0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 46 з 46 товарів

Клей ПВА 1 л КІП ПВА-К
54.00 грн.
1

Клей - це унікальна речовина здатна швидко склеювати різні матеріали або предмети. Завдяки міцному адгезійному зв'язку між шаром клею і матеріалом відбувається процес оптимального склеювання.

Унікальні особливості клею дозволяють швидко і якісно склеювати деревину, папір, шкіру, тканину, кераміку, скло, гуму, пластмасу або метали. Для того, щоб шов склеювання був менш помітним в клей додають мінеральні пігменти, а при склеюванні пористих матеріалів, поверхню просочують додатковим рідким клеєм. Оптимальними методами нанесення клею на матеріал є пензлик або шпатель.

Безпечний і міцний клей широко використовується в самих різних сферах застосування. В декоративному мистецтві спеціальний клей є незамінним компонентом створення нових модних шедеврів, а для меблевої індустрії, саме клей є гарантом міцності і довговічності будь-якої комплектуючої частини меблів.

Клей класифікується за типом склеювання на :

- Швидко висихаючий клей;

- Силікатний;

- Казеїн;

- Клей ПВА;

- Столярний клей;

- Крохмальний клейстер;

- Клеї-розплави.

За фізичним станом клей може бути рідким або твердим і використовується як на виробництві, так і в побутових умовах. В залежності від цілей використання визначається і найбільш підходящий вид клею. Твердий клей ще називають клей олівець, за схожість клею з пишучім приладдям. Клей олівець поділяється на клей на PVP основі та клей на PVA основі які мають певні відмінності в клеючих властивостях.

Сьогодні канцелярський клей найбільш популярний і входить в комплект необхідних канцтоварів для офісу. Клей служить відмінним і безпечним помічником для ефективної роботи співробітників кожного з розділів підприємства.

Знайти клей високої якості для побутових потреб, або для роботи в офісі Ви зможете в інтернет магазині Час-Пік. Клей ПВА, канцелярський клей, спеціальний клей, клей олівець - тут Ви знайдете варіант склеювання на будь-який смак. Завдяки зручному функціоналу сайту Ви швидко зорієнтуєтеся з вибором необхідного клею, а зручна система знижок подарує Вам приємні враження про ваше нове придбання.

Інтернет магазин Час-Пік - це оптимальне співвідношення доступної ціни і  канцтовари для офісу високої якості.