0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 7 з 7 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Клей ПВА універсальний 200 мл з супер ковпачком HIPER
   Середня оцінка: 4.60 (5 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   15.12
   1

   Нерідко вдома, на роботі, у навчанні виникає потреба склеїти певні матеріали чи частини предмету.

   Найпопулярніший вид клею – на основі PVA (ПВА– полівінілацетат).

   Що клеїть клей ПВА?

   Він має широкий спектр застосування, призначений для склеювання паперових виробів, фото, тканини, шкіри, деревини, скла та порцеляни. Ще одна суттєва перевага – нетоксичний, безпечний склад, відсутність різкого запаху, водорозчинність. Його можуть використовувати діти у заняттях творчістю.

   Клей на основі ПВА пайпоширеніший з усіх канцелярських. Він може бути рідким, дещо густим по консистенції, має білий колір, однак після повного висихання стає прозорим. Надійне скріплення витримує навантаження, однак зберігає еластичність. Він легко наноситься навіть на велику поверхню.

   Клей ПВА  канцелярський переважно представлений у пластикових баночках з пензликом, або зі спеціальним ковпачком, що має дозатор для рівномірного нанесення.

   Канцелярський клей може мати також тверду форму та формат стіку. Він викручується зі спеціальної упаковки відповідно до того, як використовується. Розхід клею невеликий. Ним зручно буде користуватись навіть дитині. Він буде незмінною складовою канцелярського набору на робочому столі офісного працівника та кожного, кому доводиться працювати з паперами.

   Купити клей у зручному для Вас форматі, розмірі та за доступною ціною Ви можете у цьому розділі каталогу. Канцелярія для усіх потреб також представлена великим асортиментом у магазинах «Час-Пік».