0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 21 з 21 товарів

  1

  Час електронних гаджетів і цифрових технологій не витіснило з українських шкіл добрі старі дошки для крейди. Незважаючи на те, що багато школярів сьогодні володіють смартфонами, планшетами і ноутбуками, дошки для крейди завжди залишаються вірними супутниками учнів на кожному уроці.

  З їх допомогою школярі вивчають ази точних і гуманітарних наук, формують навички виступів перед аудиторією, засвоюють новий матеріал або повторюють вже пройдений. Саме тому керівникам навчальних закладів, будь то школа, коледж чи університет, так важливо закупити дошки для крейди з якісним покриттям, які добре перуться, не піддаються механічним пошкодженням і будуть довгі роки служити на благо учнів і вчителів.

  Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий вибір дощок для крейди на будь-який смак і за оптимальними цінами. В нашому асортименті продукція тільки кращих виробників, перевірених часом і схвалених тисячами вдячних покупців. Ви можете вибрати для себе шкільні дошки з дерева, металу або пластику, в залежності від ваших побажань.

  Покриті спеціальною емаллю чорного, коричневого або зеленого кольору, наші дошки стійкі до пошкоджень і зносу. Саме тому при дбайливому зверненні вони прослужать вам 10-30 років. У комплекті з дошками йдуть кращі системи для кріплення. З їх допомогою шкільна дошка для крейди буде надійно зафіксована на стіні класу, аудиторії або робочого кабінету на довгі роки.

  Ви можете замовити шкільну дошку для крейди з однією або кількома робочими поверхнями, але в жодному разі не сумнівайтеся, її якість перевищить всі Ваші очікування. Купуйте дошки для крейди в нашому інтернет-магазині за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, адже тут Ви знайдете справжній знак якості, про що свідчать сотні наших постійних клієнтів.