0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 288 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Твердість:
   Форма олівця:
   Наявність ластика:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Кількість штук:
   Кількість кольорів:
   Тип:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Твердість:
   Форма олівця:
   Наявність ластика:
   Товщина:
   Країна виробник:
   Кількість штук:
   Кількість кольорів:
   Тип:
   Олівець механічний Faber-Castell Tk-Fine Vario 0‚35 мм 135300
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   499.50

   Відобразити ще товари (40)

   Набір олівців – обов’язковий атрибут кожної дитини, адже він приносить багато приємних емоцій під час творчих занять. Купити олівці для малюванняможна для школи, дитячого садка, творчого гуртка або просто для дому. Широкий асортимент продукції за демократичними цінами представлений в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Найкращі олівці для малювання від «Час-Пік»

   У цій категорії сайту доступно понад 200 позицій товарів для дитячої творчості. Це і механічні олівці, які можна придбати поштучно, і набори кольорових олівців. Щоб серед великого різноманіття продукції знайти саме те, що вам треба, найкраще скористатися фільтрами на сторінці зліва.

   У «Час-Пік» представлені дитячі та професійні олівці від таких відомих брендів, як Faber-Castell, Koh-i-Noor, Marco, Bic, Axent, M&Gта ін. Ми впевнені в якості продукції, яку продаємо. У нас можна купити найкращі професійні олівці для малювання, а також набори для початківців.

   Ціни на олівці для дітей коливаються в широкому діапазоні. Невеликий набір має стартову вартість близько 8 грн. Чим більше кольорів, ти дорожче коштує комплект.

   Види олівців для малювання

   Перш ніж купити олівці для малювання, важливо визначитися, з якою метою ви їх будете використовувати. Для креслення знадобляться прості, для малювання – кольорові, воскові, акварельні.

   Щоб інструмент допоміг досягнути мети, потрібно вибирати його з урахуванням призначення.

   У цілому, олівці для малювання можна розділити на основні групи за призначенням:

   • олівці дитячі;
   • чорнографітні й кольорові олівці для художників;
   • набір олівців для графіки та креслення.

   Олівці для дітей

   Найпопулярніші види олівців для малювання – це дитячі. Вони можуть бути стандартними, акварельними, пастельними, восковими. Є навіть дитячі олівці для найменших, які зручно тримати в ручці малюку. Олівці для дітей від 1 року – це найчастіше пастель або воскові, оскільки ними малювати легко: не доводиться сильно давити на стрижень, щоб отримати лінію або якийсь малюнок.

   Купити набір олівців для малювання можна як маленький, наприклад, 6-10 кольорів, так і великий – на 100 кольорів. Останній сподобається дитині, яка справді захоплюється малюванням. А ось для школи оптимальним варіантом стане комплект із 12-36 кольорів.

   Кольорові олівці для малювання продають не лише в картонній, а й у красивій металевій коробці. Такий варіант можна придбати також на подарунок. В асортименті є інструменти для дитячої творчості, для каліграфії, для живопису тощо. А ось починати знайомити малюка з малюванням найкраще, придбавши воскові олівці.

   Олівці для художників

   Тим, хто планує займатися професійним малюванням або вже має досвід у цій справі, варто купити олівці акварельні або прості для художників. Їх потрібно вибирати ретельно, щоб досягнути поставленої мети в малюванні, наприклад, чіткості та яскравості.

   Загальні поради, як вибрати набір олівців для художника:

   • дерев’яний корпус повинен бути гладким і мати лакофарбове покриття;
   • грифель повинен розміщуватися по всій довжині корпусу;
   • якщо потрібні професійніакварельні олівці, колір корпусу повинен мати максимально схожий на грифель відтінок;
   • якісний грифель не ламається, якщо на нього трішки натиснути;
   • якщо потрібні різні за м’якістю інструменти, вибирайте великий набір олівців, відібраних за таким критерієм як м’якість;
   • олівець для малювання професіоналом найчастіше має тонший грифель, хоча товсті грифелі можуть знадобитися для покриття великої площі поверхні аркуша.

   І пам’ятайте, що професійні олівці для малювання не можуть коштувати дешево. Найчастіше їх випускають відомі бренди, які пропонують продукцію найвищої якості.

   Для графічних малюнків і креслень

   Запланувавши купити олівці, потрібно пам’ятати про свій стиль малювання та художній задум малюнка. Якщо для креслення більше підходить тонкий і твердий простий олівець, то для графіки – набір художніх вугільних олівців.

   Якщо Ви ще не входите в ряди професійних художників, найкраще взяти на пробу кілька олівців різних виробників. Ви можете вибрати найбільш підхожі з них для конкретно поставленого завдання.

   Де купити олівці для малювання з доставкою по Україні

   Якщо Вам потрібен набір олівців, канцелярські товари або аксесуари для художників, Ви можете замовити будь-яку продукцію на сайті з доставленням по Україні. Ми відправляємо товари для дітей і дорослих у Київ, Львів, Харків, Луцьк, Вінницю, Ужгород, Черкаси, Рівне, Суми, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернігів, Чернівці, Стрий, Червоноград, Самбір, Дрогобич та в інші міста.

   У нас є фізичні магазини, де представлені у великому асортименті акварельні олівці, професійні, дитячі, воскові, пастельні й не тільки. Торгові точки розташовані у Львові, Дрогобичі, Стрию, Луцьку та Червонограді. Тут ви також можете забрати замовлений на сайті товар самовивозом.

   Поширені запитання