0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 2 з 2 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   1

   Магнітна дошка для дитини

   Щоб Ваша дитина розвивавала свої творчі здібності, фантазію та креативність, їй неодмінно варто купити магнітну дошку для малювання. Малювання сприяє як фізичному, так і психологічному розвитку Вашого малюка, формує творчі здібності і розкриває потенціал юного художника ще з дитячих років. Тому це заняття буде не тільки цікавим, але і корисним для кожної дитини.

   Пропонуємо Вам магнітні дошки для дітей на будь-який смак, в комплект яких входять кольорові маркери та губки для стирання малюнків або записів. У нас є дошки і для дівчаток, і для хлопчиків, різної форми, кольору і дизайну. Тому не сумнівайтеся, Ви обов'язково знайдете тут саме ту, яка сподобається Вашому чаду.

   Дитячі дошки для навчання

   А, щоб Ваша дитина ще більше вчилась і розвивалась, Ви можете замовити дитячі дошки з додатковим набором магнітних букв або цифр. Крім малювання магнітні дошки можна використовувати і для інших розвиваючих занять з малюком. Дошка може стати його першим робочим зошитом, де він буде вчитися основам математики, зображувати букви або малювати свої перші шедеври. Саме тому такий подарунок буде приємним і корисним як для хлопчиків так і для дівчаток.

   Можете не сумніватися ми продаємо лише екологічний, повністю безпечний для здоров'я Вашої дитини товар. Крім того, дитячі дошки для малювання дуже зручні в користуванні. Адже з ними Ваш малюк може гратися де завгодно. Всі діти ще з раннього віку люблять малювати. Тому придбайте своєму малюкові магнітну дошку, і Ви одночасно відкриєте в ньому маленького художника і позбавите себе від клопоту відмивати сліди дитячого образотворчого мистецтва на меблях, стінах і по всій квартирі.

   Дитячі дошки для малювання - це прекрасна розвиваюча гра, за допомогою якої Ваша дитина стане маленьким Пікассо. Тому не зволікайте - купуйте цю корисну забаву для дітей в нашому інтернет-магазині в місті Київ, Львів, Луцьк.