0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 30 з 30 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   1

   Популярність коркової дошки

   Одним з найпоширеніших елементів робочого простору в конференц-залах, офісах, навчальних класах і аудиторіях є коркова дошка. Справа в тому, що вона дозволяє наочно розмістити будь-яку візуальну або графічну інформацію швидко і без зайвих проблем.

   Де використовують коркову дошку?

   Коркова дошка знадобиться, коли потрібно:

   • ознайомити працівників з новими проектами і стратегіями компанії
   • надати студентам всю необхідну інформацію по лекції
   • провести презентацію чи конференцію

   Зроблені з кори деяких видів дерев, ці дошки мають гладку і естетично привабливу поверхню з пористою структурою, в якій легко кріпляться кнопки, шпильки та гвоздики. Крім того, матеріал, з якого зроблені коркові дошки надійний і стійкий до механічних і біологічних пошкоджень. Він не псується від дії рідин, а також через довгий час вид коркової дошки залишається незмінно хорошим. Щоб коркові дошки були презентабельний і ідеально вписувалися в інтер'єр кожного офісу або конференц-залу, вони обрамлені алюмінієвими або пластиковими рамками.

   Купити коркові дошки для презентацій Ви можете в Інтернет-магазині «Час-Пік». Оптимальні ціни, гідна якість і зручна система доставки приємно здивують кожного покупця. В нашому асортименті пробкові дошки з якісних сортів деревини, з різними розмірами і оздобленням. В комплекті до презентаційним дощок ми додаємо якісне кріплення, за допомогою якого Ви можете зафіксувати дошку на стіні Вашого офісу в горизонтальному або вертикальному положенні.

   Переваги коркової дошки

   Коркові дошки - це один з найбільш зручних і одночасно вигідних презентаційних стендів. Практично непідвладні часу, вони будуть служити Вам протягом довгих років, повністю окупивши свою незначну вартість. Тому не зволікайте, вибирайте коркові дошки для презентацій на нашому сайті та замовляйте їх вже зараз.

   Зробіть навчальний або робочий процес ще більш ефективним з допомогою такого простого і функціонального елемента інтер'єру, і вже через короткий час Ви на власному досвіді переконаєтеся в його зручності і функціональності. В нас Ви можете купити коркові дошки в місті Київ, Львів, Луцьк.