0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Країна виробник:
   1

   Для зручної фіксації друкованих матеріалів на демонстраційній дошці знадобляться канцелярські магніти. Велика та маленькі магніти для дошкиможуть мати як стриманий, так і яскравий дизайн, тому підходять для використання в офісі, школі та вдома. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити магнітики та інші аксесуари для дощок і фліпчартів за демократичними цінами.

   Магніти для дошки — необхідні аксесуари від «Час-Пік»

   З появою перших магнітних дощок став зростати попит і на такі аксесуари, як набір магнітів. Виробники пропонують їх у великому асортименті. Маленькі магнітики на дошку купити можна для невеликих записок, вироби з великим діаметром будуть легко утримувати аркуші формату А4 або А3.

   Магніти канцелярські для офісу відрізняються лаконічним дизайном – найчастіше вони білі, чорні, сині. Для школи або дому можна купити магніти для дошки з яскравим забарвленням: жовті, червоні, рожеві, фіолетові. Причому на виробах може бути цікавий принт – смайли, жучки-сонечка, кажани тощо.

   У нашому інтернет-магазині можна вибрати магніти для магнітних дощок від таких торгових марок, як 2х3, Memoris-Precious, Eco-Eagle, Centrum.

   Набір магнітів: сфери застосування та користь

   Набір магнітів для дошки підійде для будь-якого типу демонстраційного обладнання, яке має магнітну основу. Такі аксесуари можна використовувати як для роботи, так і для навчання або побутових потреб.

   Набір магнітів для офісу може стати у пригоді, якщо на роботі регулярно проводять презентації, семінари, наради, майстер-класи тощо. У ході тренінгу або іншого заходу спікер може закріпляти на дошці допоміжні матеріали (графіки, малюнки, документи, плакати), щоб наочно подати інформацію слухачам для її кращого засвоєння.

   У цьому розділі також представлені магнітні рамки, які можуть бути корисними в офісах і на підприємствах. Вони надійно закріплюють на дошці друковані матеріали різного формату.

   Магнітики на дошку можуть виявитися корисними і вдома, наприклад, для особистого планеру або дитячого мольберту. На дошці можна візуалізувати свої бажання або зобразити свої плани, закріпити важливу інформацію для всіх членів сім’ї. Дитина може використовувати комплект фігурних магнітів для ігор або для закріплення своїх малюнків.

   Магніти для шкільної дошки: як використовувати

   Магніти для шкільної дошки можуть бути круглими однотонними або у вигляді певних символів: стрілочок, прямокутників, трикутників, кіл. Вони допоможуть закріпити демонстраційні матеріали для навчання: правила поведінки, таблички множення, алфавіт, склад числа тощо. Також можна купитимагнітики для шкільної дошки, щоб закріплювати на виду у всіх дитячі малюнки та саморобки.

   Магніти на дошку купити можна не лише в традиційно компактному вигляді для фіксації навчальних матеріалів у класі. У цій категорії нашого інтернет-магазину можна знайти також набір шкільних інструментів для магнітної дошки, які надійно кріпляться на неї за допомогою магнітів. Це лінійки, транспортири, трикутники, циркулі.

   Канцелярські магніти — кращий вибір від «Час-Пік»

   Якісні магніти для дошки, магнітні рамки та шкільні інструменти на магнітах можна купити в нашому інтернет-магазині. Продукція представлена відомими брендами, тому в її високій якості та довговічності сумніватися не доводиться.

   На нашому сайті можна магніти купити наборами на різну кількість штук. У комплекті пропонують від 4 до 10 штук. Магніт для дошки може мати різний діаметр – від 16 до 40 мм. Також у нас можна купити набір магнітів для скляної дошки, які виконані у вигляді металевих квадратів і сила зчеплення яких досить висока.

   Магнітні смужки та кружечки для магнітних дощок представлені в широкому діапазоні цін. Магніти можна купити і всього за 19 грн, при цьому є й дорожчі варіанти. Таке офісне приладдя, як магнітні символи для планера, коштує на сайті «Час-Пік» близько 760 грн.

   Як купити магніти для дошки онлайн із доставкою по Україні?

   Замовитимагніти за приємною ціною можна в нашому інтернет-магазині з доставленням по всій Україні. Ми регулярно додаємо в каталог нові товари для офісу та школи – стежте за сторінкою, щоб не пропустити цікаві аксесуари для магнітних дощок. Усю цю офісну та шкільну продукцію ви можете придбати з відправленням у Київ, Львів, Вінницю, Чернівці, Івано-Франківськ, Черкаси, Тернопіль, Рівне, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Магніти для дошок, офісні та шкільні товари можна замовити онлайн і забрати їх самостійно в наших магазинах. Відвідати магазин «Час-пік» можна у Львові, Самборі, Луцьку, Стрию, Червонограді та Дрогобичі. Якщо ви живете в іншому місті, ви можете оформити покупку з доставленням транспортною компанією. На сторінці «Доставката оплата» є інформація про доступних перевізників.

   Поширені запитання