блок паперу для фліпчартів зручно транспортувати – його можна кріпити до інших фліпчартів, наприклад, якщо експерт проводить одну й ту ж презентацію в різних установах;
   • змінний блок коштує відносно недорого – на вартість впливають кількість сторінок і виробник.

   У нашому інтернет-магазині доступні до замовлення недорогі аркуші для фліпчарту–ціна на папір для презентацій стартує з 91,80 грн. Плануючи купити блок для фліпчарту, зверніть увагу на кілька параметрів: формат, наявність або відсутність розмітки, кількість аркушів у блоці.

   Розмір

   Якщо потрібен стандартний папір для фліпчарту, купити варто аркуші А1 формату. Розмір такого блоку складає 594 х 841 мм. Розмір паперу для фліпчарту може незначно варіюватися, що не впливає на якість використання витратних матеріалів.

   Варіанти розмітки

   Для презентаційного обладнання найчастіше використовується паперова продукція без розмітки. Такі блоки чудово підходять для малювання та для письма. Папір для фліпчартуу клітинку призначений для тих випадків, коли потрібно малювати графіки, писати формули або математичні приклади. Таку інформацію зручніше наносити на папір, коли на ньому є розмітка. Тоді вона маєакуратний вигляд і краще сприймається слухачами.

   Об'єми

   Купити аркуші для фліпчарту можна блоками на різну кількість аркушів. Витратні матеріали для дошки доступні в одному блоці на 10, 20 або на 30 аркушів. Якщо аксесуари для презентаційного обладнання використовують часто, є сенс купувати великі блокидляфліпчарту– так вигідніше у фінансовому плані.

   Як купити папір для фліпчарту онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо Вам потрібен папір для фліпчарту, розмір А1, Ви можете купити ці та інші аксесуари для презентацій у нашому інтернет-магазині. Товари для магнітних дошок і різне офісне приладдя можна замовити з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Дрогобич, Червоноград, Самбір, Стрий.

   Фізичні магазини «Час-Пік» можна відвідати у Львові, Луцьку, Червонограді, Самборі, Стрию та Дрогобичі. Тут можна купити або забрати самовивозом замовлене через інтернет приладдя для діловодства або засоби длятворчості. В інші міста замовлення доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ За якими цінами можна купити аркуші для фліпчарту А1 формату?

   ✅ Які є у продажу чисті аркуші для фліпчарту (без розмітки)?

   ✅ Який найкраще купити блок аркушів для фліпчарту з розміткою у клітинку?