0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Пензлик | Палітра | Стакан-непроливайко

Показано: 38 з 38 товарів

  1

  Для художніх робіт незамінними речима є пензлик‚ палітра, стакан-непроливайко, які представлені у нашому інтернент магазині у широкому асортименті.

  Пензель – це ручний інструмент у вигляді закріплених у тримачі пучка волосків.Ним користуються маляри, живописці, візажисти тощо, для нанесення на поверхні фарби, клею, лаку, або декоративних засобів. Залежно від призначення пензлі виготовляються різних форм, видів, розмірів, з різноманітних матеріалів природного і штучного походження.

  За формою пензлі можуть бути: круглі, плоскі,лайнери, овальні,котячий язичок,віяло,дворівневі для графіки.

  За довжиною ручки: на довгій ручці, на короткій ручці.

  За розміром: від найменшого №1, найбільш розповсюджені до №8, проте бувають і великі художні пензлі наприклад № 24.

  За матеріалом, з якого виготовлені: синтетичні (сучасні), із щетини, з шерсті білки, колонка, поні.
  Для акварельного та олійного живопису ідеально підходять пензлі з шерсті колонка та білки. Також для акварельних та акрилових фарб ідеально підходять пензлі з синтетики. Поні майже ідеальний тип шерсті, який використовують більшість митців в різноманітних техніках. Щетину переважно використовується для олійного живопису.

  Палітра зручна у використанні у процесі творчості. Вони бувають різних форм на різну кількість заглиблень.Фарби варто змішувати на самій палітрі, використовуючи необхідні фарби з поглиблень. Якщо заглиблення розташовані по колу, це дозволяє максимально швидко і комфортно змішати потрібні кольори. Рекомендується для дітей дошкільного та шкільного віку.

     Стакан-непроливайка для малювання - це сучасна знахідка для маленьких художників.

  Діти, окрім пензлика, люблять мочити у воді руки, а це може призвести до перекидання склянки. Внаслідок чого утворюються брудне робоче місце. В дитячих садах і школах застосовують непроливайку -  це склянка зі спеціальною кришкою. Якщо навіть вона перекинеться, вода не виллється. Крім того, в таку ємність нічого не поміститься, крім кількох пензликів.

  Непроливайка має наступні характеристики:

  - Безпека - виготовлена зі спеціального пластику, який не містить в собі токсичних речовин,і не розбивається.

  -  Міцність - виготовлена з міцного пластику, який при падінні не ламається і не розбивається.

  - Надійність – у склянки-непроливайки дуже міцна кришка, яка щільно надівається, внаслідок чого вода не виливається, якщо налити до спеціальної позначки. Якщо дотримуватися всіх правил експлуатації, то таку склянку можна поставити догори дном, і не проллється ні краплини води.

  - Зручне використання -у кришечці посудини є отвір, у який легко проникає пензлик, але при цьому пальчики дитини не можуть туди потрапити, тому і залишаються чистими.

  Бувають стакани непроливайки одинарні та подвійний.

     Вибрати  потрібний пензель, палітру чи стакан - непроливайку за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».