0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 58 з 58 товарів

  Фільтри

   Виріб:

   Кількість листів:

   Формат:

   Колір:

   Торгова марка:

   Сортування:

   ---

   Виріб:

   Кількість листів:

   Формат:

   Колір:

   Торгова марка:

   1

   Картон для дитячої творчості — це, як правило, набір, який представляє собою максимально товстий папір якогось кольору з однієї або двох сторін. Картон має безліч шарів, або це паперові листи завтовшки більше ніж 0,2 мм.

   Кольоровий картон

   Крім кольорових варіантів, ви завжди зможете знайти простий набір білого картону, який може знадобитися в певних напрямках творчості.

   Кольоровий картон у дитячій творчості надасть можливість дітям навчитися поєднувати кольори і створювати з їх допомогою красиві паперові вироби. Зараз у асортименті для більшої привабливості, набори з кольоровим картоном пакуються в різного роду барвисті обкладинки, завдяки яким, в залежності від сюжету вони можуть сподобатися або хлопцям або дівчатам. Такі набори являють собою упаковки невеликого розміру, в яких можна знайти аркуші картону різних кольорів і досить різних фактур. Картон може бути одностороннім чи двостороннім.

   Кольоровий картон для школи володіє різними характеристиками і використовується в самих різних сферах діяльності, тому може активно застосовуватися при створенні всіляких аплікацій. Однак, застосовувати його можуть не одні тільки діти, а й дорослі люди. Зокрема, може бути використаний дизайнерами інтер'єрів при професійному декоруванні чого-небудь. Треба сказати, що кольоровий картон, крім дитячої творчості, цілком може використовуватися і в інших областях. Зокрема, він досить актуальний в поліграфії, де його застосовують для виробництва різного роду візитних карток. А взагалі, картон має власне маркування, завдяки якому можна визначити, якої саме якості картон знаходиться перед вами, оскільки для різного типу картону існують різні вимоги.

   Вибрати кольоровий картон можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».