0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 75 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Методика:
   Країна виробник:
   Кількість листів:
   Мова видання:
   Формат:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Методика:
   Країна виробник:
   Кількість листів:
   Мова видання:
   Формат:
   Муляжі "Фрукти" 10 штук, демонстраційний набір, пінопласт E-FRU
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   697.50
   Магніт штабовий демонстраційний 170 х 20 х 10 мм стальний, червоно-синій E-MAG
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   141.60
   Моделі атомів для складання молекул, набір 125 предметів, НУШ E-MOL
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   561.00
   Мікроскоп учнівський, кратність збільшення 100-1200 разів НУШ E-MIC
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   907.50
   Моделі геометричних фігур, набір 7 фігур, матеріал-пластик, НУШ E-GS7
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   370.20
   Компас шкільний Fantasy , НУШ E-COM
   Середня оцінка: 4.50 (4 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   72.00
   Набір годинників пісочних на 1, 2 та 5 хвилин, h=8,5 см, d=1,5 см НУШ E-ST3
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   165.90
   Дошка дитяча магнітна 207 х 308 мм К + 30 магнітних цифр і знаків, маркер 0099
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   149.40

   Відобразити ще товари (35)

   Демонстраційні матеріали для «Нової Української Школи» НУШ

   Навчальний рік 2018 – 2019 став роком впровадження освітньої реформи середнього шкільництва, що отримала назву «Нова Українська Школа» (НУШ). Її завдання – навчити дітей отримувати знання через діяльність, а не шляхом заучування «сухих» фактів та теорій, як це було досі. Такий підхід до процесу навчання повинен дати дітям абсолютно практичні уміння. Таким чином вони навчаться аналізувати, досліджувати, самостійно знаходити рішення проблем, відповіді на запитання.

   Освітня реформа має на меті розвивати дитину різнобічно, зробити її соціалізованою особистістю, людиною, що цивілізовано взаємодіє з природою. Навчальні процеси у «Новій Українській Школі» спрямовані на те, щоб навчити дітей отримувати потрібні їм знання, розвиватись та самовдосконалюватись, реалізовувати себе у бажаних сферах. НУШ готує своїх учнів до реального життя, де вони будуть свідомими у своїх діях та виборі, а також – матимуть активну життєву позицію.

   «Нова Українська Школа» орієнтується перш за все на дитину. Вона заохочує до співпраці дітей, їх батьків та вчителів. При цьому освітня реформа передбачає також розвиток учителя, що буде впроваджувати свої напрацювання у процес навчання. Відносини між вчителями та учнями повинні базуватись на взаємоповазі, доброзичливості та довірі. У форматі їх співпраці завжди має бути місце для діалогу. Основні його принципи – рівність сторін, прийняття власних обов’язків, виконання домовленостей.

   «Нова Українська Школа» спрямована на розвиток 10 ключових компетентностей у своїх учнів. Це – комбінація знань та практичних навичок, що у майбутньому сприятимуть успішному навчанню у вищих навчальних закладах та реалізації у професійній діяльності. Усі компетентності «Української нової школи» є рівноцінними та однаково важливими. До них належать:

   • Спілкування державною мовою (та рідною, якщо вони відмінні)
   • Спілкування іноземними мовами
   • Математична компетентність
   • Компетентність у природничих науках, а також – технологіях
   • Інформаційно-цифрова компетентність
   • Здатність до перманентного навчання упродовж життя
   • Ініціативність і підприємливість
   • Соціальна та громадянська компетентності
   • Компетентність у сфері культури
   • Екологічна грамотність

   У межах усіх компетентностей діти повинні вміти сформувати власну думку, як усно, так і на письмі, а також – обґрунтувати її, мислити логічно та критично, знаходити вирішення проблем, виявляти ініціативу, приймати рішення. Важливим є залучення учнів до роботи в команді. Усі ці вміння неодмінно знадобляться їм у реальному житті.

