0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 18 з 18 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Масштаб:

   Розмір карти:

   Матеріал:

   Тип Карти:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Масштаб:

   Розмір карти:

   Матеріал:

   Тип Карти:

   1

   Географічні карти України

   Географічна карта України – умовне зображення території нашої держави на площині у відповідному масштабі. Більшість карт України є доволі деталізованими. Окрім кордонів самої держави, на ній зображені також межі областей. На карту нанесені назви географічних об’єктів та населених пунктів України. Карта України як і будь-яка географічна карта може бути фізичною, політично та тематичною.

   Фізична карта України

   На фізичній карті України з допомогою кольору та умовних позначень нанесені рельєф та природа території.

   Політична карта України

   На політичній карті зображений адміністративний поділ держави. Кожна область України позначена окремим кольором, нанесені їх назви, назви обласних центрів та міст.

   Тематична карта України

   З тематичної карти України Ви можете дізнатись про промисловість регіонів, корисні копалини, про флору та фауну, клімат тощо.

   Автомобільні карти України

   Автомобільна карта України знадобиться кожному, хто планує подорож нашою Країною на авто. Це – спеціалізований вид карти призначений для водіїв. Основний об’єкт даного типу карти – автомобільні дороги.

   Де купити карту України?

   Купити карту України для навчання чи подорожі Ви можете у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік». У нас Ви знайдете карти фізичні та політичні, різні види тематичних карт, карти автошляхів. В асортименті магазину карти настільні та настінні, виготовлені з картону, карти з ламінованим покриттям, на планках та без них.