0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Засоби для очищеня дошок

Показано: 14 з 14 товарів

  1

  Сухостиральна магнітна дошка - корисний і потрібний елемент інтер'єру в кожному офісі, конференц-залі або навчальному закладі. Володіючи цим відносно недорогим, але таким функціональним предметом, Ви можете значно підвищити ефективність роботи співробітників вашої компанії, учнів чи студентів. Адже ні для кого не секрет, що велика частина людей набагато краще сприймає візуально представлену інформацію, ніж звукову.

  З допомогою спеціального лакованого покриття сухостиральна магнітна дошка практично не зношується і навіть через тривалий час експлуатації має естетично привабливий вигляд. Однак, щоб Ваша маркерна дошка завжди залишалася, як нова, до неї треба дбайливо ставитися, правильно підбираючи аксесуари.

  Якщо Ви не використовуєте спеціальні засоби для очищення магнітних дошок, вони швидко втрачають свій презентабельний вигляд, а з часом взагалі стають непридатними до використання. Магазин «Час-Пік» пропонує широкий вибір засобів для очищення дощок на будь-який смак.

  В нашому асортименті губки для очищення дощок і магнітні стиратели, які для Вашої зручності продаються в комплекті зі спеціальними маркерами. Якщо Ви випадково використали для магнітної дошки звичайний маркер, що призначений для цих цілей, придбайте у нас рідина або аерозоль для чищення сухостираєма магнітних дошок, які швидко повернуть їй привабливий вигляд.

  З нашими засобами для очищення магнітних сухостиральних дощок Ваша дошка завжди виглядатиме, як нова. Навіть під час тривалої і частої експлуатації грамотний і ощадливий підхід допоможе вам заощадити кошти на купівлю нового презентаційного обладнання. Саме тому замовляйте найкращі засоби для очищення дощок на нашому сайті, і Ви на власному досвіді переконаєтеся в їх ефективності та незмінній якості.

  Звертайтеся в Інтернет-магазин «Час-Пік», адже покупки з нами - це швидко, вигідно та надійно. Не зволікайте, купуйте сухостиральні дошки в нашому Інтернет-магазині за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.