0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Демонстраційні панелі

Показано: 21 з 21 товарів

  1

  Демонстраційні системи і панелі

  Цей вид дошок став однією з невід'ємних речей в кожному офісі, конференц-залі, торговому центрі або навчальному закладі. Справа в тому, що це один з найбільш зручних способів донести до клієнта всю необхідну інформацію про товари і послуги вашої компанії, наочно зобразивши їх асортимент і вартість. Розміщена в холі вашої фірми демонстраційна система не тільки стане відмінним джерелом інформації для клієнтів, але і стильним елементом інтер'єру.

  Безперечно, ви могли б подати всю необхідну інформацію про своє підприємство, магазин або компанію, просто вивісивши її на інформаційну дошку, але в такому вигляді вона навряд чи буде презентабельною. Саме тому власники престижних компаній сьогодні воліють купити демонстраційну панель, яка підкреслює позитивний імідж і певний статус.

  Що таке демонстраційні системи ?

  Демонстраційні системи це набір панелей, закріплених на пластиковому цоколі. Ви можете встановлювати їх на підставку, настільний штатив або кріпити на стіни. Все в залежності від мети і ваших побажань. У нашому Інтернет-магазині ви можете замовити демонстраційні панелі на будь-який смак. Для офісу у нашому асортименті є якісні настільні дисплей-системи, які забезпечать Вам зручний і швидкий доступ до всіх необхідних документів. Якщо ви хочете вигідно подати інформацію про товари і послуги, або періодично знайомити працівників з новими проектами або нововведеннями, достатньо лише купити підлоговий демонстраційний стенд. А розмістити, наприклад, прайси або дані щодо пожежної безпеки Вам допоможуть настінні інформаційні магнітні рамки.

  Ми пропонуємо вам демонстраційні системи за максимально доступними цінами і тільки від відомих виробників, якість яких вже неодноразово порадувало тисячі клієнтів. Не економте гроші на іміджі Вашої компанії, і вони обов'язково спрацюють на вашу користь. В нас Ви можете купити демонстраційні системи за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.