0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 83 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Розмір:

   Відобразити ще товари (40)

   Для проведення конференцій, презентацій продукції, зустрічей з замовниками і нарад працівників сухостиральна магнітна дошка просто незамінна. З їх допомогою Ви завжди можете, доступно і просто візуалізувати найважливішу інформацію: побудувати графіки продажів, зафіксувати найважливіші тези, записати ключові цифри.

   Що таке маркерна сухостиральна дошка ?

   Маркерна сухостиральна дошка - це спеціальна панель для письма маркерами, а також кріплення інформації магнітами. Лакована поверхня цієї дошки зручна у використанні і багатофункціональна. Ви можете використовувати її, як демонстраційну дошку, закріплюючи всі необхідні дані за допомогою магнітів, або конспектувати інформацію, щоб доступно і швидко подати її працівникам, студентам, учням та колегам. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує сухостиральні маркерні дошки в широкому асортименті. У нас в наявності тільки якісні дошки розміром від 100х150 до 120х240 см, додатково укріплені із зворотного боку оцинкованим сталевим листом. Також в комплекті з дошками ми надаємо кріплення до стіни в чотирьох - шести точках. В комплекті також поличка для маркерів.

   Сухостиральна дошка - надійний офісний помічник

   Сухостиральні дошки - це надійний і вірний помічник в будь-якому офісі, навчальному закладі, компанії або підприємстві. Маючи сучасний оригінальний і водночас стриманий дизайн, вони ідеально вписуються в інтер'єр офісного приміщення і прекрасно доповнять робочий простір. Крім того, ми продаємо сухостиральні дошки тільки кращих відомих виробників, які безсумнівно будуть служити вам довгі роки. Гладка поверхня сухостиральної дошки дозволяє наносити за допомогою спеціального маркера розрахунки, графіки та цифри і при необхідності швидко їх витирати губкою-стирачем. Саме тому такі дошки зроблять роботу в офісі більш продуктивною і швидкою.

   Фліпчарт – мобільна сухостиральна дошка

   Фліпчарт – вид презентаційного обладнання. Його основна перевага – мобільність.

   Фліпчарти використовують у процесі роботи та навчання:

   • На презентаціях, нарадах, семінарах
   • На лекціях, уроках, тренінгах

   Фліпчарт може бути встановлений на триногу чи на коліщатах, мати горизонтальне чи вертикальне розташування самої дошки. Окрім сухостиральної поверхні для маркерів він може бути обладнаний тримачами для паперу. Поверхня може бути магнітною. Це дає змогу швидко та без труднощів розмістити готові матеріали: таблиці, схеми тощо.

   Купити сухостиральну дошку будь-якої модифікації Ви можете в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо своїм клієнтам гарну якість та доставку по Україні.