0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 15 з 15 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Масштаб:
   Розмір карти:
   Матеріал:
   Тип Карти:
   Країна виробник:
   Фізична карта півкуль М1:24 000 000, 160 х 110 см, картон, планки
   Середня оцінка: 4.75 (4 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   1060.80
   Карта світу - політична М1 : 32 000 000, 110 х 77 см, картон, ламінація, планки
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   612.00
   Карта світу - загальногеографічна М1 : 32 000 000, 110 х 77 см, картон, ламінація
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   542.64
   Карта світу - політична World Politikal map, М1 : 34 500 000, 100 х 70 см англійська мова, папір
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   115.20
   1

   Географічна карта світу– важливий навчальний посібник. Хоча використовується вона не тільки для навчання, а ще і для роботи та декору приміщення. Карта знадобиться школярам, вчителям, репетиторам, мандрівникам, водіям-далекобійникам і діловим людям. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити кілька різновидів карт від провідного українського видавництва «Інститут передових технологій» за демократичними цінами.

   Асортимент карт світу в інтернет-магазині «Час-Пік»

   На сайті магазину «Час-Пік» можна купити карту світу, складену професійними картографами. Компанія «ІПТ» працює вже понад 20 років і пропонує тільки якісну й цікаву для широкого кола споживачів продукцію. Серед асортименту легко знайти як великі демонстраційні матеріали для навчальних закладів, так і компактні примірники у вигляді скретч-карт на подарунок близьким людям, які люблять подорожувати.

   Види карт світу

   За наповненням сучасні карти світу бувають загальногеографічними й тематичними. У нашому інтернет-магазині представлені кілька варіантів на вибір:

   • географічна – зменшене, узагальнене й умовно-знакове зображення земної поверхні на площині, що виконане у певному масштабі та проекції. Мапа є моделлю реальної дійсності;
   • фізична – це карта з високою роздільною здатністю, що чітко зображає рельєф поверхні Землі. На ній показані всі континенти, моря й океани, а також можна побачити перепад висот у різних частинах світу, найвищі точки на планеті тощо. Купити фізичну карту світу можна школяру, туристу або тим, хто просто цікавиться географією;
   • політична – на цій карті представлені й позначені різним кольором усі країни світу. На ній можна побачити кордони держав, їхні назви, столиці різних країн;
   • космос –ці карти зображують Землю та інші планети у космосі, зоряне небо, сузір’я, порівняльні характеристики Сонця і планет;
   • ілюстрована – карти-скретч стали дуже популярними, адже люди більше подорожують і більше розказують про свої мандрівки і досягнення. Така карта світу на стіну стане чудовим декором приміщення й візуалізацією мрій, адже перед очима постійно буде поставлена мета. На скретч-мапі можна відмічати країни, в яких уже довелось побувати, а такождобре видно ті, в які є у планах з’їздити;
   • оглядова –досить велика пізнавальна демонстраційна модель, на якій зображені країни й народи світу. Можна використовувати вдома та в навчальних закладах.

   Незалежно від різновиду кожна карта виконана якісно, має яскраве та чітке зображення, надрукована на міцному матеріалі.

   Критерії вибору карти

   Плануючи придбати карту світу, зверніть увагу на основні критерії вибору. Для початку потрібно визначитися:

   • з розміром – в нашому інтернет-магазині на вибір представлені кілька розмірів від компактних до великих. Якщо ви плануєте розмістити мапу на столі, виберіть зменшений варіант. При розміщенні на стіні в кімнатах із великою площею варто віддати перевагу збільшеним картам;
   • з масштабом – є карти з малим, середнім і великим масштабом. Майте на увазі, чим більший показник, тим чіткіше й детальніше зображена місцевість;
   • з матеріалом – картографічну продукцію друкують на папері або картоні. Також його можуть додатково ламінувати, щоб подовжити строк служби виробу, надати йому привабливішого вигляду та захистити від пошкоджень і вигоряння.

