0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Дошка для крейди | Крейдові дошки | Плівка для крейди


  Показано: 19 з 19 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Країна виробник:
   Дошка Ukrboards комбінована для крейди та маркера 100 х 300 см 5 поверхонь UB 100x300GW
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   6451.20
   1

   Дошка для крейди, яку всі знають ще зі школи, стає все популярнішою й не збирається виходити з моди. Виробники пропонують досить великий вибір продукції в цьому сегменті: і це не лише стандартна крейдяна дошка, а й зручна плівка для крейди, що з’явилася відносно недавно. Кожен варіант має свої особливості та переваги.

   Крейдяна дошка для школи та офісу від «Час-Пік»

   Тверді дошки для письма крейдою– звичний для багатьох варіант. Робоча поверхня такої конструкції зроблена з деревних матеріалів товщиною 4-6 мм із графітовим або грифельним покриттям. Виріб стійкий до стирання, природної вологості, перепад температур. Деякі моделі можуть виготовлятися з твердого чорного пластику. На них не впливають атмосферні опади, тому такі дошки можна встановлювати на вулиці.

   Чорна дошка для крейди має неабиякий попит у різних сферах діяльності. Її використовують для творчості, навчання, передачі інформації. Таке приладдя можна побачити як вдома, так і в школах або вищих навчальних закладах. Його купують для дитячих садочків, для офісів, для конференц-залів великих компаній.

   Дошка крейдова дозволяє подавати великий обсяг інформації у вигляді тексту чи малюнків. З неї легко стирати написане звичайною губкою чи ганчіркою. Приладдя просте в догляді, нескладно прикріплюється на стіну, довговічне та надійне. Саме тому це один із найкращих варіантів для навчальних закладах, де користувачами виступає велика кількість дітей різного віку.

   Перш ніж робити замовлення на крейдові чи інформаційні дошки, варто визначитися, для чого потрібен цей виріб:

   • для занять із дітьми вдома чи у школі або для проведення лекцій і нарад можна придбати велику дошку в рамі, що кріпиться на стіну;
   • для малювання в дитячій кімнаті можна вибрати модель середнього розміру або плівку для крейди;
   • для нотаток, повідомлень, меню в кафе підходять невеликі гнучкі дошки, які можна приклеїти на шафу чи холодильник;
   • для подання великого обсягу інформації підходить крейдова дошка аудиторна для письма крейдою або спеціальним маркером, в якій передбачено три або більше робочих поверхні.

   Розмір, кількість поверхонь, колір, можливість утримувати магніти, ціна – все це основні критерії вибору крейдових дощок.

   Дошка магнітна для крейди: особливості та сфера застосування

   Зображати малюнки, написи та графіки у зручній формі допомагає дошка магнітна для крейди. Це приладдя нерідко є обов’язковим елементом презентацій і виступів, оскільки сприяє грамотній демонстрації інформації широкому колу людей.

   Магнітна дошка для писання крейдою може мати різні розміри, орієнтацію та комплектацію. На її поверхні можна закріплювати паперові аркуші та інші матеріали завдяки магнітному з’єднанню. З таким виробом доведеться придбати також набір магнітів різного розміру. Він зручний тим, що поєднує два формати подання інформації: прикріплювання на магніти та написання крейдою.

   Великий попит нині має й дошка комбінована, на якій можна не лише кріпити матеріали магнітами, а й писати крейдою та спеціальними маркерами. Моделі для крейди й маркера мають кілька частин, кожна з яких призначена для конкретного письмового приладдя. Для стирання написів використовується відповідний спосіб: маркерна частина витирається за допомогою спеціальної губки, крейдова – за допомогою звичайної ганчірки.

   І магнітно-крейдові, і комбіновані дошки широко застосовуються в навчальних закладах і в офісах. Обладнання підходить для публічних виступів під час нарад чи конференцій, для проведення майстер-класів і тренінгів, для наочного подання важливої інформації учням і студентам.

