0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Країна виробник:
   1

   Переваги клею ПВА від «Час-Пік»

   Універсальний клей ПВА має широке призначення – його використовують як у дитячій творчості, так і в побутовій або будівельній сфері. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити клей ПВАза демократичною вартістю та в різних варіантах. На сайті можна вибрати продукцію в маленькому та великому об’ємі від відомих виробників «КІП» і Hiper.

   Склад клею ПВА

   Клей ПВА має доволі простий склад і компоненти. Складклею ПВА – це майже 95% основної речовини під назвою полівінілацетат. Це термопластичний полімер без запаху, смаку та кольору. У пакуванні клей білий, однак після висихання він стає прозорим.

   У склад клею ПВА також входять пластифікатори та різноманітні добавки. Перші потрібні для забезпечення морозостійкості та пластичності клейової плівки. У більшості випадків у ПВА додають такі речовини, як діізобутилфталат, дибутилфталат, трикрезілфосфат, а також складні ефіри. Вони входять у засіб в об’ємі 1-2% від усього складу.

   Завдяки спеціальним добавкам клей має густу консистенцію, підвищує міцність зчеплення та чудово підходить для склеювання різноманітних матеріалів. Компоненти, що входять у склад, нетоксичні та не здатні нашкодити здоров’ю людини при правильному використанні. До того ж їх собівартість невисока, завдяки чому ціна на клей ПВА виходить доступною.

   Клей ПВА: види та особливості

   Складно коротко описати, що клеїть ПВА, адже сфера його застосування дуже широка. Клей ПВА – дуже універсальний: він підходить для склеювання паперу, картону, деяких видів тканин, а також для дерева, скла, штучної та натуральної шкіри, металу.

   Які є різновиди клею ПВА за призначенням:

   • канцелярський ПВА-К – не відрізняється стійкістю до вологи або морозу на відміну від багатьох інших видів, але чудово підходить для побутового застосування та творчої роботи. Його часто використовують у школі, у дитячому садку, в офісі. Одна з переваг, яку має канцелярський клей ПВА, – ціна. Коштує він зовсім недорого;
   • клей універсальний ПВА-МБ – це морозостійкий ПВА, який клеїть майже все та використовується також у будівельній сфері як добавка до бетонних сумішей, шпаклівок, ґрунтовок тощо;
   • будівельний ПВА-М –цей клей застосовують для таких робіт, як поклейка керамічної плитки та лінолеуму на повстяній основі та ін.;

   ПВА для дерева – має попит у столярній справі, адже чудово з’єднує дерев’яні конструкції. Клей ПВА для деревазастосовують при виробництві та ремонті меблів, а також він забезпечує додатковий захист від вологи.

   Залежно від сфери застосування можна купити маленький або великий клей ПВА. Виробники випускають засоби в об’ємі від 20 до 200 мл для офісних співробітників та школярів, які можуть комплектуватися пензликом або суперковпачком для зручного нанесення речовини на поверхню матеріалу. Також у продажу є великі об’єми клею у пластикових відерках – від 1 до 2,2 л. Ціна на клей ПВА залежить від його виду, об’єму пакування та торгової марки.

   Де купити клей ПВА в Україні

   Замовити клей ПВА за доступною вартістю та з доставленням по Україні можна в інтернет-магазині «Час-Пік». В асортименті представлені витратні матеріали, на які коливається ціна від 4,80 грн за невеликий тюбик із пензликом до 121,08 грн за пластикове відро клею ПВА-К в об’ємі 2,2 л. Ви можете придбати будь-які товари для школи, для дому або офісу з відправленням у Київ, Львів, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Є кілька варіантів, де купити клей ПВА у звичайному магазині. Мережа «Час-Пік» представлена у вигляді фізичних магазинів, які працюють у 6 містах. Ви можете відвідати наші торгові точки у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Стрию та Червонограді. Тут можна придбати канцтовари, зокрема клей, або забрати замовлені онлайн товари самовивозом. В інші населені пункти продукція відправляється за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує клей ПВА?

   ✅ Які є види клею ПВА у великому пакуванні?

   У нашому інтернет-магазині можна купити клей ПВА-К у пластиковому відрі для побутового застосування: