0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Глобуси Шкільні | Украіни та Світу


  Показано: 16 з 16 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип Глобусу:
   Діаметр:
   Наявність підсвітки:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Тип Глобусу:
   Діаметр:
   Наявність підсвітки:
   Країна виробник:
   Глобус політичний d=32 cм гп32
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   835.50
   Глобус політичний d=26 см гп26
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   502.20
   1

   Глобус для школи – прекрасний інструмент для розвитку та навчання дитини й розширення її кругозору. Красивий дитячий глобус не тільки підвищить інтерес дітей до пізнання нового, а й стане прикрасою інтер’єру дитячої кімнати. Вибрати настільні глобуси на дерев’яній підставці можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Вибираємо глобус для школяра або на подарунок у «Час-Пік»

   Серед українських споживачів особливою популярністю користуються шкільні глобуси від виробників «Марко Поло» та «Інститут передових технологій». Обидві торгові марки представлені на сайті «Час-Пік».

   У нашому інтернет-магазині можна купити глобус шкільний, офісний або сувенірний кількох типів: політичний, фізичний, фізико-політичний. Також у продажу є глобус дитячий зоряного неба.

   В асортименті представлені вироби різного розміру. На сайті можна купити глобус діаметром від 11 до 32 см. Мініатюрні моделі більше схожі на декоративні аксесуари для робочого столу, тоді як збільшені варіанти цілком підходять для навчання та роботи. У нас також можна замовити глобус для дітей із підсвіткою, при вмиканні якого добре видно всі зображення навіть у темряві. Підставки для глобусів виконуються з пластику або дерева.

   Ціна глобусазалежить від виробника, розмірів виробу, наявності підсвітки. Моделі, що обертаються самостійно, обійдуться дорого, стандартну модель можна купити в діапазоні ціни від 75,60 грн до 2556,00 грн.

   Види та особливості сучасних глобусів

   Глобус українською може мати різне виконання: гладкий або рельєфний, із сузір’ями або з тваринами, лакований із підсвіткою або без підсвічування. Вивчіть основні види виробів, щоб вибрати оптимальний варіант для дитини або дорослого.

   Зовнішній вигляд глобуса

   Якщо основне завдання – навчання дитини, тоді варто купити настільний глобус, який чудово підходить для вивчення географії. Він відрізняється оптимальними розмірами, не займає багато місця на робочому столі, при цьому на ньому добре видно кордони країн, назви великих міст тощо.

   Глобуси з підсвіткою – чудове рішення для дітей. Таку модель планети Земля можна вивчати навіть у темряві: інформацію все одно добре видно, і дитина може мріяти перед сном про майбутні подорожі в далекі країни. У нічний час глобус, що світиться, використовують як нічник – спати одному в кімнаті зовсім нестрашно.

   Для навчальних закладів можна купити великий глобус діаметром від 32 см. На уроці географії вчителю буде зручно показувати на ньому материки, океани, річки, країни та їх столиці. Для дому збільшений глобус теж підходить, особливо тим дітям, які активно цікавляться географією.

   На подарунок школяру або діловій людині можна купити глобус, зроблений під старовину. Він може використовуватися одночасно як посібник для навчання і прикраса для інтер’єру: купити глобус такого плану можна в дитячу кімнату або в робочий кабінет.

   Тип глобусів

   За призначенням глобуси теж бувають різні. Одним потрібна політична карта, іншим – фізична, тому при купівлі глобуса важливо звернути увагу на його тип:

   • глобус фізичний– стандартний варіант потрібен для вивчення розташування материків і океанів, меридіан і паралелей, пошуку найглибших і найвищих місць, швидкого запам’ятовування назв великих міст тощо;
   • політичний глобус – він показує кордони держав, назви країн, столиць і міст. На цій моделі можна побачити також основні автомобільні, морські та залізничні маршрути;
   • фізико-політичний глобус світу – виріб має подвійну карту і поєднує в собі два вищезгаданих типи. Така модель часто представлена з підсвіткою;
   • зоряне небо – астрономічний глобус допоможе дізнатися назви зірок і сузір’їв;
   • глобус України – це незвичайне рішення зображення території України з позначенням адміністративного поділу на області, обласних центрів і великих міст.

   Замовити глобус на українській мові будь-якого типу зі вказаних вище для навчальних закладів або використання вдома можна в інтернет-магазині «Час-Пік» за вигідною ціною.

   Роль шкільного глобуса в навчанні дітей

   Можна сміливо заявити, що глобус для школяра – обов’язковий атрибут для навчання.

   Адже він допомагає дитині:

   • добре вчитися. Наочна модель земної кулі дозволяє легше та швидке запам’ятовувати розташування материків, океанів, країн, назви столиць і великих міст. Глобус знайомить учня з широтами та меридіанами, екватором, полюсами;
   • розвиватися. Якщо купити глобус звичайний фізичний або політичний без підсвічування, дитина буде постійно мимохідь дивитися на нього і запам’ятовувати назви та розташування країн, назви міст і водоймищ. Перевірити це просто, зігравши в «Міста»;
   • розширювати кругозір. Якщо раніше дошколярик і гадки не мав, де розташований острів Мадагаскар з улюбленого мультику, то тепер він зможе самостійно знайти його на глобусі.

   Глобус можна купити вже в першому класі. Необов’язково відразу вимагати від дитини знання всіх країн і столиць. Краще, якщо вона сама зацікавиться корисним придбанням і буде вивчати його поступово, коли їй буде справді цікаво.

   Де купити глобус шкільний в Україні

   Вибрати глобуси різного діаметру за вигідними цінами можна на нашому сайті. Будь-яку модель можна купити онлайн із доставленням по всій Україні. Шкільне приладдя та товари для офісу ми відправляємо у Львів, Київ, Рівне, Тернопіль, Вінницю, Луцьк, Черкаси, Чернівці, Івано-Франківськ, Харків, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» має представництва в 6 населених пунктах. Жителі Львова, Дрогобича, Луцька, Самбора, Стрию, Червонограду можуть забрати замовлення самостійно в наших фізичних магазинах. В інші міста продукція доставляється транспортними компаніями.

   Поширені запитання

   ✅ Що таке глобус? Який глобус краще купити дитині – фізичний чи політичний?

   Глобус – це тримірна куляста модель планети. При виборі глобуса слід орієнтуватися на те, що вивчає школяр. Для географії йому знадобиться фізичний глобус, для історії чи політології – політичний. Ми пропонуємо обидва варіанти:

   ✅ Скільки коштує глобус?

   Ціна глобуса в основному залежить від його розмірів. В асортименті нашого магазину представлені такі моделі: