0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 200 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Призначення:
   Колір:
   Діаметр:
   Товщина:
   Кількість кольорів:
   Формат:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Призначення:
   Колір:
   Діаметр:
   Товщина:
   Кількість кольорів:
   Формат:
   Фліпчарт 2х3 сухостиральний магнітний двосторонній мобільний 70 х 104 см TF14
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   10062.90

   Відобразити ще товари (40)

   Презентаційне обладнання для роботи та навчання

   Сучасне життя диктує нові вимоги до роботи з даними та персоналом. Під час виробничих нарад, презентацій, зборів, лекцій чи тренінгів неможливо обійтись без сучасного презентаційного обладнання.

   Для полегшення візуалізації, доступу до даних та полегшення сприйняття матеріалу використовують:

   • Дошки сухостиральні
   • Дошки крейдові
   • Фліпчарти

   Для демонстрації готових писаних чи друкованих матеріалів підійде також:

   • Дошка з магнітною поверхнею
   • Коркова дошка

   Перечислені варіанти презентаційного обладнання можуть монтуватись до стіни чи бути мобільними. Представлені вони різними форматами, можуть мати одну чи більше робочих поверхонь, бути поворотними та двосторонніми, відтак Ви можете обрати дошку відповідно до власних потреб.

   Дошка сухостиральна

   Такий вид дошки найчастіше використовують у навчанні та роботі. Її, переважно біла, поверхня призначена для нанесення надписів та зображень з допомогою спеціального маркера. Для їх видалення достатньо губки. Нерідко поверхня сухостиральної дошки є магнітною. Це буде додатковою перевагою тоді, коли потрібно демонструвати готові схеми чи графіки. Вона може бути обладнана ще тримачем для плакатів, а також – поличкою під маркери та аксесуари для дошки.

   Дошка крейдова

   Дошка для крейди найчастіше зустрічається у навчальних закладах. Тому часто її ще називають шкільною. Поверхня дошки призначена для письма крейдою. Вона також може бути магнітною, обладнаною тримачем для плакатів та поличкою для необхідних аксесуарів.

   Дошка шкільна може бути також комбінованою та мати кілька поверхонь: одні – крейдові, інші – сухостиральні.

   Дошка коркова

   Коркова дошка – вид презентаційного обладнання, що ідеально підійде для розміщення оголошень чи повідомлення. Вона буде доречним та функціональним доповненням будь-якого навчального класу чи аудиторії, приміщення офісу, корисною може виявитись також і вдома. З її допомогою можна швидко та просто візуалізувати завдання чи ідею. Для кріплення інформації до коркової дошки використовують канцелярські кнопки.

   Фліпчарт для роботи та навчання

   Основна перевага фліпчарту над вмонтованою до стіни дошкою – його мобільність. Він ідеально підійде для проведення нарад чи презентацій, зручним буде на уроці, лекції чи тренінгу за умови невеликої кількості учасників. Більшість моделей сучасних фліпчартів мають білу поверхню для маркерів з магнітною властивістю, обладнані тримачем для паперового блоку та полицею під аксесуари. Найчастіше встановлені вони на тринозі. Така підставка забезпечує конструкції потрібну стійкість.

   Де купити офісну чи шкільну дошку?

   Купити дошку маркерну, крейдову чи коркову Ви можете в спеціалізованому магазині канцтоварів «Час-Пік» або у даному розділі інтернет-магазину. У нас представлені дошки провідних виробників: польського бренду 2х3 та українського – ТСО.

   Тут Ви також знайдете дошки дитячі. Вони призначені для навчання та розваги дитини. Представлені також набори з магнітами літерами.

   Аксесуари для дошки

   Не залежно від обраного Вами виду дошки, Вам знадобляться ще певні аксесуари для неї: маркери, крейда, магніти, губки, вказівки, блоки паперу. Для сухостиральної дошки не забудьте придбати спеціальний засіб для чищення. Використання якісних матеріалів допоможе зберегти дошку у належному стані упродовж усього терміну експлуатації. Купити офісну дошку Ви також можете у відповідному розділі каталогу нашого інтернет-магазину.

   Поширені запитання

   ✅ За якою ціною можна купити сухостиральну дошку?