0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 45 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Кількість кольорів:

   Відобразити ще товари (5)

   Фарби акварельні

   Сам термін акварель походить від французького слова «aquarelle», що в перекладі означає водянистий. Назва характеризує усі основні властивості цього виду фарби:

   • Водорозчинний
   • Прозорий (як вода)

   Акварельні фарби користуються популярністю серед юних художників, любителів та професіоналів

   Акварель для дитячої творчості

   Акварель часто використовують на заняттях малюванням у школах та навіть дошкільних навчальних закладах. Основна причина – фарба водорозчинна, не токсична, без їдкого запаху та безпечна для дітей. Для малювання потрібен пензлик та склянка з водою. Вона доступна та проста у користуванні. Дітям достатньо змочити пензлик водою, набрати ним фарбу та наносити її на папір. Найчастіше для дитячого образотворчого мистецтва застосовується медова акварель. Вона не пересихає, має досить насичені кольори, що подобаються дітям. Акварель для дітей представлена готовими наборами основних кольорів чи їх широкою палітрою. У наборі може також бути пензлик.

   Акварель для художників

   Акварельна фарба для художників випускається також у тюбиках, як наборами, так і поштучно. Суха художня акварель також представлена окремими кольорами у кюветах. У будь-який час Ви можете поповнити свою палітру за потреби. Серед професійних художників немало прихильників цього виду фарби. Її прозорість дає можливість для багаторазового нанесення, при чому створюються абсолютно неповторні відтінки та ефекти. Акварель комбінують з іншими техніками. Для деталізації можуть використовуватись кольорові олівці, лінери, туш. Така широка варіація дає можливість експериментувати та втілювати надзвичайні творчі ідеї.

   Що потрібно для малювання аквареллю?

   Якщо Ви вирішили спробувати акварельну фарбу, важливо врахувати певні особливості допоміжних матеріалів:

   • Пензлі. Для роботи з акварельною фарбою краще обрати білку або ж синтетику.
   • Папір. Акварель потребує використання спеціального паперу. Його структура добре поглинає вологу, відтак фарба не розтікається, після висихання аркуш не скручується, залишається рівна поверхня готової роботи.

   Купити акварельні фарби для школи та дозвілля провідних виробників Ви можете в інтернет-магазині  «Час-Пік». У нас Ви також знайдете усі необхідні допоміжні матеріали для малювання.