0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 57 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (17)

   Інформаційні дошки стали неодмінним атрибутом кожного офісу. Проведення презентацій, майстер-класів, тренінгів, нарад і зустрічей, семінарів – для цього всього може знадобитися дошка магнітно-маркерна, з якою подавати матеріал значно зручніше та ефективніше. Придбати маркерні дошки за демократичними цінами можна в інтернет-магазині «Час-Пік» із доставкою по всій Україні.

   Магнітно-маркерні дошки від «Час-Пік»

   Магнітно-маркерна дошка – це поверхня квадратної чи прямокутної форми, на якій можназакріпляти магнітами паперові документи або залишати написи, що при потребі легко стираються. Писати на ній можна за допомогою спеціальних маркерів. Завдяки металевій підкладці фотографії чи аркуші легко тримаються на дошці.

   Останнім часом магнітні дошки стали дуже популярними, причому використовують їх не лише на роботі, а й удома. Наприклад, якщо діти полюбляють малювати або їм зручно вчити уроки, коли вони бачать перед собою матеріали. Але найчастіше таке презентаційне обладнання можна побачити в офісах, бізнес-центрах, у школі тощо.

   Дошка маркерна активно використовується для навчання нових співробітників або дітей, для проведення нарад і презентацій. Написану на ній інформацію значно легше сприймати, ніж на слух.

   Маркерні дошки: види, особливості та спосіб використання

   Маркерна дошка – це біла дошка або whiteboard, тобто різновид класної дошки, зазвичай білого кольору з глянцевим покриттям. Вона використовується для креслення, письма та малювання на ній спеціальними маркерами.

   Дошка маркерна магнітна буває різного типу. Перш за все, таке обладнання можна поділити на настінне та мобільне. Дошки презентаційні настінні виглядають як одна стаціонарна поверхня, що закріплюється на стіні. Зазвичай вона має алюмінієву або дерев’яну рамку та широкий вибір розмірів: можна знайти варіанти і для маленького кабінету, і для просторої кімнати для нарад.Мобільні дошки компактніші, менші за розмірами та вагою. Їх можна легко переміщувати кудизавгодно. З ними просто проводити будь-які презентації та тренінги. Дошки для написання маркером можуть бути на коліщатках або на тринозі.

   Для письма, малювання або креслення графіків на дошці використовують текстові маркери на водній основі. Вони бувають не лише чорними, а й інших кольорів, що дозволяє яскраво та інформативно подавати будь-який матеріал. Нанесений на поверхню маркер при потребі легко стерти за допомогою губки. Якщо на дошці випадково зробити напис іншим типом маркера, його можна стерти спиртовим розчином, після чого продовжити використання дошки протягом тривалого часу.

   Магнітні дошки: чим корисні та хто їх використовує

   Магнітна дошка стає все популярнішим різновидом презентаційного обладнання серед дорослих і дітей. Її робоча поверхня зроблена з алюмінію й покрита емаллю. Така дошка допомагає наочно продемонструвати будь-які матеріали, як по роботі, так і для навчання. За її допомогою можна легко донести інформацію до адресата, показати графік, схему чи картинку широкій аудиторії.

   Найпоширеніший варіант – це дошка магнітна маркерна, що поєднує в собі можливість писати та закріплювати потрібні матеріали. Можна стерти написане й на ту саму поверхню прикріпити малюнок чи паперові документи, використовуючи кілька магнітів.

   Дошка магнітна широко використовується в офісах для роботи, під час тренінгів і семінарів. Для робочих задач часто вибирають двостороннє обладнання. Воно виглядає як стенд із двома робочими поверхнями, закріплений на спеціальній підставці. Також він може мати додатковий елемент – полочку для аксесуарів. Якщо кабінет чи конференц-зала маленька, варто віддати перевагу настінним моделям. Вони бувають одинарними, але можуть складатисятакож із 2-5 елементів. Останні часто купують для навчальних класів.

   Чим може бути корисна магнітна дошка на тринозі або підвісного типу:

   • знадобиться на тренінгах, семінарах і презентаціях для наочного подання матеріалу;
   • може використовуватися в рекламних цілях – у магазинах, кафе, клубах для сповіщення про різноманітні акції та вигідні пропозиції;
   • можна встановити в центрах дитячої творчості – для розміщення поробок, малюнків та інших виробів, створених руками дітей;
   • для домашнього використання – вішати записки, календарі, дитячі малюнки, нагадування тощо;
   • для навчання дітей – можна також придбати набори букв і цифр на магнітній основі, які будуть легко закріплюватися на поверхні.

