0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 6 з 6 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Вага:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Основа клея:
   Вага:
   1

   Потреба склеїти певні предмети виникає як у побуті, так і в навчанні чи роботі. Клей слід обирати в залежності від матеріалу та призначення. Їх класифікують за складом. Мінерали та природні речовини входять до складу натурального клею, полімери – синтетичного.

   Основа клею може бути водною, восковою, полімерною, рослинною, PVA (ПВА – полівінілацетат), PVP (ПВП – полівінілпіролідон), CA (ціаноакрилат).

   Сфера застосування канцелярського клею

   Він ідеально підійде для:

   • паперу
   • картону
   • фотографій

   Його властивості забезпечують зручне нанесення та швидке висихання. Він не бруднить поверхню та не порушує структуру паперу, лише надійно скріплює аркуші. У його основі може бути полімер чи ПВА. Перший входить до складу силікатного клею.

   Виробники пропонують канцелярський клей у зручному форматі. Це – баночка за спеціальним ковпачком-дозатором чи аплікатором. Клей-олівець – популярний завдяки своїй зручності формат. Він твердий та сухий, не тече. Користуватись ним просто, це під силу навіть дитині. Для їх нанесення на робочу поверхню не потрібно жодних додаткових застосувань. Розхід канцелярського клею мінімальний. Його ціна доступна.

   Канцелярський клей знадобиться кожному, хто працює з паперами, навчається, займається рукоділлям. Він нетоксичний та безпечний, відтак діти можуть використовувати його для своїх занять творчістю.

   Купити клей канцелярський, ПВА, у зручному для Вас форматі Ви можете оформивши замовлення на нашому сайті. Також пропонують наші спеціалізовані магазини канцтовари для роботи та навчання гуртом та в роздріб.