   Шкільна дошка для крейди: критерії вибору

   Крейдова шкільна дошка – це найпопулярніший варіант дощок у школах, коледжах, технікумах, ВНЗ. Зазвичай на ній пишуть і малюють лише крейдою, а витирають написане ганчіркою. Раніше дошки виготовлялися з дерева чорного кольору, нині більшість із них представлені в зеленому кольорі. Деякі моделі випускають з уже розкресленою поверхнею: у клітинку, лінію, косу лінію, нотний стан.

   Дошка шкільна комбінована виглядає як обладнання, що складається з 2-3 елементів. Кожен із них призначений для письма крейдою або маркером. Різноманітні способи подання інформації допомагають зацікавити учнів, що сприяє кращому запам’ятовуванню нового матеріалу. Також у початкових, середніх і старших класах використовується магнітна дошка для школи. На ній можна закріпити надруковані демонстраційні матеріали на тему уроку.

   Якщо треба купити дошку для школи, зверніть увагу на наступні параметри:

   • типповерхні –є маркерні, крейдові, комбіновані. Подумайте, яке письмове приладдя ви плануєте використовувати або ж виберіть універсальний варіант, де знадобиться і крейда, і маркери;
   • тип конструкції – це може бути стандартна прямокутна модель, що кріпиться на стіну, варіант із відкидними частинами або дошки поворотні, які виглядають як мобільне приладдя з двома робочими поверхнями;
   • наявність магнітної поверхні – шкільна дошка для крейди може також мати магнітну поверхню, що зручно для демонстрації друкованих матеріалів учням чи офісним співробітникам;
   • розмір виробу – виробники пропонують як компактні моделі, наприклад, 45 х 60 см, так і дошки, які можна встановити у просторій кімнаті, з розміром 100 х 300 см або 120 х 240 см тощо;
   • наявність піддону – у ньому зручно зберігати різноманітні аксесуари для дошки, наприклад, крейду, маркери, магніти, губку;
   • колір – офісні дошки можуть мати будь-який колір, тоді як зі шкільним обладнанням треба бути уважнішим, адже для зору дитини оптимальним варіантом вважається темно-зелений колір, тоді як від класичного коричневого кольору краще відмовитися;
   • матеріал – зверніть увагу на те, щоб він мав сертифікат якості, адже обладнання повинно бути безпечним для дітей.

   Купити шкільні дошки для маркера та крейди можна у таких виробників, як 2х3, Item, Ukrboards, ТСО.

   Плівка для крейди: що це таке та де використовується

   Дошка для крейди чорна може бути не лише твердою, а й м’якою. Моделі на м’якій основі виготовляють із плівкового пластику, на якому можна писати крейдою або маркером. Вони клеяться на різні поверхні, а написане стирається звичайним способом: вологою губкою або ганчіркою. При потребі виріб можна зняти та скрутити в рулон.

   Якісні дошки офісні у вигляді плівки мають хорошу зносостійкість, не залишають заломів при наклеюванні. Дешеві аналоги менш довговічні, тому треба використовувати їх акуратно, щоб не зіпсувати.

   Плівку для крейди можна нанести на стіну не тільки в дитячій кімнаті, а й у спальні, передпокої, кухні. Також її використовують у закладах громадського харчування, на вулиці чи в офісі. Вона допоможе перетворити будь-яку поверхню в мольберт для малювання або в дошку для оголошень. На плівці можна відмічати плани та зустрічі, робити важливі нотатки, з нею можна проводити наради та презентації.

   Де купити дошку для крейди в Україні

   Купити крейдові дошки для школи та офісув нашому інтернет-магазині можна з доставкою по всій Україні. Відправлення здійснюються у Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші населені пункти країни.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна зробити замовлення й забрати його самостійно в будь-якій із наших філій. Фізичні магазини розташовані у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Самборі, Стрию та в Червонограді. В інші міста – Київ, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці – товар доставляється вибраною транспортною компанією в найкоротший термін.

   Поширені запитання

   ✅ Які є магнітно-крейдові дошки?