   Якщо вам потрібна карта світу, купити її можна з великою або маленькою візуалізацією. Тут варто пам’ятати, що перший варіант сприяє легкому схоплюванню інформації під час ознайомлення. Другий варіант активує мислення, кмітливість, зосереджує увагу на кожному елементі зображення.

   Також при виборі варто враховувати, що деякі мапи вирізняються наявністю рами. Вони мають тонкі пластикові рейки угорі та внизу, що фіксують полотно в розгорнутому вигляді. На верхній рейці зазвичай передбачені отвори для мотузки або саморізів. Моделі без рами фіксуються на стіні за допомогою кнопок або скотчу. Також їх використовують на металевій дошці, прикріплюючи магнітами.

   Карти світу в інтер’єрі: особливості вибору

   У кожній людині живе мандрівник і дослідник. Один із найкращих способів потішити цю частинку душі – купити карту світу на стіну. Картографічні зображення при правильному використанні виглядають як цікаве дизайнерське рішення і можуть задавати тон оформленню кімнати.

   Суттєва перевага такого декоративного елемента полягає в тому, що ним можна прикрасити як вітальну, так і дитячу спальню або ж робочий кабінет. Мапи чудово виглядають також в офісі, кімнаті для переговорів, кабінеті керівника, приймальній тощо.

   Ми пропонуємо великий асортимент – географічна, ілюстрована, політична карта світу, купити які можна в різних розмірах і за різними цінами. Картографічне зображення може показувати реальні об’єкти, наприклад, материки або ж окремі країни, космічні реалії, зони політичного впливу тощо. Якою б не була мапа, вона вдало впишеться в інтер’єр квартири чи офісу.

   Красиві та яскраві карти особливо гарно виглядають на фоні стін з однотонним покриттям. Для великих приміщень краще підбирати збільшені варіанти, так вони набувають ще більшої солідності. За допомогою карти можна навіть виконати зонування простору. Якщо повісити її в робочій зоні, вона позначить функціональне призначення приміщення й допоможе налаштуватися на ефективну роботу.

   Настінна карта світу як наочний навчальний посібник

   У навчальних закладах обов’язково знадобиться загальногеографічна, політична або ж фізична карта світу, купити її, перш за все, потрібно в кабінет географії. У школі її використовують як наочний посібник. Мапа повинна відповідати певним вимогам – мати високу якість друку та досить великий розмір, щоб усі учні у класі могли побачити все необхідне.

   Географічна карта світу – це демонстраційна модель, що допомагає пізнавати світ дітям різної вікової групи. Такий шкільний предмет, як географія, навчає орієнтуватися на місцевості, розбиратися у водоймах, корисних копалинах, народах і культурах світу. На карті можна показати, як мандрували Колумб і Магеллан, вивчити столиці різних країн тощо.

   Настінні карти для школи та дому – це корисна річ, яка сприяє розвитку, розумінню, запам’ятовуванню отриманої інформації. Дитині важко зрозуміти, що таке часовий пояс або меридіан, якщо їйнаочно не продемонстрували, що означають ці об’єкти.

   В інтернет-магазині «Час-пік» можна вибрати будь-які навчальні матеріали, виготовлені згідно із прийнятими стандартами та нормами. Насичені кольори, різні розміри на вибір, міцний і довговічний матеріал– основні переваги картографічної продукції для освітніх закладів і домашнього використання від нашого магазину. Карти від видавництва «ІПТ» допоможуть довести школярам та іншим зацікавленим особам, що це не лише красивий аксесуар, але й ефективний інструмент для навчання.

   Де купити карту світу в Україні

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує якісно надруковані карти світу та космосу за прийнятними цінами. Картографічна продукція має привабливий вигляд, вдало підібраний матеріал і довгий строк служби. Щоб придбати потрібний товар ще дешевше, відстежуйте акції і знижки на нашому сайті. Ми виконуємо доставку по всій Україні. У Львові, Луцьку можна також самостійно забрати замовлення на складі.