0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 50 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:
   Кількість кольорів:

   Відобразити ще товари (10)

   Сфера застосування акрилової фарби

   Акрилова фарба призначена для живопису та декоративної творчості. Вона популярна серед дизайнерів, художників по склу, кераміці, театральних художників. Акрилова фарба має чистий та насичений колір. Вона добре змішується з водою. Даний вид фарби чудово зберігає блиск, інтенсивність та глибину кольору після висихання. Її ретельно збалансована основа надає фарбі багату текстуру. Завдяки цьому працювати нею можна в традиційній техніці станкового олійного живопису. Легкість в роботі, універсальність застосування та прекрасна адгезія фарби гарантують відмінний результат роботи практично на будь-якій поверхні. Папір, картон, ґрунтоване полотно, дерево, метал, шкіра, тканина і навіть цемент підійдуть для малювання акрилом. Акрилові фарби легко змішуються, утворюючи нові неповторні відтінки. Вони дають художнику можливість реалізувати усі свої творчі ідеї в живописі, декоративних і дизайнерських роботах.

   Акрилова фарба складається з 3 компонентів: пігменту, сполучного синтетичного матеріалу – акрилової полімерної емульсії та води. Акрилові фарби дуже швидко висихають внаслідок випаровування води. Вона не мають неприємного їдкого запаху. Ними без проблем можна працювати навіть вдома.

   Особливість олійних фарб

   Олійні фарби – класика матеріалів для образотворчого мистецтва. Їх склад – високоякісні пігменти у поєднання із зв’язувальними маслами. Тонкодисперсні, пастозні художні фарби відрізняються унікальною чистотою кольору та високою світлостійкістю, їх кольори абсолютно не змінюються після висихання. Це дозволяє використовувати олійні фарби для виконання навіть найбільш відповідальних реставраційних робіт. Вони є нетоксичними, легко розводяться спеціальними розчинниками. Олійні фарби користуються великою популярністю у професійних художників та студентів художніх шкіл і вищих навчальних закладів. Їх особливість – тривалий термін висихання. Це може видатись недоліком, проте у роботі така властивість дає можливість вносити правки без зайвих труднощів.

   Де купити олійні чи акрилові фарби?

   Купити акрилові фарби чи олійні фарби поштучно чи набором Ви можете у даному розділі каталогу інтернет-магазину «Час-Пік». У нас Ви також знайдете усі необхідні допоміжні матеріали для живопису.