0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 5 з 5 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Країна виробник:
   1

   Тканинна дошка — один із варіантів презентаційної продукції. Вона використовується як коркова та магнітна дошка, тобто друковану інформацію прикріпляють на її поверхню за допомогою канцелярських шпильок і магнітів. Інтернет-магазин «Час-Пік» — місце, де текстильна дошка від відомої торгової марки 2х3 доступна до замовлення за прийнятною ціною.

   Тканинна дошка для заміток і презентацій

   Текстильна дошка використовується для проведення презентацій, лекцій, семінарів, нарад та інших ділових зустрічей. Якщо потрібно продемонструвати кільком клієнтам чи співробітникам друковані матеріали, вона точно підійде. Завдяки тому, що дошка із текстилю має магнітну основу, кріпити до неї аркуші паперу можна не лише кнопками-гвіздочками, а й невеликими магнітами.

   Основні сфери, де може стати в пригоді тканинна дошка для нотаток:

   • освітні заклади — навчальні класи у школі, групи у дитячих садках, аудиторії в інститутах і академіях;
   • ділові заходи — навчальні тренінги та майстер-класи, семінари, презентації, виставки;
   • офісна робота — конференц-зали, приміщення для нарад, робочі кабінети тощо.

   Дошка з текстильно-магнітною основою — хороше рішення для бізнесу, коли потрібно розмістити важливу інформацію на видному місці, щоб її побачило якомога більше людей. До того ж таке обладнання для кріплення паперової продукції коштує відносно недорого: купити його може навіть невелика фірма.

   Особливості вибору текстильних дощок у «Час-Пік»

   Текстильна інформаційна дошка має вигляд прямокутної робочої поверхні в алюмінієвій рамці з металевою сіткою. Найчастіше з нею в комплекті продаються канцелярські кнопки й набір невеликих магнітів для кріплення матеріалів у різний спосіб. Розкажемо нижче, на що звернути увагу під час вибору цього виду презентаційного обладнання.

   Розмір

   Текстильні дошки можуть бути компактними та досить великими. Ви можете вибрати потрібну модель в асортименті продукції на цій сторінці або скористатися фільтрами за розміром. На нашому сайті є дошки 45х60 см, 60х90 см, 90х120 см, 120х150 см.

   Вибирайте габарити обладнання залежно від потреб бізнесу. Якщо потрібно розмістити для співробітників або клієнтів багато паперових матеріалів, купіть модель із великим розміром полотна.

   Розміщення

   Тканинні дошки для записів можуть бути настінними та підлоговими, тобто мобільними. Перші прикріплюють на стіну, другі можна переміщати будь-куди: переносити в інший кабінет або перевозити на виставку чи ділову презентацію.

   Мобільна дошка зручна, якщо в офісі часто проводять наради, тренінги, зустрічі з партнерами. Ви зможете будь-якої миті перемістити її в потрібне місце без особливих зусиль завдяки невеликій вазі, складній конструкції та наявності коліщаток на підставці.

   Настінна дошка з текстилю підходить як для бізнесу, так і для дому. Її можна надійно прикріпити до стіни в кабінеті вдома або в офісі та використовувати для повсякденних завдань. Такі моделі оснащені прихованим кріпленням у чотирьох точках.

   Тип основи

   Міцність і функціональність дошці забезпечує рамка з алюмінієвого профілю. Робоча поверхня найчастіше виготовлена ​​з якісного міцного текстилю та металевої сітки. Це дозволяє кріпити на дошку матеріали двома способами — прапорцями-гвіздочками та магнітами. Тканинну частину легко відчистити від плям і забруднень.

   Мобільні дошки можуть мати як односторонню, так і двосторонню основу. Робоча поверхня в таких моделях може бути суцільною або ж вона може складатися. Двосторонні текстильні дошки в алюмінієвій рамці з підставкою використовують також як перегородку для зонування приміщення.

   Як купити текстильну дошку онлайн із доставкою по Україні

   Недорого купити товари для роботи, як-от текстильні презентаційні дошки, можна в нашому інтернет-магазині. Продукція доставляється в будь-яку точку України: Київ, Львів, Рівне, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Вінницю, Тернопіль, Самбір, Стрий, Дрогобич, Червоноград тощо.

   Аксесуари для офісу доступні також у наших фізичних магазинах. Торгові точки «Час-Пік» є у Львові, Луцьку, Червонограді, Дрогобичі, Самборі та Стрию. Тут можна самостійно отримати замовлення, оформлене через інтернет. В інші міста ви можете обрати доставлення транспортною компанією.

   Поширені запитання