0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 14 з 14 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:
   1

   Скляна дошка для маркера — ідеальний інструмент для демонстрації та донесення важливої інформації широкому колу людей. Найчастіше її використовують у сучасному офісі, в якому прийнято практикувати «мозкові штурми», наради, майстер-класи, презентації та ділові зустрічі. Інтернет-магазин «Час-Пік» — місце, де ви можете вибрати та купити скляні магнітні дошки та інші аксесуари для роботи за хорошою ціною.

   Скляні магнітно-маркерні дошки для сучасного офісу

   Ще недавно для письма та малювання можна було використовувати виключно крейдяні дошки. Наразі вибір офісного обладнання помітно розширився. Стали популярними й магнітно-маркерні дошки зі скляною робочою поверхнею. Вони підходять для письма та для малювання, при цьому стерти напис або зображення неважко лише за кілька секунд.

   Скляна дошка має магнітну основу, що розширює її функціонал. На ній можна не лише писати, а й прикріплювати до неї друкарські матеріали. Усе це робить її корисною для бізнесу.

   Важливо зазначити, що маркерна дошка зі скла може стати в пригоді і для дому. Вона виявиться корисною для дітей, наприклад для вирішення домашніх завдань або для творчості. Водночас це обладнання знадобиться не лише для школи, а й просто в побуті: залишати записки членам сім'ї, писати меню, складати списки покупок тощо. Її можна купити для кухні, домашнього кабінету або дитячої кімнати.

   Скляна маркерна дошка в «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині можна купити магнітну дошку зі скла для офісу та дому торгової марки 2х3. Цей виробник випускає якісне та надійне презентаційне обладнання для демонстрації важливої інформації, яке успішно служитиме довгий час. Ось які маркерні дошки зі скла можна придбати на нашому сайті.

   Мобільна дошка-фліпчарт

   Презентаційне обладнання може бути стаціонарним або мобільним. Якщо вам потрібна скляна магнітна дошка, яку можна переносити з кімнати в кімнату, з кабінету до конференц-зали, зупиніть свій вибір на фліпчарті.

   Фліпчарт — це мобільна дошка на стійкій підставці з коліщатками, тому її легко пересувати у приміщенні. До того ж вона відрізняється невеликою вагою та розмірами: при потребі неважко перенести фліпчарт в інший кабінет.

   Дошка скляна маркерна у вигляді фліпчарта може стати в пригоді в навчальних закладах на уроках, лекціях, семінарах, тренінгах, а також в офісах на нарадах і презентаціях.

   У нашому каталозі представлена ​​чорна скляна дошка з магнітною основою, тобто вона підходить для письма, малювання, кріплення паперових матеріалів. Фліпчарт оснащений поличкою для маркерів, тому вони завжди будуть під рукою. Щоб дошка не рухалася, на коліщатках передбачена система блокування.

   Скляні дошки на стіну

   Скляні маркерні дошки також можуть бути настінними. Така модель більше підходить тим, хто не має потреби пересувати дошку в інше місце. Це також вдале рішення для бізнесу для розміщення в конференц-залі або в кімнаті для нарад.

   Скляна магнітна дошка на стіну може мати різний розмір. Дошки зі скла можуть бути компактними або ж досить великими. В асортименті нашого інтернет-магазину є модель від 45х45 см до 100х100 см. Габарити виробу впливають на його вартість. Дошка маркерна скляна може бути різного кольору, наприклад, блакитного, червоного, світло-зеленого, білого, чорного. Різні варіанти кольорів дозволяють знайти свою модель під конкретний інтер'єр, корпоративні відтінки або просто під певний настрій.

   Кожна стаціонарна модель має приховане кріплення, завдяки якому обладнання фіксується на стіні.

   Переваги магнітних дошок зі скла

   Скляна дошка для записів — корисний інструмент для роботи та навчання. Ось її основні переваги:

   • на ній зручно писати та легко видаляти записи, причому не потрібно використовувати для стирання спеціальні мийні засоби;
   • на відміну від пластикових моделей маркерна скляна дошка не втрачає привабливого вигляду, оскільки сліди від маркерів на ній стираються без сліду, тоді як на пластику вони з часом стають усе більш помітними;
   • на ній можна не тільки писати, вона підходить і для кріплення магнітами паперових матеріалів;
   • термін служби скляних дощок практично безмежний, оскільки вони виготовляються виключно із загартованого скла, стійкого до механічних пошкоджень;
   • прозора маркерна дошка має стильний вигляд і може стати гідною прикрасою інтер'єру офісу або дому.

   Як купити скляну магнітну дошку онлайн із доставкою по Україні

   Хороший вибір скляних дощок на стіну або у вигляді фліпчарту представлений в інтернет-магазині «Час-Пік». У нас ви можете купити обладнання для проведення презентацій за привабливою ціною та з доставленням по Україні. Ми відправляємо товари для офісу до таких міст, як Київ, Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Рівне, Вінниця, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Самбір, Червоноград, Стрий, Дрогобич тощо.

   Якщо вам терміново знадобилася скляна дошка для офісу, і ви знаходитесь у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Дрогобичі або в Червонограді, ви можете придбати її в наших фізичних магазинах. У мережі «Час-Пік» є широкий асортимент товарів для офісу за демократичними цінами. У магазинах є самовивіз замовлень, зроблених на сайті. До інших міст продукцію доставляють транспортні компанії на вибір покупця.

   Поширені запитання

   ✅ Яку можна купити велику скляну дошку для маркера?

   ✅ За якою ціною можна купити скляні маркерні дошки?

   ✅ Яка є у продажу скляна магнітна дошка чорного кольору?