0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 42 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Колір:
   Країна виробник:
   Товщина:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Призначення:
   Колір:
   Країна виробник:
   Товщина:
   Кількість кольорів:

   Відобразити ще товари (2)

   Велика кількість людей не здогадається що для сухостиральних дошок потрібні спеціальни маркери, використовувати звичайний офісний маркер для письма по сухостиральній дошці фахівці не радять, звісно якщо Ви не ставите за мету вкоротити термін її експлуатації. Для письма по дошкам був розроблений спеціальний board маркер.

   Чому саме маркер для сухостиральної дошки ?

   Маркер для сухостиральної дошки має ряд конструктивних особливостей, а саме – фарбуюча рідина якою заправлені такі маркери має спеціальну хімічну формулу, завдяки який вона дуже швидко висихає на поверхні утворюючи порошок. Текст написаний таким маркером ( white board ) легко видалити за допомогою сухої губки, від того і пішла назва – дошка сухостиральна, тобто дошка очистити яку можна без рідини, сухим способом прибирання.

   Маркер для фліпчарту

   Використання іншого типу маркерів – наприклад маркерів на спирту може привести до того що надпис неможливо буде витерти, або в процесі витирання поверхність дошки буде ушкоджена. Слід розрізняти терміни – сухостиральний маркер та маркер для фліпчарту, це два різних типи маркерів. Маркери для фліпчарту призначені для письма на папері, сухостиральні – для письма по дошках.

   Зазвичай сухостиральні дошки виготовляють з покриттям білого кольору, для письма використовують маркери чотирьох кольорів – червоний, чорний, зелений та синій. Ці кольори є найбільш розповсюдженими для маркерів. Для написання на темних дошках існують спеціальні крейдові маркери ( kreide marker ), які містять крейду. Крейдові маркери є не тільки білого кольору, їх так само випускають в різних кольорах. Для сучасних скляних дошок радимо використовувати спеціально призначений для цього маркер для скляних дошок ( glass board )– чорнила в такому маркері легко витираються губкою з поверхні дошки.

   Маркер для магнітної дошки: великий асортимент – у нас!

   Магнітні дошки міцно увійшли в сучасне ділове життя. Без них складно уявити офіс, конференц-залу чи приміщення для засідань. Тож цілком логічно, що, купуючи таку дошку, клієнт прагне відразу підібрати до неї необхідні аксесуари, котрі забезпечать комфортне користування. У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви можете побачити маркери для дошки. Купити їх у нас – раціональне рішення, оскільки в асортименті представлений великий вибір товару за лояльними цінами.

   Маркери для фліпчарту: особливості

   Для того, аби написане за допомогою маркера можна було легко стирати без слідів, він повинен бути на водній основі. Так, нанесені на поверхню фліпчарту слова і схеми зникнуть за допомогою легкого поруху сухої губки, не залишаючи по собі жодних плям.

   Обираючи маркер на водній основі у нас, ви надаєте перевагу товару, який володіє наступними перевагами:

   • відсутність різких запахів;
   • ергономічність корпусу;
   • безпечність та гіпоалергенність складу;
   • велика палітра представлених кольорів.

   Маркер для білої дошки – популярна категорія товару.

   Володіючи перерахованими позитивними характеристиками, такі маркери суттєво полегшують користування фліпчартами. Ви можете дуже легко, без зайвих зусиль з їх допомогою наносити схеми, діаграми, тексти та інші об’єкти на поверхню. Це дозволить візуалізувати частину поданої інформації, полегшивши її сприйняття аудиторією. Недарма подібні прийоми стали майже неодмінною складовою сучасних лекцій, тренінгів, майстер-класів та інших навчальних івентів. Наші переваги У нашому інтернет-магазині ви можете побачити не лише маркери, а й багато іншого товару, здатного відчутно оптимізувати функціонування сучасного офісу, коворкінгу чи навчальної установи.

   Ми гарантуємо клієнтам такі переваги обслуговування, як:

   • великий вибір;
   • товар лише від надійних виробників;
   • грамотне консультування;
   • швидка доставка.

   Обирайте маркери в Час-Пік – і ми оперативно відправимо їх за місцем призначення.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштують маркери для сухостиральної дошки або фліпчарту?

   Ціни на маркери для сухостиральних дощок або фліпчартів залежать від торгової марки та інших характеристик. У нас можна купити маркери в широкому діапазоні цін:

   Маркер для дошок Norma, 2,5 - 3,5 мм, круглий пишучий вузол, синій 224-06N

   Маркер CentropenBoard 1-2 мм, круглий, колір червоний 2709/02

   Маркер Stanger крейдовий 3мм, колір голубий 620025

   Маркер 2x3 для скляних дошок, d=16 мм, на водно-медовій основі,колір білий AS141