0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 23 з 23 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   Карта України - адміністративний поділ М1 : 1 400 000, 100 х 70 см, папір, ламінація
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   123.00
   Карта України - адміністративний поділ М1 : 850 000, 160 х 110 см, картон, лак
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   883.20
   Карта України - адміністративний поділ М1 : 2 400 000, 65 х 45 см, папір, ламінація
   Середня оцінка: 4.67 (6 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   96.00
   Карта Львівська область. Автошляхи М1 : 200 000, 98 х 67 см, складана
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   21.00
   1

   Карти з’явилися дуже давно й на той момент вони були максимально простими –і все ж допомагали людям орієнтуватися у просторі й освоювати нові території. Надалі способи зображення вдосконалювалися, карти ставали дедалі кращими. Нині кожен охочий може придбати велику та зручну настінну або настільну карту для дому чи офісу.

   Якісна й детальна карта України – це можливість вивчити рідну країну, легко орієнтуватися в її містах і селах, оцінити її масштаби. Така корисна річ знадобиться і дітям, і дорослим. Придбати її можна в інтернет-магазині «Час-Пік» за демократичною ціною.

   Особливості настінних і настільних карт

   Сучасна картографія створює карти, що відрізняються змістом, призначенням, масштабом. Вміння читати їх важко переоцінити. Психологи стверджують, що, працюючи з картами, можна розвинути уяву, просторове уявлення, пам’ять, здатність аналізувати й узагальнювати.

   Карта України по областях характеризується значним ступенем деталізації, точністю зображення, чіткістю шрифту, яскравими кольорами. Це модель реальної дійсності, яку можна розглядати на невеликій відстані. Вона показує розміщення, властивості та зв’язки різних соціально-економічних і природних об’єктів і явищ. Водночас оглядова модель не перевантажується змістом.

   Для виготовлення карт використовують різні матеріали: папір, картон тощо. Основу можуть ламінувати для збільшення строку служби готового виробу. Ламінування у вигляді прозорої міцної плівкизапобігаєвигоранню й механічним пошкодженням: стиранню, подряпинам, заломам. Деякі варіанти можуть мати планки (пластикові рейки для зручного кріплення на стіну).

   Основні види карт України

   В інтернет-магазині «Час-Пік» купити карту України на стіну можна в кількох варіантах:

   • загальногеографічна – це умовне зображення території країни на площині у відповідному масштабі. Більшість карт досить деталізовані, тому можна роздивитися усе необхідне. Крім кордонів держави, можна побачити ще й межі областей. На карту нанесені назви населених пунктів та інші географічні назви;
   • фізична – за допомогою кольору й умовних позначень на фізичну карту нанесені природа й рельєф території країни;
   • політична – політична карта Українипоказує адміністративний поділ держави. Кожну область позначено певним кольором, відмічені назви областей, обласних центрів і міст;
   • тематична, ілюстрована – з такої карти можна дізнатися про клімат, промисловість, флору та фауну регіонів, про видатних особистостей України;
   • автомобільна – карта автошляхів допоможе зорієнтуватися та якнайзручніше прокласти маршрут;
   • вишита – купити карту України можна навіть на домотканому полотні у вишитому вигляді. Такий варіант використовується більше як декоративний елемент, ніж оглядова модель.

   Вибирати карту потрібно залежно від призначення. Для офісів частіше купують адміністративно-політичні карти, для навчальних закладів – фізичні та політичні. Автомобілістам не завадить мати під рукою карту автошляхів.

   Де знадобиться настінна карта України

   Кожному навчальному закладу потрібно купити карту України велику. Настіннакарта – один з основних видів навчальних плакатів, що, насамперед, використовується в кабінеті географії. Наповнення карти відповідає курсу й темі шкільної програми. Під час уроку вчитель має змогу наочно показувати об’єкти, населені пункти та інші особливості. Це зручний демонстраційний матеріал, що приносить користь і робить навчальний процес цікавішим.

