0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Крейда біла та кольорова


  Показано: 12 з 12 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Колір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Колір:
   Країна виробник:
   Крейда Пегашка механічна, 6 кольорів в пластиковій тубі AE-6
   Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   18.30
   1

   Крейда та мілки для малювання – звичний атрибут дитинства та шкільного часу. В одних вони асоціюються з яскравими малюнками на асфальті, в інших – з відповіддю біля дошки перед вчителем і класом. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити крейду для дошки, для творчості та художніх робіт за демократичними цінами.

   Крейда та мілки для малювання – універсальний інструмент для навчання та творчості

   Крейда для дошки найчастіше використовується для освітніх цілей, коли вчитель наочно подає навчальний матеріал школярам. На великій шкільній дошці можна написати інформацію для загального огляду. Однак це далеко не єдине її застосування. Кольорова крейда для малювання – чудовий інструмент для творчості, розвитку та дозвілля дитини будь-якого віку. За її допомогою можна створювати картини на тротуарах, вулицях, дорогах.

   Навчивши дитину використовувати крейду для малювання на асфальті, батьки допомагають їй розвивати зосередженість і пам’ять. Адже, коли діти малюють, вони максимально концентруються на процесі. Користь такого дозвілля часом недооцінена, хоча прогулянка на вулиці та малювання – це можливість одночасно активно порухатися, подихати свіжим повітрям, поспілкуватися з іншими дітьми, потренувати дрібну моторику рук та посидючість, випробувати свої таланти у творчості. Проста крейда для асфальту може стати відмінною альтернативою заняттю з розвитку в дитячому центрі чи вдома.

   Ось які види крейди можна купити для навчання та творчості:

   • кругла біла – кожен пам’ятає її зі шкільного віку. Побачити крейду для школи можна в різних навчальних закладах. Її також можна використовувати для малювання на асфальті;
   • крейда кольорова – виробники випускають її в різноманітних форматах, наприклад, маленькі набори по 10 штук або великі пластикові відерця, наповнені крейдою збільшеного діаметра;
   • воскова – нею можна малювати й на асфальті, і на папері, до того ж вона зручна тим, що не бруднить одяг і руки;
   • пастельна – кольорова крейда пастельних відтінків має попит серед прихильників творчості, зокрема художників-аматорів і професіоналів, оскільки м’яку пастель легко розтушувати й отримати гарні тони та плавний перехід між ними.

   Крейду використовують і в багатьох інших галузях, наприклад, її додають у крейдований папір, застосовують у поліграфії під час друку ілюстрованих видань. У меленому вигляді засіб дозволяє білити стіни, фарбувати паркани, бордюри, стовбури дерев. Білу крейду також використовують кравці, щоб нанести тимчасову розмітку на тканину. Є навіть спеціальна харчова крейда, яку можна їсти, – такі ласощі полюбляють люди з дефіцитом заліза в організмі.

   Замовити крейду для навчання, малювання та творчості в широкому асортименті та за низькими цінами можна саме на цій сторінці нашого інтернет-магазину.

   Найкраща крейда для шкільної дошки

   Якісна крейда шкільна – це так звана «плавлена» крейда. Для її виробництва використовують природну сировину. Вона абсолютно безпечна для здоров’я, оскільки не містить шкідливих домішок та сторонніх компонентів. Цей нетоксичний продукт можна використовувати дітям і дорослим.

   Найкраща крейда для шкільної дошки повинна бути одночасно безпечною та якісною, щоб писати нею було легко, а написане добре бачили учні. При виготовленні продукту не повинні використовуватися токсичні домішки: на обгортці можна перевірити склад засобу. Надійні виробники пропонують продукцію, що відповідає сучасним стандартам виробництва та виготовляється з екологічно чистої сировини. Купити її можна у двох формах: пресовану або кускову.

   Шкільна крейда не повинна бути надто м’якою, кришитися, дряпати дошку, її можна легко стерти сухою або вологою ганчіркою. Для дітей найкраще купувати продукт на міцній безпиловій основі. Такий варіант зручний тим, що не бруднить одяг і не потрапляє в дихальні шляхи людини. Розмір бруска потрібно підбирати відповідно до анатомії руки дитини. Школярі часто вибирають крейду круглої форми, оскільки нею писати зручніше та легше. Крейда для малювання на дошці або на асфальті повинна бути досить міцною, щоб не розбиватися при кожному падінні.

   Види крейди та мілків для малювання в «Час-Пік»

   Якщо Ви хочете дізнатися, де купити крейду шкільну або для малювання хорошої якості та за доступною ціною, у нашому інтернет-магазині ви знайдете потрібний товар. У нас представлений широкий асортимент продукції відомих торгових марок: Memoris-Precious, Item, Fantasy, Eco-Eagle, Koh-i-Noor, VGR, Danko Toys.

   У каталозі товарів є крейда кольорова й біла, для школи та творчості. Якщо вам потрібна біла крейда, ціна на неї на нашому сайті стартує з 3,90 грн. Купити кольоровий варіант для створення малюнків на вулиці можна за такою самою вартістю – від 3,90 грн.

   Виробники пропонують купити крейду для дошки та малювання на тротуарі в різній кількості та кольорах. Набір може мати від 3 до 100 штук і містити як лише один колір крейди, так і багато різних. Комплекти пакують у картонні коробочки або зручні пластикові відерця, які можна брати з собою на прогулянку.

   Крейда відрізняється одна від одної також довжиною та діаметром. Довжина однієї крейдочки позначається літерою L і може складати 80-100 мм і більше. Діаметр впливає на те, наскільки зручно дитині буде тримати письмове приладдя в руці. На пакуванні цей параметр позначений літерою d і може складати від 8 до 25 мм.

   Де купити крейду в Україні

   Не всі знають, де можна замовити крейду за хорошою ціною і з доставленням у будь-який населений пункт України. В інтернет-магазині «Час-Пік» є можливість недорого купити її з відправленням у будь-яку точку країни.

   У нашому асортименті представлена різна крейда, товари для навчання, творчості та роботи, ігри для дітей, аксесуари для школи тощо. Усе це та безліч іншого можна купити з доставленням транспортною компанією у Львів, Київ, Черкаси, Харків, Луцьк, Вінницю, Одесу, Рівно, Тернопіль, Ужгород, Івано-Франківськ, Чернівці, Червоноград, Стрий, Самбір, Дрогобич та інші міста.

   Якщо Вам терміново знадобилось щось із канцелярських товарів чи іншої продукції, Ви можете забрати замовлення самостійно в наших фізичних магазинах. Послугою можна скористатися у Львові, Червонограді, Луцьку, Дрогобичі, Стрию та Самборі. 

   Поширені запитання