0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Вид:
   Об`єм:
   Вага:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Країна виробник:
   Вид:
   Об`єм:
   Вага:
   1

   Клей знадобиться і вдома, і на роботі. Виникає потреба у ньому і в процесі навчання. Обрати ефективний варіант можна врахувавши сферу застосування та матеріал, з яким доведеться мати справу.

   Для канцелярських потреб підійде клей на основі PVA (ПВА – полівінілацетат). Він доволі універсальний, працює на багатьох поверхнях, має ряд переваг та численні позитивні характеристики, простий у користуванні та за доступною ціною. Однак йому не під силу складні фактури та важкі матеріали. Слід також врахувати тривалий час повного висихання.

   Особливості спеціальних видів клею

   У даному розділі каталогу нашого інтернет-магазину Ви знайдете спеціальні види клею, що впораються там, де канцелярський клей буде неефективним.

   Суперклей – один з таких. За лічені хвилини він надійно склеює пластик, гуму, шкіру, дерево і не тільки. Робота з суперклеєм вимагає неабиякої точності та оперативності через його миттєве висихання.

   Також пропонуємо Вам варіанти клею для тих випадків, коли виникає потреба тимчасово приклеїти щось на поверхню, при цьому не пошкодити її. Це – багаторазові пластинки-липучки. З їх допомогою можна розмістити, до прикладу, плакат, на стіну. Вони легко встановлюються знімаються, можуть повторно використовуватись.

   Не тільки клей, але й вся необхідна канцелярія представлена широким асортиментом в нашому спеціалізованому магазині.