0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 17 з 17 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Формат:
   Тип:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Формат:
   Тип:
   Розмір:
   1

   Демонстраційні системи — це спеціальні аксесуари для кріплення реклами, які використовують в офісах, магазинах, виставкових і торгових залах. Демопанелі бувають різні, однак вони мають схоже призначення — давати клієнтам основну інформацію про продукт або послугу, рекламувати його в лаконічній формі. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити інформаційне обладнання різного типу в широкому діапазоні цін.

   Демосистеми та демонстраційні панелі від «Час-Пік»

   Демонстраційна система дозволяє швидко й легко розмістити інформацію про свою фірму, послугу або конкретні товари з цінами. У такий же спосіб можна продемонструвати інструкцію або інші важливі відомості працівникам підприємства.

   Демосистема вважається одним із найкращих способів наочного зображення графічної інформації. Вона легко привертає увагу працівників або клієнтів, спрощує доступ до документів, інструкцій і правил.

   Демонстраційні панелі користуються популярністю не лише в офісах. Їх встановлюють для проведення презентацій, семінарів, виставок, майстер-класів та інших ділових заходів. Якщо у виставці беруть участь кілька компаній, усі вони можуть презентувати себе за допомогою демопанелі або повноцінної демонстраційної системи, де буде викладена інформація про фірму.

   Для зовнішньої реклами можна використовувати такий вид демонстраційної системи, як рекламний штендер. Стійку з алюмінієвою рамкою можна побачити біля магазинів: найчастіше на штендерах розміщують акції, знижки та іншу інформацію про товари.

   Підставки для дощок

   Підставка дозволяє зручно й надійно розмістити рекламний плакат, не хвилюючись, що він впаде або матиме непривабливий вигляд. У нашому інтернет-магазині можна купити металеву підставку для дощок, зокрема на тринозі. В асортименті представлені моделі різного розміру. Підставки використовують для розміщення банерів, настінних карт, плакатів та інших демонстраційних матеріалів.

   Штендери

   Штендери доступні в кількох варіантах. Ось основні типи:

   • прямокутні та аркові;
   • односторонні та двосторонні;
   • зі змінною інформацією;
   • для письма крейдою;
   • світлові тощо.

   Штендер рекламний може мати різні розміри. Один із найпоширеніших варіантів, який використовується як виносна реклама біля торгової точки, має формат А2 та надійні стійкі ніжки. Вуличні штендери найчастіше оснащені алюмінієвою рамою, тоді як інтер'єрні можуть виготовлятися із пластику.

   Штендери для торгівлі мають бути помітними та нестандартними, інакше реклама не спрацює й не дасть потрібного результату.

   Стійки для банера

   Стійка для банера використовується для натягу та презентабельного розміщення рекламного зображення. Найчастіше вона випускається в розбірному вигляді, тому її зручно перевозити та брати з собою на різні заходи, наприклад, на торгові виставки.

   Купити стійку для банера можна для натягу одного, двох, трьох і більше плакатів. Підлогова стійка для плаката також може бути односторонньою або двосторонньою. Якщо використовувати надійні стійки, банерні стенди ніколи не будуть завалюватися та падати.

   Планки для плакатів

   Панель демонстраційна може бути виконана у вигляді планки для плакатів на клік-системі. Незалежно від того, на якому матеріалі надрукований постер, повісити його на стіну неважко, якщо використовувати для цього спеціальне обладнання. Будь-який вид планок — пластиковий або ж алюмінієвий — надає друкованим матеріалам охайного вигляду.

   Планка для постера стане в пригоді для кріплення на стіні карт, навчальних посібників, агітаційних плакатів, рекламних та інформаційних постерів, цінників, прапорів, календарів, банерів внутрішньої та зовнішньої реклами, тканинних ролетів тощо.

   Настінні дошки

   Зручно розмістити на стіні інформацію допоможе демопанельА4 формату у вигляді дошки-самоклейки або магнітної рамки. Вона надійно захищає папір від зовнішніх пошкоджень і при цьому дає змогу презентувати інформацію оточенню у привабливому вигляді. Підходить для прайсів у салонах краси, стоматологічних кабінетах, дитячих центрах розвитку та інших закладах.

   У цій категорії представлена ​​така настінна демосистема, як інтерактивна дошка, що працює на основі оптичної технології. Вона з'єднується з проектором і комп'ютером, завдяки чому перетворюється на збільшений екран для повноцінної роботи. Тут можна не лише показувати іншим важливу інформацію, а й «консультувати» клієнтів залежно від їхніх інтересів.

   Дверні таблички

   Для офісу можуть знадобитися такі види демонстраційних панелей, як дверні таблички. Їх вішають на вхідні двері до кабінету, щоб спростити пошук потрібного спеціаліста чи відділу співробітникам і відвідувачам.

   Дверні таблички можуть бути різними за розмірами. У нашому каталозі є моделі з алюмінієвою рамкою від виробника 2х3. Вимоги до макетів аркушів, які розміщуються всередині таблички, можуть бути будь-якими: все залежить від політики компанії.

   Як купити демосистеми та демонстраційні панелі онлайн із доставкою по Україні

   Демонстраційні системи купити за вигідними цінами можна в нашому інтернет-магазині. Усі демопанелі та інші пристрої для розміщення рекламної інформації продаються з доставленням по Україні. Ми відправляємо товари для офісу в Київ, Львів, Черкаси, Рівне, Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінницю, Стрий, Червоноград, Самбір, Дрогобич та інші міста.

   Якщо вам потрібна підлогова демосистема або хороший вибір товарів для офісу, ви також можете відвідати наші фізичні магазини, які знаходяться у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді та Дрогобичі. Тут доступний і самовивіз замовлень, оформлених в інтернеті. До інших населених пунктів доставлення здійснюється за допомогою транспортної компанії.

   Поширені запитання