   Якісна дошка для магнітів за умови правильної експлуатації може прослужити довгі роки, значно полегшуючи процес роботи та навчання.

   Фліпчарти: ціна та інші особливості

   Ще один популярний різновид обладнання для презентацій, для навчання та роботи – це дошка для маркера, що називається фліпчарт. Він виглядає як компактна та мобільна магнітно-маркерна дошка, що легко транспортується з місця на місце та може використовуватися в будь-якій сфері діяльності. Конструкція виробу за принципом роботи трішки схожа на шкільну дошку, а ось за формою вона нагадує мольберт. Основна перевагафліпчарту перед іншими типами інформаційних дощок полягає у його мобільності та функціональності.

   Такі інтерактивні дошки, як фліпчарти, можна розділити на види за типом конструкції:

   • стаціонарні – вони мають три стійких ніжки, що втримують дошку на рівній підлозі. Триногу можна регулювати відповідно до зросту користувача. Також можна змінити нахил робочої поверхні. Конструкцію можна скласти, щоб зручно перенести в інше місце;
   • мобільні – ці типи дощок майже не відрізняються від стаціонарних, однак вони мають невеличкі коліщатка на ніжках. Завдяки цьому фліпчарт можна легко перекотити в потрібне приміщення й надійно встановити його, використавши спеціальний фіксатор коліс.

   Купити фліпчарти можна також із різними способами подання інформації:

   • з паперовими аркушами. Такий варіант зручний для запланованих заходів, де запропонована інформація заздалегідь нанесена на листи. Ці типи фліпчартів використовують для презентації з нанесенням малюнка у процесі роботи. Обладнання має елементи кріплення, які надійно тримають аркуші. У деяких моделях також передбачені спеціальні тубуси для паперів;
   • маркерного типу. Така дошка для маркерів призначена для письма кольоровими фломастерами, які легко стерти за допомогою спеціальної губки;
   • магнітний. Малюнки, фотографії, плакати можна прикріпити до поверхні за допомогою магнітів;
   • магнітно-маркерний. Дошка з металевою підкладкою підходить і для письма, і для кріплення паперових документів магнітами.

   Купити фліпчарт в інтернет-магазині «Час-Пік» можна за ціною від 1721 грн. Вартість таких типів дощок представлена в широкому діапазоні, тому можна вибрати як бюджетну модель, так і досить дорогий двосторонній варіант із прозорою акриловою поверхнею.

   Інформаційні дошки: що це і для чого призначені

   Інформаційна дошка або стенд – найзручніший і найефективніший спосіб розміщення інформації, що періодично змінюється. Це один з інструментів рекламного та інформаційного оформлення інтер’єрів із дотриманням корпоративного стилю компанії.

   Інформаційні дошки бувають настінними (магнітними, корковими, з кишенями), вуличними, демонстраційними, дизайнерськими, підлоговими тощо. Їх виготовляють із металу, пластику та інших матеріалів.

   Побачити такі типи обладнання можна у відділеннях банків, у супермаркетах, аптеках, магазинах, торгових центрах. Вони інформують співробітників і споживачів про актуальні акції, зміни цін, нові призначення, вигідні пропозиції. Інформаційні стенди на підприємствах надають інформацію про графік роботи, останні новини, заплановані події тощо. Дошки на високих ніжках – незамінний аксесуар на ярмарках і дегустаційних заходах. Вони допомагають представити продукт чи конкретні послуги максимально вигідно.

   Де купити дошку магнітно-маркерну чи фліпчарт в Україні

   Якщо Вам знадобилася біла дошка для маркерів, фліпчарт з магнітною основою або комплектом аркушів, вибрати ці та інші товари для презентацій можна в інтернет-магазині www.chaspik.ua. Також у нас представлені аксесуари для дошок: чорні та кольорові фломастери, утримувач для маркера, стартові набори для письма та стирання, різноманітні губки, рідина для чищення, набори магнітів тощо.

   Асортимент товарів від таких відомих брендів, як Ukrboards, «2х3», ТСО постійно оновлюється та збільшується. Продукція представлена в широкому ціновому діапазоні на будь-який бюджет. Доставка по всій Україні дозволяє вигідно придбати дошку чи фліпчарт із відправкою у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Наші магазини відкриті у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Самборі, Стрию, Червонограді: тут можна забрати замовлення самостійно. В інші міста – Київ, Черкаси, Вінницю, Харків, Рівне, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Чернівці – товар швидко доставить транспортна компанія.

   Поширені запитання

   ✅ За якою ціною можна купити сухостиральну магнітну дошку?