0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Маркери для дошок та фліпчартів

Показано: 50 з 50 товарів

  1

  Велика кількість людей не здогадається що для сухостиральних дошок потрібні спеціальни маркери, використовувати звичайний офісний маркер для письма по сухостиральній дошці фахівці не радять, звісно якщо Ви не ставите за мету вкоротити термін її експлуатації. Для письма по дошкам був розроблений спеціальний board маркер.

  Чому саме маркер для сухостиральної дошки ?

  Маркер для сухостиральної дошки має ряд конструктивних особливостей, а саме – фарбуюча рідина якою заправлені такі маркери має спеціальну хімічну формулу, завдяки який вона дуже швидко висихає на поверхні утворюючи порошок. Текст написаний таким маркером ( white board ) легко видалити за допомогою сухої губки, від того і пішла назва – дошка сухостиральна, тобто дошка очистити яку можна без рідини, сухим способом прибирання.

  Маркер для фліпчарту

  Використання іншого типу маркерів – наприклад маркерів на спирту може привести до того що надпис неможливо буде витерти, або в процесі витирання поверхність дошки буде ушкоджена. Слід розрізняти терміни – сухостиральний маркер та маркер для фліпчарту, це два різних типи маркерів. Маркери для фліпчарту призначені для письма на папері, сухостиральні – для письма по дошках.

  Зазвичай сухостиральні дошки виготовляють з покриттям білого кольору, для письма використовують маркери чотирьох кольорів – червоний, чорний, зелений та синій. Ці кольори є найбільш розповсюдженими для маркерів. Для написання на темних дошках існують спеціальні крейдові маркери ( kreide marker ), які містять крейду. Крейдові маркери є не тільки білого кольору, їх так само випускають в різних кольорах. Для сучасних скляних дошок радимо використовувати спеціально призначений для цього маркер для скляних дошок ( glass board )– чорнила в такому маркері легко витираються губкою з поверхні дошки.