0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 148 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Твердість:
   Форма олівця:
   Наявність ластика:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Твердість:
   Форма олівця:
   Наявність ластика:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Олівець Faber-Castell чорнографітний Gold 2Н 112512
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   18.00

   Відобразити ще товари (40)

   Простий олівець – один із найпоширеніших видів письмового приладдя. Олівець чорнографітний використовують художники, інженери, дизайнери, студенти, школярі, викладачі й не тільки. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна придбати десятки варіантів олівців під конкретні потреби та фінансові можливості.

   Прості олівці для креслення та малювання від «Час-Пік»

   Графітні олівці мають широку сферу застосування. В офісі та в побуті олівець простий знадобиться, щоб писати та стирати написане, залишати помітки в документах або книгах. Для творчості теж чудово підходить це письмове приладдя. За його допомогою можна створювати ескізи, начерки, скетчі. Олівець графітний – незамінний інструмент не лише для письма та малювання, а й для креслення.

   На сайті «Час-Пік» можна купити графітний олівець від таких виробників, як Koh-i-Noor, Faber-Castell, Bic, Eco-Eagle, Marcoта ін. Олівці прості можна вибрати за формою корпусу, твердістю грифелю, наявністю ластику. Також в інтернет-магазині можна купити як один олівець, так і набір простих олівців у кількості від 4 до 12 штук.

   Якщо Вам потрібен олівець простий, ціна на нього може бути різною. Купити прості олівці на нашому сайті можна за доступною вартістю – від 1,89 грн. На ціну впливають торгова марка та кількість штук у наборі.

   Різноманітність простих олівців

   Олівці графітні використовують для різних цілей. Ці інструменти застосовують у різноманітних сферах, вони відрізняються один від одного типами стрижня, класом жорсткості, дизайном, кольором корпусу, брендом, вартістю.

   Сфера застосування простого олівця:

   • для навчання – простий олівець із ластиком точно знадобиться для школи в 1-му класі, оскільки, за нормами НУШ, діти відразу пишуть у зошитах саме ним, щоб у будь-який момент можна було виправити свою помилку;
   • для письма – графітні олівці чудово підходять для того, щоб вести конспекти, записувати щось важливе й не дуже, залишати помітки, які завжди можна стерти;
   • для креслення – олівець для креслення вважають одним із найважливіших інструментів інженера, архітектора, картографа, дизайнера, модельєра-конструктора й не тільки;
   • для малювання – графітні олівці для малювання дозволяють створювати портрети та інші малюнки в техніці графіка.

   Прості олівці для малювання, для письма або для дитячої творчості можна також розділити на дві категорії по типу стрижня. Це графітні та механічні олівці. Якщо перші доводиться періодично підточувати, то для останніх це не актуально. Якщо стрижень закінчився, потрібно просто вставити в корпус новий.

   Графітні олівці також відрізняються між собою класами жорсткості.

   Літерне позначення вказує на твердість або м’якість грифелю, наприклад:

   • B – м’який;
   • H – твердий;
   • HB – твердо-м’який.

   Цифри також можуть указувати на те, яку жорсткість має олівець графітний – від 1 (м’який) до 4 (дуже твердий). Професійні прості олівці для креслення повинні мати інструменти з твердим або середньої жорсткості грифелем. Якщо потрібен олівець чорнографітний із ластиком для малювання, варто звернути увагу на маркування В. М’які олівці – темніші та жирніші, ними легко малювати, робити штрихування та тушування. Для досягнення різних ефектів можна купити набір простих олівців для малювання, в якому будуть присутні варіанти і з м’яким, і з твердим грифелем.

   Де купити прості олівці з доставкою по Україні

   Якщо потрібно купити простий олівець, ціна на який не буде захмарною, вивчіть асортимент нашого сайту, де є позиції на будь-який бюджет. У «Час-Пік» можна замовити не лише графітні олівці, а й інші канцелярські товаридля офісу та школи, аксесуари для творчості тощо. Будь-яку продукцію можна придбати з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Набір графітних олівців та інші товари для офісу можна купити онлайн, забрати самостійно в наших магазинах у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Стрию та Червонограді.

   Поширені запитання