0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Олійні та акрилові фарби

Показано: 60 з 70 товарів

  Відобразити ще товари (10)

     Акрилова фарба призначена для живопису та декоративної творчості, популярна серед дизайнерів, художників по склу, кераміці, театральних художників. Відрізняється чистотою кольору і яскравістю, добре змішується з водою. Чудово зберігає блиск, інтенсивність та глибину кольору після висихання, а ретельно збалансована основа надає фарбі багату текстуру, тому можна працювати в традиційній техніці станкового олійного живопису. Завдяки легкості в роботі, універсальності застосування і прекрасній адгезії фарби можуть бути використані при роботі практично на будь-якій поверхні (папері, картоні, грунтованому полотні, дереві, металі, шкірі, тканині, цементі). Використовується самостійно, а також в суміші з іншими акриловими фарбами. Цілком гармонуючи із сучасним стилем життя, ці фарби дають художнику можливість реалізувати свої творчі ідеї в живописних, декоративних і дизайнерських роботах.

  Акрилова фарба складається з 3 речовин: пігменту, зв’язуючого (це синтетичний матеріал, який отримав назву акрилової полімерної емульсії) і води. Акрилові фарби дуже швидко висихають за рахунок випаровування води.

     Олійні фарби високоякісні, складаються з пігментів і являють собою суміш якісних барвників і звязуючих масел. Тонкодисперсні, пастозні художні фарби відрізняються унікальною чистотою кольору і високою світлостійкістю, не змінюють початкового тону після висихання, що дозволяє використовувати їх навіть при виконанні найбільш відповідальних і реставраційних роботах. Вони нетоксичні, і легко розводяться. Користуються великою популярністю у професійних художників та студентів художніх шкіл і вузів. Особливістю є те що вони повільно висихають.

     Вибрати та купити акрилові фарби поштучно чи набором, та інші види фарб за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».