0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 27 з 27 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Щетина:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Щетина:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Набір пензликів Memoris - Precious 6 штук, щетина: коза в блістерній упаковці MF1921
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   37.80
   Палітра овальна пластикова біла КІП
   Середня оцінка: 4.50 (2 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   16.80
   Стакан-непроливайка N1 прозорий пластиковий з кольоровою кришкою КІП
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   7.80
   1

   Додаткові інструменти для роботи з фарбами

   Для виконання художніх робіт знадобиться пензлик та палітра, корисним буде також стакан-непроливайка. Усе це приладдя представлене у нашому інтернен-магазині широким асортиментом.

   Види пензлів

   Пензель – це ручний інструмент у вигляді закріплених у тримачі пучка волосків. Ним користуються маляри, живописці, візажисти тощо. Він призначений для нанесення на поверхню фарби, клею, лаку, чи інших декоративних засобів. Залежно від призначення пензлі виготовляються різних форм, видів, розмірів, з різноманітних матеріалів природного та штучного походження.

   За формою пензлі можуть бути:

   • Круглі
   • Плоскі
   • Лайнери
   • Овальні
   • Котячий язичок
   • Віяло
   • Дворівневі (для графіки)

   За довжиною ручки:

   • На довгій ручці
   • На короткій ручці

   Розмір пензля позначають номером. Найбільш розповсюджені – від №1 до №8. Проте бувають також великі художні пензлі, наприклад №24.

   За матеріалом, з якого виготовлені:

   • синтетичні (сучасні)
   • натуральні (із щетини, з шерсті білки, колонка чи поні)

   Які пензлі підійдуть для акварелі та інших технік?

   Для акварельного та олійного живопису ідеально підходять пензлі з шерсті колонка та білки. Також для акварельних та акрилових фарб ідеально підходять пензлі з синтетики. Поні майже ідеальний тип шерсті, який використовують більшість митців в різноманітних техніках. Щетину переважно використовується для олійного живопису.

   Палітра для змішування фарб

   Палітра знадобиться кожному художнику, який працює з фарбами. Не обійтись без палітри тим, хто використовує фарби у тюбиках. Вони бувають різних форм, можуть мати різну кількість заглиблень. Фарби варто змішувати на самій палітрі, використовуючи необхідні кольори та кількість фарби. Якщо заглиблення розташовані по колу, це дозволяє максимально швидко та комфортно змішати кольори для отримання потрібного відтінку. Для малювання юним художниками найкраще підійдуть палітри виготовлені з пластику. Вони легкі, надійні, безпечні для дітей, зручні у користуванні. При виборі зверніть увагу на колір. Білий буде оптимальним варіантом, оскільки найбільш точно передаватиме створений на палітрі відтінок.

   Переваги стакана-непроливаки

   Стакан-непроливайка для малювання – це сучасна знахідка для маленьких художників. Більшість фарб, що дозволені дітям, є водорозчинними. Відтак у процесі малювання їм знадобиться склянка з водою. Дітям не завжди вдається бути обережними та уважними у своїх заняттях, відтак ризик переливання води досить високий. Це може спричинити до забруднення робочої поверхні, підлоги, килимів, меблів тощо. Щоб уникнути таких неприємностей, достатньо скористатись не звичайною склянкою, а стаканом-непроливайкою. Особливість його конструкції – щільна кришка спеціальної форми, то запобігає витіканню води, навіть якщо він падає. Отвір у кришці розрахований на кілька пензликів, туди не поміститься жодний сторонній предмет.

   Непроливайка має наступні характеристики:

   • Безпека – виготовлений зі спеціального пластику, який не містить в собі токсичних речовин, і не розбивається.
   • Міцність – виготовлена з міцного пластику, який при падінні не ламається, не розбивається.
   • Надійність – у склянки-непроливайки дуже міцна кришка, яка щільно надівається, внаслідок чого вода не виливається, якщо налити до спеціальної позначки. Якщо дотримуватися всіх правил експлуатації, то таку склянку можна поставити догори дном, і не проллється ні краплини води.
   • Зручне використання – у кришечці посудини є отвір, у який легко проникає пензлик, але при цьому пальчики дитини не можуть туди потрапити, тому залишаються чистими.

   Бувають стакани-непроливайки одинарні та подвійний.

   Де купити пензлі, палітру та стакан непроливайку?

   Купити пензлі потрібного розміру та матеріалу, зручну палітру та практичний стакан-непроливайку Ви можете на сайті інтернет-магазину «Час-Пік». Пропонуємо широкий вибір цих товарів, а також усього необхідного для навчання, роботи та творчості канцелярського приладдя.