   Освітня реформа вбачає необхідним створити для дітей школу, яку вони будуть відвідувати з радістю. Для того, щоб процес навчання був максимально результативним, необхідно створити сучасне освітнє середовище.

   «Нова українська школа» передбачає розподіл навчального класу на 8 осередків:

   • для навчально-пізнавальної діяльності
   • тематичний (містить змінний інвентар, демонстраційне обладнання та матеріали.
   • для ігор (повинен бути обладнаний для рухливих ігор, а також настільних)
   • для художньо-творчої діяльності
   • куточок живої природи
   • для відпочинку
   • класна бібліотека
   • осередок вчителя

   До облаштування навчального класу є ряд обов’язкових вимог. Перш за все, це – безпечність, також – комфорт та ергономічність. Простір повинен бути багатофункціональним, а його дизайн – креативним. Дидактичні та демонстраційні матеріали до кожної освітньої галузі також передбачені «Новою українською школою».

   Для мовно-літературної галузі це:

   • алфавіт (зображення писаних та друкованих, великих та малих літер)
   • набори букв та складів
   • набори з позначеннями мовних одиниць
   • художню та навчальну літературу для дітей (словники, енциклопедії, довідники)

   Для математичної галузі знадобляться:

   • набори таблиць (таблиця множення, величин та їх одиниці, склад числа)
   • демонстраційні набори (моделі геометричних тіл та фігур, палички Кюізенера)
   • інструменти для вимірювання (лінійка, трикутник, циркуль, транспортир)
   • демонстраційна модель механічного годинника для вчителя, а також для учнів, як роздатковий матеріал.
   • прилади для вимірювання (терези з важками)

   Природнича освітня галузь передбачає наявність у класі таких позицій:

   • фізичні, політичні та тематичні карти України та світу
   • глобуси
   • прилади для досліджень (компас, мікроскоп, лупа)

   Дидактичні та демонстраційні матеріали сприятимуть кращому засвоєнню отриманих знань. Візуалізація та практика допоможуть закріпити матеріал. Вивчення кожної теми проходить з використанням роздаткового матеріалу.

   Здійснити повне облаштування навчального класу відповідно до всіх вимог «Нової Української Школи» Вам допоможе Інтернет магазин «Час-Пік». Пропонуємо Вам широкий асортимент дидактичних матеріалів. У нас Ви знайдете прописи, навчальні набори, набори карток та плакатів до тематичних днів, що їх передбачає освітня реформа.

   Також пропонуємо Вам великий вибір демонстраційних матеріалів для організації навчального процесу відповідно до методик «Нової Української Школи».

   У нас Ви зможете придбати шкільний мікроскоп, що призначений для використання у природничій освітній галузі. Він познайомить учнів з мікросвітом. З його допомогою вони зроблять свої перші дослідження на клітинному рівні.

   Ця ж освітня галузь передбачає вивчення сторін світу, визначити які допоможе дітям компас. Його теж Ви зможете знайти на сайті Інтернет магазину «Час-Пік».

   Магніт штабовий призначений для проведення дослідів. Його використання на уроках має на меті продемонструвати учням властивості магніту.

   Для того, щоб пояснити дітям, як відбувається рух Землі довкола сонця, учителю знадобиться телурій. Даний пристрій являється моделлю сонця та Землі з місяцем, що демонструє зміну часу доби та пори року через розташування Землі відносно сонця.

   Пропонуємо також моделі атомів для складання молекул. Даний демонстраційний набір допоможе школярам краще зрозуміти поняття найдрібніших часток, що з них складаються усі речовини.

   Муляжі овочів та фруктів також знадобляться у процесі вивчення природничої галузі. Вони можуть бути використані як демонстраційний, так і роздатковий матеріал. Діти матимуть змогу детально розглянути зовнішній вигляд та будову плодів.

