0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип Глобусу:
   Діаметр:
   Наявність підсвітки:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Тип Глобусу:

   Діаметр:

   Наявність підсвітки:

   Глобус політичний d=32 cм, без підсвітки, підставка пластикова, чорна, українська мова гп32
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   422.40

   Глобус політичний d=26 см гп26
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   252.30

   Глобус фізичний / політичний d=26 см з подвійною картою, лакований, із підсвіткою, українська мова гфп26
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   805.70

   1

   Що таке глобус?

   Глобус – традиційно, це модель планети Земля, на яку нанесено картографічне зображення її поверхні. Свою назву він отримав від латинського слова globus, що означає – куля.

   Згадки про перші глобуси датуються ще ІІІ – ІІ століттями до нашої ери. Найдавніший екземпляр, що дійшов до наших днів – глобус 1492 року «Земне Яблуко» німецького географа та мандрівника Мартіна Бехайма. Він був далеким від реальності та мав ряд суттєвих спотворень. Деякі джерела нерідко приписують першість саме йому.

   Види сучасних глобусів

   Перш за все зазначимо, що глобуси поділяють за охопленням території. Найбільш звичний нам варіант зображає планету Земля. Також зустрічаються глобуси інших планет чи космічних тіл, проекція зоряного неба.

   Розглянемо все ж модель земної кулі. Основний принцип її класифікації – за картографічним зображенням. Відповідно, буває глобус фізичний та політичний.

   Фізичний зображає природу нашої планети: гори, рівнини, пустелі, водойми тощо.

   На глобус політичний різними кольорами нанесені держави світу, позначені їх кордони та столиці.

   Глобуси розрізняють за масштабом. Найчастіше зустрічаються варіанти 1:30 млн. — 1:80 млн. Класифікують їх також за розміром. Моделі з діаметром до 60 см вважаються малими, 60 – 120 см – середніми, з діаметром понад 120 см – великими. Для виготовлення глобусів використовують пластик, папір, скло чи гума. Існують варіанти з під світкою. За призначенням глобуси поділяють на навчальні, довідкові, сувенірні.

   Роль шкільного глобуса у навчанні

   Раніше шкільний глобус можна було побачити не тільки в кабінеті географії у школі, але й майже у кожному домі. З його допомогою значно простіше зацікавити дитину до вивчення предмету. Така візуалізація сприяє кращому розумінню та уявленню про світ. Глобус демонструє зовнішній вигляд нашої планети, її поверхні, зображає вісь, довкола якої відбувається рух Землі. Юним дослідникам неодмінно буде цікаво прокручувати модель земної кулі та мріяти про подорожі в далекі краї.

   Глобус як варіант оригінального подарунка

   Здавалось би, що сьогодні глобус може втратити свою актуальність через те, що будь-які карти є у вільному доступі у мережі інтернет. Однак, ми вважаємо, що це ж навпаки додає їм більшої ексклюзивності. Глобус у подарунок оцінить не тільки дитина, але й дорослий.

   «Юним географам» сподобається варіант з під світкою. Вдень він допоможе у навчанні та виконанні домашніх завдань, познайомить з материками та океанами, ввечері – перетвориться на чарівний нічник.

   Вишукані моделі глобусів з якісних матеріалів, виконані під старовину, стануть прекрасним аксесуаром та доповненням будь-якого інтер’єру.

   Купити глобус Ви можете у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік». У нас представлені глобуси політичні та фізичні, різного діаметру та масштабу. Серед них є варіанти з під світкою, виконані у ретро-стилі, глобуси зоряного неба. Пропонуємо моделі для навчання та в подарунок, для будь-яких потреб та на будь-який смак.