0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 277 товарів

  Фільтри

  Кіл-ть робочих поверхонь:

  Магнітні властивості:

  Кількість кольорів:

  Відобразити ще товари (60)

  Сучасне життя встановлює високі стандарти роботи з даними та з персоналом. Під час виробничих нарад, презентацій, зборів практично неможливо, працюючи з даними використовувати лише паперові носії. Для полегшення візуалізації, доступу до даних та полегшення сприйняття матеріалу вигадали офісні дошки.

  Офісна дошка, зазвичай так називається звичайна презентаційна дошка, оскільки 90 % використання таких дошок припадає саме на офіси. Це дуже зручний і доступний метод візуалізації даних, креслення графіків та діаграм під час нарад, презентацій, обговорення робочих моментів. Написане на дошці відразу стає доступним всім присутнім в аудиторії, що доє змогу оперативно обговорювати подану інформацію, висловлюючи  свої думки та вносячи корективи. Інформація, як би добре вона не було подана з точки зору ораторського мистецтва найкраще сприймається коли є візуалізація сказаного. Офісні дошки це велика група товарів, яка поділюється на підвиди, де кожен вид має свої функціональні особливості. В нашому магазині Ви знайдете дошки відомого польського виробника 2х3

  Коркова дошка це такий вид офісної дошки,  яка вкрита корковою деревиною. До коркової дошки зазвичай прикріплюють оголошення, вітання, будь яку важливу інформацію, яка має бути розміщена на дошці певний час. Прикріплюють інформацію до дошки за допомогою спеціальних кнопок, цвяшків, гвіздочків. Завдяки фактурі дерева коркова дошка виглядає дуже стильно і сучасно.

  Сухостиральна дошка це офісна дошка, інформацію на якій пишуть за допомогою спеціального маркера. Маркери для сухостиральних дошок заправляються спеціальними чорнилами, які легко стираються спеціальною губкою. Якщо інформація, написана на дошці Вам більше не потрібна, просто візьміть в руки спеціальну губку і витріть нею написане. Тож купуючи сухостирально дошку майте на увазі, що до неї Вам знадобиться губка для сухостиральної дошки та маркер для сухостиральної дошки, або навіть комплект маркерів, якщо ви бажаєте писати різними кольорами. Не зайвим буде придбати спрей для дошок – чистячий засіб, призначений спеціально для сухостиральних дошок, оскільки звичайні чистячи засоби можуть зіпсувати поверхню дошки

  Ще один вид дошок це  магнітна дошка. Це різновид звичайних сухостиральних дошок, але такі дошки мають спеціальний магнітний шар, до дозволяє не лише писати на ній спеціальним маркером, а й прикріпляти інформацію на паперових носіях за допомогою магнітів. Магнітна сухостиральна дошка є універсальним рішенням оскільки дозволяє як писати на ній, так і прикріпляти вже готові надруковані рішення. Магніти для сухостиральної дошки зазвичай продаються упаковками по декілька штук, це можуть бути круги різного діаметру, фігури, магнітні числа різних кольорів.

  Асортимент дошок, які Ви можете придбати в магазині Час Пік не обмежується даним переліком. В нашому асортименті завжди є коркова дошка, магнітна дошка, сухостиральна дошка, дошка для написання крейдою, маркерна дошка, скляні магнітні дошки, демонстраційні панелі, фліпчарти та різноманітні дитячі дошки. Також пропонуємо своїм клієнтам великий вибір аксесуарів для дошок – маркери для сухостиральних дошок, губки, чистячі спреї, магніти для сухостиральних магнітних дошок. Для коркових дошок Ви знайдете спеціальні кнопки, булавки, гвіздочки. В нас Ви можете купити дошки та аксесуари за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.