0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 50 з 50 товарів

  1

  Для любителів географії та людей, які мають пристрасть до подорожей, ми пропонуємо широкий асортимент настінних географічних карт, які не тільки розширять Ваше уявлення про світ і дозволять краще орієнтуватися в земній кулі, Європі чи в Україні, але і неодноразово знадобляться перед подорожами і допоможуть без проблем розпланувати маршрут. Крім того, сьогодні настінні карти стали модною деталлю інтер'єру будинку. Так, прикрасивши картою дитячу кімнату, ви перетворите вивчення географії в цікаву гру, і Ваша дитина щодня із задоволенням буде дізнаватися про нові материки, країни і міста по всій земній кулі.

  У нас Ви можете придбати фізичну, загальногеографічну і політичну карту світу, Європи, фізичну і адміністративну мапу України, а також карти окремих областей.

  Чудовим пізнавальним подарунком для Вашої дитини стане ілюстрована карта України, яка допоможе ще краще зорієнтуватися в нашому рідному краї, а карти географічних відкриттів або ж «карта світу: тварини» розширять кругозір і поглиблять знання Вашого чада.

  Для любителів астрономії в нашому асортименті є карта зоряного неба, а також земля у космосі. А тим, хто запланував подорож, не завадить придбати карту автодоріг. В «Час-Пік» Ви знайдете карти автодоріг областей, зокрема Львівської, а також загальну карту доріг України.

  Вигідною пропозицією є комплекти карт, які також можна замовити в нашому інтернет-магазині.

  Географічні карти розвивають просторове мислення, стимулюють уяву і спрагу пізнання світу. В нас Ви можете купити настінні карти за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.