0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 23 з 23 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Кіл-ть робочих поверхонь:
   Магнітні властивості:
   Дошка UKRBOARDS комбінована для крейди та маркера 100 х 300 см 5 поверхонь UB 100x300GW
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   3580.50
   1

   Дошки для крейди

   Час електронних гаджетів і цифрових технологій не витіснило з українських шкіл добрі старі дошки для крейди. Незважаючи на те, що багато школярів сьогодні володіють смартфонами, планшетами і ноутбуками, дошки для крейди завжди залишаються вірними супутниками учнів на кожному уроці. З їх допомогою школярі вивчають ази точних і гуманітарних наук, формують навички виступів перед аудиторією, засвоюють новий матеріал або повторюють вже пройдений. Саме тому керівникам навчальних закладів, будь то школа, коледж чи університет, так важливо закупити дошки для крейди з якісним покриттям, які добре перуться, не піддаються механічним пошкодженням і будуть довгі роки служити на благо учнів і вчителів.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий вибір крейдових дошок на будь-який смак і за оптимальними цінами. В нашому асортименті продукція тільки кращих виробників, перевірених часом і схвалених тисячами вдячних покупців. Ви можете вибрати для себе шкільні дошки з дерева, металу або пластику, в залежності від ваших побажань.

   Крейдові дошки для НУШ

   Покриті спеціальною емаллю чорного, коричневого або зеленого кольору, наші дошки стійкі до пошкоджень і зносу. Саме тому при дбайливому зверненні вони прослужать вам 10-30 років. У комплекті з дошками йдуть кращі системи для кріплення. З їх допомогою шкільна дошка для крейди буде надійно зафіксована на стіні класу, аудиторії або робочого кабінету на довгі роки.

   Ви можете замовити шкільну дошку для крейди з однією або кількома робочими поверхнями, але в жодному разі не сумнівайтеся, її якість перевищить всі Ваші очікування. Купуйте дошки для крейди в нашому інтернет-магазині в місті Київ, Львів, Луцьк, адже тут Ви знайдете справжній знак якості, про що свідчать сотні наших постійних клієнтів.