0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 25 з 25 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Вага:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Вага:
   Клей-олівець BIC 21 г ECOlutions 892345
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   50.09
   Клей ПВА універсальний 200 мл з супер ковпачком HIPER
   Середня оцінка: 4.60 (5 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   15.12
   1

   У роботі, навчанні чи побуті регулярно виникає потреба щось склеїти. Залежно від сфери застосування клей відрізняється складом. Вони бувають натуральними та синтетичними. У складі натуральних – мінеральні та природні речовини, синтетичних – полімерні. За фізичним станом клей поділяють на твердий, рідкий та пастоподібний.

   Види клею. Який обрати?

   Основна характеристика для класифікації – клейка речовина. Від її властивостей залежить міцність з’єднання різних фактур. Основа клею може бути водною, восковою, полімерною, рослинною, PVA (ПВА – полівінілацетат), PVP (ПВП – полівінілпіролідон), CA (ціаноакрилат).

   Клей ПВН може підходити для різних матеріалів та поверхонь. Він безпечний та екологічний. Важливо наносити клей на знежирену поверхню та врахувати час висихання (24 години). Купити його можна у магазинах канцтоварів. Ціна клею доступна кожному.

   Клей-момент чи суперклей доступний та ефективний. Однак, його використання вимагає чіткості та оперативності, оскільки висихає він миттєво. Гума, метал, шкіра, скло, кераміка, порцеляна, древо, картон – склеїти усі ці матеріали йому під силу. Через різкий запах та склад, не рекомендується використовувати суперклей для посуду, що призначений для подачі їжі.

   Універсальним також може бути епоксидний клей. Його можна застосовувати в побуті, ремонті та творчості.

   Сфера застосування клею ПВА

   Для канцелярських потреб та для роботи з паперами використовують переважно клей на основі ПВА або ПВП. Він нетоксичний та безпечний, відтак підійде для використання у дитячій творчості. Картон, папір кольоровий, тканини – матеріали, що йому під силу склеїти.

   Клей олівець чи рідкий клей

   Текстура клею може бути рідкою та твердою. Перший варіант представлений у баночках з пензликом чи спеціальним дозатором. Твердий клей має форму стіка, що викручується зі спеціального контейнера. Його ще називають клей-олівець. Розхід такого варіанту невеликий, а формат зручний, як в офісній роботі з паперами, так і у виготовленні аплікацій дітками.

   Клей для слаймів

   Слайм – желеподібна іграшка, що набула особливої популярності за останніх кілька років. Що входить до складу оригінального слайму? Слайми виготовляють з клею ПВА та тетраборат натрію. Пропри те, що у продажі є великий вибір найрізноманітніших слаймів, діти нерідко полюбляють виготовляти їх власноруч. Існує багато рецептів. Один з найпопулярніших:

   Як зробити слайм?

   • Клей ПВА – 50 грам
   • Харчова соді – 1 столова ложка
   • Вода – 100 мл

   (За бажанням – барвник, блискітки тощо)

   Канцелярський клей для офісу та школи, а також необхідні канцтовари замовити можна у відповідному розділі Інтернет-магазину «Час-Пік».