0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 25 з 25 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   1

   Презентаційне обладнання стає все популярнішим як у роботі, так і в навчанні. Дошка з коркового дерева – один із його поширених різновидів, який можна побачити в офісі чи у шкільному класі. В інтернет-магазині «Час-Пік» коркова дошка представлена в кількох варіантах за розміром, матеріалами, виробником і ціною. Придбати її можна з доставкою по всій Україні.

   Коркова дошка для оголошень від «Час-Пік»

   Дошка коркова – чудовий інструмент, який використовують для розміщення паперових інформаційних, навчальних і рекламних матеріалів за допомогою кнопок. Конструкція виглядає як одинарна прямокутна чи квадратна дошка з рамкою. Основне призначення демонстраційного обладнання – прикріплення заміток, оголошень, новин та іншої інформації.

   Коркова дошка для оголошень дуже популярна, адже застосовується в різноманітних сферах діяльності:

   • у кінотеатрах, театрах, музеях – для афіш та рекламних матеріалів;
   • у школах, інститутах та інших освітніх закладах – для оголошень, розкладу уроків чи лекцій, розпоряджень директора чи ректора, плану навчальних заходів;
   • у магазинах – для донесення важливої інформації відвідувачам і покупцям;
   • на підприємствах – для оголошень, наказів, планів, робочих графіків, афіш та іншої інформації, призначеної для широкого загалу;
   • в офісах – для проведення нарад, презентацій і лекцій;
   • удома –для господарчих чи робочих позначок, нагадувань, розкладу уроків дитини тощо.

   Джутові та коркові дошки займають небагато місця, виглядають естетично, стильно та акуратно. Вони надійні, практичні та довговічні. Завдяки невеликій вазі легко монтуються на стіну, при потребі одна людина цілком впорається з тим, щоб зняти та перенести дошку в інше місце.

   З чого складається коркова дошка для записів

   Коркова дошка для школиабо офісу виготовляється з коркового дерева. Його основні переваги – екологічність та презентабельний зовнішній вигляд. Також виробники пропонують джутові моделі. Поверхня в цьому виробі зроблена з джуту, грубої тканини. Прикріпити до неї необхідну інформацію на аркушах можна за допомогою спеціальних кнопок або шпильок.

   Отже, з чого складаються дошки презентаційні коркові:

   • робоча поверхня з дрібнозернистого коркового дерева – це натуральний матеріал, цілком безпечний для дорослих і дітей;
   • дерев’яна або алюмінієва рамка – перша має легшу вагу, друга – міцніша, надійніша, довговічніша та має пластикові кутики;
   • елементи кріплення– спеціальні отвори в металевій рамці призначені для надійного встановлення конструкції на стіну по чотирьох точках. Якщо виріб невеликий і має дерев’яну рамку, він підвішується на стіну по двох точках, які виглядають як металеві закруглені гачки;
   • сталеві ніжки – дошки-перегородки мають сталеві ніжки на коліщатах, завдяки чому конструкцію легко переміщувати з місця на місце.

   Дошка для записів може бути також комбінованою. У цьому випадку робоча поверхня має дві частини: одна – коркова, призначена для фіксування друкованого чи писаного матеріалу або іншої інформації за допомогою кнопок, друга – сухостиральна магнітна, що використовується для нанесення написів або малюнків спеціальними маркерами.

   Вибираємо коркову дошку для конкретних задач

   Купити коркову дошку можна різного розміру. Краще за все вибирати його залежно від конкретної задачі, яку буде вирішувати обладнання для презентацій та оголошень. Дошки можна розділити за наступними категоріями:

   • дитяча атрибутика – це вироби з мінімальними параметрами довжини та ширини, наприклад, моделі 30 х 40 см, 40 х 60 см, 45 х 60 см. Їх використовують для домашнього навчання, у дитсадках із невеликими групами, у центрах раннього розвитку;
   • підвісна серія – тут представлені екземпляри різного розміру, які зручно підвішувати на стіну. Сюди входять як маленькі дошки, наприклад, 60 х 90 см, так і великі – 120 х 200 см. Вони можуть мати горизонтальну або ж вертикальну орієнтацію. Настінна дошка для презентацій може використовуватися у школі, в офісі, на підприємстві, у магазині чи супермаркеті тощо;
   • двосторонні дошки-перегородки – зазвичай такі моделі представлені в середньому розмірі, наприклад, 120 х 150 см. Вони мають дві робочих поверхні, тобто дозволяють розмістити інформаційний матеріал з обох боків у досить великій кількості. До того ж виріб на металевих ніжках із коліщатками можна використовувати для розподілу простору у приміщенні. Розкладні конструкції зручно брати з собою на виїзні заходи.

   Якщо знадобилася дошка для оголошень, купити її можна в таких відомих виробників, як Ukrboards, «2Х3», ТСО. При виборі конкретної моделі варто звернути увагу на матеріали робочої поверхні та рамки, форму й розміри дошки, наявність ніжок і коліщаток, функції складання.

   При купівлі обладнання для школи чи офісу, як-от дошка коркова, ціна відіграє не останню роль. Нині можна придбати конструкції в широкому діапазоні цін. На сайті www.chaspik.ua вартість дощок, виготовлених із деяких видів дерев, стартує зі 153 грн. Найдорожчі моделі – це стаціонарні вироби досить великого розміруна коліщатках і з двома робочими поверхнями.

   Де купити коркову дошку для оголошень в Україні

   Недорого купити дошку оголошень та супутні товари для демонстраційного обладнання, наприклад, канцелярські кнопки, можна в інтернет-магазині «Час-Пік». На сайті представлений широкий асортимент дощок для проведення презентацій чи для розміщення інформаційних матеріалів від перевірених виробників.

   Замовити коркові дошки за демократичними цінами можна з відправкою у будь-яке місто: діє доставка по всій Україні. Ми відправляємо товари в Київ, Львів, Луцьк, Тернопіль, Вінницю, Черкаси, Чернівці, Рівне, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград і не тільки.

   У наших магазинах можна забрати замовлення самостійно. Торгові точки розташовані у Львові, Луцьку, Червонограді, Стрию, Дрогобичі та Самборі. Якщо Ви живете в іншому місті, наприклад, у Києві, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі, Чернівцях чи в Івано-Франківську, ми відправимо дошку за допомогою транспортної компанії. На сторінці «Доставка, оплата» можна дізнатися, з якими перевізниками ми співпрацюємо та наскільки швидко вийде отримати потрібний товар.

   Поширені запитання

   ✅ Які можна купити коркові дошки українського виробника Ukrboards і скільки вони коштують?