0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 13 з 13 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Вага:
   Країна виробник:
   Основа клея:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Вага:
   Країна виробник:
   Основа клея:
   1

   Клей-олівець є одним з найбільш популярних предметів в різних областях: ним користуються діти та учні середніх і старших класів під час творчих занять, вчителі, офісні працівники, бухгалтери. Надійно склеює різні матеріали (папір, картон, тонкий текстиль), клейовий олівець володіє масою ще додаткових переваг. Але для початку з'ясуймо, з чого його роблять, які його різновиди представлені на ринку канцтоварів, і, звичайно, дізнаємося, наскільки він безпечний для здоров'я.

   Клей-олівець, при всіх його перевагах, не можна назвати універсальним клеєм. Він відмінно підходить для склеювання паперу, картону, деяких видів тканини, але склеїти з його допомогою, наприклад, пластик або скло не вийде, для цього буде потрібно більш міцний клей.

   Основні характеристики, склад та властивості клею-олівця

   В склад клею-олівця входить два основних компонента: безпосередньо клейка речовина, що володіє хорошими адгезивними показниками, і зволожувач. На основі хімічного складу виділяють два види клею-олівця:

   • В склад клею-олівця на основі ПВА входить клейка речовина — полівінілацетат і вода.
   • В склад клею-олівця на основі ПВП входить клейка речовина — полівінілпіролідон і гліцерин в якості зволожувача.

   Деякі види клею-олівця змінюють свій колір залежно від стадії висихання,що дуже зручно для перевірки контролю якості приклеювання.

   Які переваги має клей-олівець?

   Незважаючи на різний склад, і один, і другий вид канцелярського клею-олівця мають безліч загальних властивостей, основними з яких є:

   • абсолютна нетоксичність, клей нешкідливий навіть при його тісному контакті зі шкірним покривом
   • ергономічність. Клей-олівець впевнено випереджає за популярністю традиційні види канцелярського клею, завдяки своєму винятковому зручності у використанні: він не проливається, не бруднить руки та прилеглі до місця склеювання ділянки поверхні та не має запаху.
   • економічність. Завдяки зручному тюбику і функціональній системі нанесення, клей-олівець витрачається дуже економно, тому навіть маленької упаковки клею Вам вистачить надовго. До речі, клей-олівець має тривалий термін придатності, Ви можете зберігати його 1,5-3 роки, не боячись, що клей засохне.

   Істотна перевага клею-олівця полягає в тому, що його нанесення на поверхню не деформує матеріал на який він наноситься, що може статися при використанні звичайного канцелярського клею. Це важливий фактор при підклеюванні паперів і документів. Використання клею-олівця дає можливість приклеїти все дуже швидко й акуратно, можна не боятися того, що надлишки клею забруднять поверхню та зроблять її липкою.

   Слід додати, що в даній статті вказані тільки основні компоненти складу клею-олівця, в той час як кожен виробник може його змінювати. Так, в деякі клейові склади можуть бути додані ароматичні віддушки; у спеціальних клеях-олівцях для дітей часто використовують глюкозу, яка не викликає отруєння при попаданні в організм (звичайно ж, в помірних дозах).

   Але насправді не так важливо, з чого роблять клей, як те, хто саме його виробляє. Купуючи цей товар, особливо якщо клей призначений для дітей, не ризикуйте і не купуйте найдешевший варіант сумнівної якості. Тільки перевірені виробники, що зарекомендували себе на ринку канцтоварів з кращого боку, роблять високоякісні товари незалежно від їх кінцевої вартості.

   Водночас, так звані компанії-одноденки, цілком можуть заощадити на якості сировини, у результаті чого клей може виявитися не тільки мало функціональним, але і небезпечним для здоров'я.

   Чим відрізняється клей-олівець PVP від PVA?

   Між клеєм на основі ПВА і ПВП є деякі відмінності. Так, ПВП клей вважається більш «професійним»: він володіє кращою адгезією до різних видів паперу та текстилю та є морозостійким.

   Купити клей-олівець відомих торгових марок BIC, Stanger, VGR, Deli, Eagle, Eco-Eagle Ви можете в магазині«Час-Пік»Через інтернет магазин канцтовари замовити буде зручно тим, хто не має часу та можливості ходити на закупи.Завдяки зручному функціоналу сайту Ви швидко зорієнтуєтеся з вибором.

   Поширені запитання

   ✅ Який можна купити недорогий клей-олівець?

   ✅ Які є у продажу види клею у формі олівця?

   ✅ Який можна купити великий клей-олівець?

   ✅ Який можна купити маленький клей-олівець для офісу?