0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Крейда біла та кольорова

Показано: 17 з 17 товарів

  1

  На шкільних уроках крейда - незамінний атрибут, адже з її допомогою вчитель може наочно пояснити матеріал, зобразивши або записавши його на дошці. Як можна уявити урок математики без написаних на дошці прикладів, а хімію - без розписаних формул?

  Однак дуже важливо, щоб шкільна крейда, яку закуповує навчальний заклад, була якісною і екологічною. Хороша шкільна крейда не повинна ламатися і кришитися, а також дряпати поверхню шкільної дошки. Вона легко витирається, а головне – має бути повністю безпечною для здоров'я людини.

  Керуючись саме цими критеріями, ми відібрали крейду перевірених та сертифікованих виробників, яку Ви можете замовити та купити у нас за максимально вигідною ціною.

  У нашому асортименті крейда природна, пиляна, зроблена за сучасними технологіями з екологічно чистої крейди без шкідливих для організму людини добавок і домішок. Пропонуємо Вам як класичну білу, так і кольорову шкільну крейду, яка зробить уроки в школі ще більш яскравими і цікавими. А головне, Вам не доведеться переплачувати, адже ціни у нас завжди оптимальні!

  Для забав ваших дітей у нас є масляна і воскова кольорова крейда. Такий подарунок не тільки сподобається кожній дитині, але і допоможе розвивати творчі здібності, креативність, а можливо, і відкриє справжній талант художника.

  Замовляйте шкільну крейду в «Час-Пік» і на власному досвіді переконаєтеся, що таке незмінна якість та доступна ціна. Ми вже багато років гарантуємо Вам відмінний сервіс та тільки перевірену сотнями споживачів продукцію, про що свідчить чимала кількість наших постійних клієнтів. Тому не зволікайте, звертайтеся до нас прямо зараз!