0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 5 з 5 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип:
   Розмір:
   Країна виробник:
   1

   Проекційний екран — це полотно зі щільної тканини або спеціальної вінілової плівки. Купувати його потрібно лише разом із проектором, інакше це марне витрачання грошей. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує замовити екран під проектор від відомої торгової марки 2х3.

   Як вибрати проекційний екран?

   Якщо ви хочете організувати домашній кінотеатр у своїй квартирі, або вам потрібно купити екран для проектора для роботи в офісі, зверніть увагу на основні критерії вибору цього обладнання.

   Розмір

   Екран для проекторів потрібно вибирати з урахуванням розмірів кімнати, де він буде розміщений. Дотримуйтесь таких рекомендацій:

   • якщо ширина дисплея становить 2 метри, то від екрана до людей, що сидять у першому ряду, теж має бути 2 метри;
   • якщо приміщення має довжину 10 метрів, то висота полотна повинна становити щонайменше 1 метр, інакше позаду ніхто нічого не побачить;
   • враховуйте висоту стель, коли вибираєте проекційні екрани — від підлоги до низу полотна має бути відстань щонайменше 80 см.

   Характеристики полотна

   Універсальні проекційні дисплеї домашнього кінотеатру мають білу поверхню. Такий екран добре передає кольори і при цьому не з'їдає слабкі відтінки. Якщо ви плануєте використати проекційне полотно для роботи, зверніть увагу не лише на білі, а й на чорні моделі. І ті, й інші підходять для приміщень із великою кількістю світла, наприклад, для кінотеатрів або конференц-залів.

   Проекційні монітори з напиленням GlassBeaded теж варті уваги. Таке полотно оснащене особливою поверхнею, що робить зображення точнішим. Це дозволяє розмістити екран проекційний на невеликій відстані до глядачів.

   Тип конструкції

   Ви можете вибрати два типи конструкції — це екран для проектора настінний або переносний екран для проектора на тринозі. Якщо немає потреби в мобільності обладнання, можна купити проекційний екран із розміщенням на стіні. Він легко та надійно монтується як на стіні, так і на стелі. Залежно від розміру полотно може підходити як для маленького, так і для великого приміщення. За допомогою потужного пружинного механізму неважко висунути екран на потрібну висоту.

   Переносний екран для проектора на штативі зручний тим, кому важливо мати можливість переносити обладнання з приміщення до приміщення або перевозити його до іншого офісу. Полотно скручується і ховається в конструкцію, підставка складається — ці переваги дозволяють без проблем транспортувати виріб будь-куди.

   Ціна екрана

   Якщо вам потрібен екран для проектора, ціна на нього буде різною, тому що на вартість впливають кілька факторів. Найдешевше коштують стаціонарні рулонні екрани невеликого розміру. Чим більше полотно, тим дорожче обладнання. На вартість впливає також наявність підставки.

   Проекційні екрани в «Час-Пік»

   Проекційні екрани можна купити як для дому, щоб дивитися кіно та мультфільми на великому екрані, так і для офісу, щоб показувати презентації та інші важливі відео широкому колу людей. Ось які види полотна можна замовити в нашому інтернет-магазині.

   Переносний екран для проектора

   На нашому сайті доступний на замовлення компактний проекційний екран на тринозі, а також широкоформатні моделі на підставці. Матова поверхня, мобільність, невелика вага, розбірні надійні конструкції — важливі переваги цього виду виробів.

   Настінний екран під проектор

   Для кріплення на стіні варто вибрати в нашому асортименті механічний настінний проекційний екран, ціна якого виявиться приємнішою за підлоговий варіант. Він підходить як для дому, так і для офісу, до того ж доступний у різних розмірах.

   Як купити проекційний екран онлайн із доставкою по Україні

   Якщо ви шукаєте недорогий екран під проектор, ціна на полотно в нашому інтернет-магазині вас приємно здивує. Ви можете купити проекційний екран підлоговий або настінний із доставленням у будь-яке місто України: Київ, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, Черкаси, Тернопіль, Вінницю, Самбір, Червоноград, Дрогобич, Стрий і не тільки.

   Придбати різноманітні мультимедійні засоби, аксесуари для них та інші товари для дому чи офісу можна також у наших фізичних магазинах у Львові, Луцьку, Червонограді, Стрию, Самборі, Дрогобичі. Тут є послуга самовивозу замовлення, оформленого на сайті. До інших населених пунктів доставлення здійснюють транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Який екран для проектора найкращий?

   Однозначно відповісти на це питання складно, адже важливо врахувати індивідуальні фактори, як-от площа приміщення, в якому буде розміщений проектор, тощо. Ми рекомендуємо такі моделі:

   Механічний настінний екран 2х3 PROFI 147 x 147 см EMPR1515

   Переносний екран 2х3 на тринозі PROFI 199 x 199 см ETPR2020

   Переносний екран 2х3 на тринозі PROFI 147 х 147 см ETPR1515

   Механічний настінний екран 2х3 PROFI 173 x 173 см EMPR1818

   ✅ Які є настінні проекційні монітори?

   ✅ Які є у продажу переносні екрани для проектора?