0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Клей-олівець купити, ціна

Показано: 17 з 17 товарів

1

Клей-олівець є одним з найбільш затребуваних предметів в різних областях: ним користуються малі та учні середніх і старших класів під час творчих занять, вчителі, офісні працівники, бухгалтери. Надійно склеює різні матеріали (папір, картон, тонкий текстиль), клейовий олівець володіє масою ще додаткових переваг. Але для початку давайте з'ясуємо, з чого його роблять, які його різновиди представлені на ринку канцтоварів, і, звичайно, дізнаємося, наскільки він безпечний для здоров'я.

Клей-олівець, при всіх його перевагах, не можна назвати універсальним клеєм. Він відмінно підходить для склеювання паперу, картону, деяких видів тканини, але склеїти з його допомогою, наприклад, пластик або скло не вийде, для цього буде потрібно більш міцний клей.

З чого ж складається клей-олівець і які його основні характеристики:

В склад клея-олівця входить два основних компонента: безпосередньо клейка речовина, що володіє хорошими адгезивними показниками, і зволожувач. На основі хімічного складу виділяють два види клею - олівця:

В склад клея-олівця на основі ПВА входить клейка речовина — полівінілацетат і вода (зволожувач).

В склад клея-олівця на основі ПВП входить клейка речовина — полівінілпіролідон і гліцерин в якості зволожувача.

Деякі види клея-олівця змінюють свій колір залежно від стадії висихання,

що дуже зручно для перевірки контролю якості приклеювання.

Незважаючи на різний склад, і один, і другий вид канцелярського клею-олівця мають безліч загальних властивостей, основними з яких є:

- абсолютна нетоксичність, клей нешкідливий навіть при його тісному контакті з шкірним покривом. Будучи повністю безпечним в хімічному плані, клейовий олівець не завдає шкоди, навіть якщо він потрапить всередину.

- ергономічність. Клей-олівець впевнено випереджає за популярністю традиційні види канцелярського клею, завдяки своєму винятковому зручності у використанні: він не проливається, не бруднить руки та прилеглі до місця склеювання ділянки поверхні і не має запаху.

- економічність. Завдяки зручному тюбику і функціональній системі нанесення, клей-олівець витрачається дуже економно, тому навіть маленької упаковки клею Вам вистачить надовго. До речі, клей-олівець має тривалий термін придатності, Ви можете зберігати його 1,5-3 роки, не боячись, що клей засохне.

Між клеєм на основі ПВА і ПВП все таки є і деякі відмінності. Так, ПВП клей вважається більш «професійним»: він володіє кращою адгезією до різних видів паперу і текстилю та є морозостійким.

Істотна гідність клея-олівця полягає в тому, що його нанесення на поверхню не деформує матеріал на який він наноситься, що може статися при використанні звичайного канцелярського клею. Це є важливий фактор при підклеюванні паперів і документів. Використання клею-олівця дає можливість приклеїти все дуже швидко і акуратно, можна не боятися того, що надлишки клею забруднять поверхню і зроблять її липкою.

Слід додати, що в даній статті вказані тільки основні компоненти складу клею-олівця, в той час як кожен виробник може його змінювати. Так, в деякі клейові склади можуть бути додані ароматичні віддушки; у спеціальних клеях-олівцях для дітей часто використовують глюкозу, яка не викликає отруєння при попаданні в організм (звичайно ж, в помірних дозах).

Але насправді не так важливо, з чого роблять клей, як те, хто саме його виробляє. Купуючи цей товар, особливо якщо клей призначений для дітей, не ризикуйте і не купуйте найдешевший варіант сумнівної якості. Тільки перевірені виробники, що зарекомендували себе на ринку канцтоварів з кращого боку, роблять високоякісні товари незалежно від їх кінцевої вартості.

В цей же час так звані компанії-одноденки, цілком можуть заощадити на якості сировини, у результаті чого клей може виявитися не тільки мало функціональним, але і небезпечним для здоров'я.

Купити клей-олівець відомих торгових марок BIC, Stanger, VGR, Deli, Eagle, Eco-Eagle Ви можете у Час-Пік. Завдяки зручному функціоналу сайту Ви швидко зорієнтуєтеся з вибором клею, а зручна система знижок подарує Вам приємні враження про ваше нове придбання.