   У математичній освітній галузі буде доречним використання магнітних цифр для дошки у якості демонстраційного матеріалу.

   Тренажер «Годинник» познайомить дітей з поняттям часу, зі співвідношенням одиниць його вимірювання. З його допомогою вчитель також зможе наочно продемонструвати поняття частини цілого (половина, чверть).

   Терези з набором важків сприятимуть кращому розумінню поняття ваги. Вони продемонструють учням співвідношення легкого та важкого, сприятимуть розвитку уважності, логіки.

   Пропонуємо Вам також набір геометричних фігур. Даний варіант демонстраційного та роздаткового матеріалу познайомить школярів із геометричними тілами. Вони матимуть змогу розглянути їх,  самостійно визначити, яка фігура лежить в основі кожного.

   У нашому Інтернет магазині Ви знайдете також чудові варіанти логічних ігор, що теж стануть у нагоді у вивченні математичної галузі.

   Палички Кюізенера – логічна гра, що чудово підійде для учнів перших класів.

   Це – набір чотиригранних паличок різної довжини. Кожна довжина позначає певне число та має свій колір. У наборі загалом 116 дерев’яних паличок, 25 з яких позначають число 1, 20 – 2, 16 – 3, 12 – 4, 10 – 5, 9 – 6, 8 – 7, 7 – 8, 5 – 9, 4 – 10.

   Існує безліч варіантів даної гри та завдань. Можна попросити дитину скласти з кількох паличок довжину, що відповідатиме іншій паличці, або ж порахувати кількість паличок певного кольору. З них можна складати зображення, літери чи цифри. Гра має на меті розвивати дитячу логіку, уяву, уважність, математичні та конструкторські здібності.

   Інший варіант логічної гри – Блоки Дьєнеша. Вона передбачає використання 48 геометричних фігур. У наборі – круги, трикутники, квадрати та прямокутники, але цікавим є те, що жодна фігура не повторюється, оскільки вони відрізняються між собою, як не формою, то розміром (великі та малі), товщиною (товсті та тонкі) чи кольором (жовті, червоні, сині). З його допомогою учні практикуватимуть логічне та аналітичне мислення, розвиватимуть пам'ять. Блоки Дьєнеша також передбачають різні варіанти ігор. Вони можуть бути спрямовані на те, щоб навчити дітей класифікувати предмети за тою, чи іншою ознакою. Можливий варіант створення комбінацій з фігур, серед яких потрібно назвати зайву по певній ознаці. Або ж можна з ряду фігур вилучити одну і попросити дитину назвати відсутній елемент, тренуючи таким чином пам'ять.

   Такі логічні ігри для дітей сприяють всебічному розвитку. Їх придбати Ви також можете в нашому Інтернет магазині.

   У нас Ви зможете знайти демонстраційне обладнання: дошки сухостиральні, для крейди, коркові, усі потрібні аксесуари для них, демонстраційні панелі, указки.

   Шкільні парти та столи, що відповідають ергономічним стандартам, нормам безпеки та вимогам освітньої реформи, теж представлені у нас.

   Пропонуємо також широкий асортимент найрізноманітніших варіантів наборів для творчості та проведення дослідів.

   Для того, щоб обладнати освітній простір та забезпечити навчальний процес для цілого класу та кожного учня зокрема відповідно до вимог та методик «Нової української школи» Вам достатньо зайти у відповідний розділ Інтернет магазину «Час-Пік», обрати потрібні позиції та зробити замовлення. Шкільне приладдя та обладнання на будь-який смак та бюджет Ви знайдете у нас. У разі потреби Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів.

   Ми радо допоможемо Вам забезпечити процес навчання школярів усім необхідним, щоб вони мали змогу всебічно розвиватись, вчитись аналітичному та логічному мисленню, зростали свідомими та відповідальними, були соціалізованими, прагнули до позитивних змін, були реалізованими у своїй діяльності та пристосованими до умов життя.