0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 216 товарів

  Відобразити ще товари (60)

  Якщо у Вас вдома росте майбутній художник, то цей розділ нашого інтернет-магазину не залишить Вас байдужим. Адже оволодіти мистецтвом малювання, розвинути творче мислення на папері і почуття прекрасного Вашій дитині допоможе набір фарб і пензликів для малювання .

  Ми пропонуємо Вам шкільні фарби найвищої якості. Зроблені за передовими технологіями, вони цілком безпечні і не завдадуть шкоди вашій дитині, і вона із задоволенням зможе займатися улюбленою творчістю на радість батькам.

  Для уроків малювання в школі ідеально підійде акварель, яка розбавляється з допомогою води і залишає на папері м'який витончений слід. В нашому асортименті тільки якісна акварель різних відтінків, кольорів і типів, яка допоможе Вашій дитині творити свої перші шедеври. В цьому розділі Ви зможете обрати відповідну для Вас палітру і кольорову гаму, і дитячі малюнки будуть ще красивіше.

  Щоб працювати з аквареллю було ще зручніше, ми пропонуємо Вам спеціально розроблені стакани-непроливайки для води. А зручні палітри дозволять фантазувати і експериментувати з відтінками і квітами.

  Розвивати художній талант Вашої дитини також допоможуть гуашеві та акрилові фарби і фарби для малювання по тканині. В магазині «Час-Пік» є різні кольори, відтінки і цінові категорії цих фарб, тому підібрати відповідний варіант саме для Вас буде досить легко.

  Ну і який же художник без інструменту? Ми пропонуємо Вам пензлики для малювання на будь-який смак. Зроблені з натуральних матеріалів, вони допоможуть вашій дитині з легкістю втілювати всі свої мрії і фантазії на папері, а правильно підібрані їх види - намалювати навіть найтонші деталі і лінії.

  Допоможіть своїй дитині розвинути в собі здібності до малювання. Купіть у нас фарби, пензлики і палітри за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, щоб Ваше чадо щодня радувало Вас новими художніми шедеврами.

  Раді запропонувати Вам новинку - фарби Баранчик Шон і фарби Talking Friends - лінійка акварельних і гуашевих фарб із зображенням улюблених дітьми персонажів. Веселий непосида Баранчик Шон, всіма улюблені персонажі Talking Friends- кіт ТОМ, який розмовляє Talking TOM , кішка Анджела Talking Angela Бен, Джинджер - тепер доступні фарби з їх зображеннями. Ваша дитина буде радий черговій зустрічі з улюбленими героями.