   Карта – чудовий подарунок мандрівникам, які б хотіли більше дізнатися про Батьківщину. Якщо людина часто подорожує або планує поїздки Україною, вона зможе відмітити населені пункти, які вона вже відвідала і в які планує з’їздити.

   Купити карту України не завадить також водіям, експедиторам та іншим працівникам, які постійно їздять у різні міста по роботі. Карта автошляхів не займає багато місця й може знадобитися, якщо не буде доступу до інтернету.

   Придбати настінну карту можна і офісним працівникам. Вона стане у пригоді великим мережевим компаніям, які відкривають філіали по всій країні. До того ж це не просто робочий інструмент, а й оригінальна прикраса офісу, що органічно виглядає в кабінеті, кімнаті для переговорів або конференц-залі.Молоді фірми можуть побачити, як розширюється їхній бізнес, оцінити майбутніх партнерів за територіальною ознакою, прокласти найкоротші та взаємовигідні шляхи.

   Як вибрати карту України в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Цей розділ наповнений різноманітними варіантами карт України, тому, перш ніж зробити замовлення, потрібно розібратися, яка демонстраційна модель буде найкращою.

   Карти можна розділити на кілька типів залежно від наступних характеристик:

   • територіального діапазону – це може бути загальна карта України або ж карта певної області чи міста;
   • масштабу – є мало-, середньо- й великомасштабні карти (1:1 млн, 1:9 млн, 1:22 млн);
   • змісту – наукові, навчальні, технічні тощо.

   На сайті www.chaspik.ua можна знайти якісну ламіновану й неламіновану продукцію, яка ознайомить дорослих і дітей з політичними й географічними визначеннями, площиною землі. На картах може бути зображений рельєф території, умовні позначення кліматичних широт, політичний поділ, природні явища тощо.

   Карти областей України купити можна у двох варіантах – настільну або настінну. Перші зазвичай мають невеликий розмір і можуть розміщуватися на офісному столі або роздаватися учням під час уроку. Настінні можуть бути компактними, середніми або ж дійсно великими й мати спеціальне приладдя для кріплення.

   Плануючи придбати карту на нашому сайті, зробіть вибір серед таких характеристик:

   • масштаб –він показує, у скільки разів зменшили зображення місцевості на карті в порівнянні з її реальними розмірами на Землі. Чим більший масштаб, тим детальніше зображена місцевість. На вибір покупців представлено близько 10 варіантів масштабів;
   • розмір карти – компактні моделі вирізняються мобільністю, їх зручно переносити та брати з собою, великі можна розмістити в одному кабінеті на певному місці й використовувати в будь-який момент. Найменший варіант – 61 х 43 см, найбільший – 216 х 148 см;
   • матеріал – карта України на стіну або для столу може виготовлятися з простого паперу чи картону, з ламінованого паперу, з лакованого або ламінованого міцного картону й навіть із домотканого полотна;
   • тип карти – вибирайте фізичну, адміністративну, автомобільну або ілюстровану карту залежно від власних потреб і побажань.

   На сайті представлені якісні карти від відомого українськоговидавництва«ІПТ» («Інститут передових технологій»). Його продукція легко зацікавлює дорослих і дітей: вона яскрава, довговічна, виконана з дотриманням усіх норм.

   Де недорого купити карту України

   Якщо вам потрібна автомобільна або фізична карта України, купити її за привабливою ціною можна в нашому інтернет-магазині. Відсортуйте товари в цьому розділі за зростанням ціни та вибирайте найдоступніші за вартістю позиції. У нас є і бюджетні адміністративні карти, і досить дорогі подарункові карти, вишиті на домотканому полотні.

   Щоб придбати вподобаний товар дешевше, відстежуйте акції і розпродажі на нашому сайті. Продукцію можна забрати самостійно зі складу у Львові. Також діє доставка по місту Львів і всій Україні.

   Поширені запитання

   ✅ Що позначено на адміністративній карті України

   На адміністративній карті України позначені майже всі населені пункти країни. Приклад такої карти - адміністративна карта України