0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 40 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Ластик FANTASY форма "Крапля" 1 штука в упаковці FY2004
   Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   5.63
   Ластик Nataraj Neon Big прямокутної форми, ціна за 1 штуку 202310001
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   3.00
   1

   У проектуванні, роботі з графіками та схемами, в образотворчому мистецтві іноді доводиться робити правки. Якщо зображення нанесено чорнографітним олівцем, з цим завданням легко впорається стиральна гумка, яку ще називають ластиком. Її якість забезпечить роботі охайний вигляд. Це важливо для інженерів, дизайнерів та художників. Не обійтись без гумки школярам та студентам. Вона буде корисна на роботі та вдома.

   Ластик виробляють з девулканізованої гуми, що дає змогу легко видалити надписи грифелем з будь-якої поверхні. Він може існувати як окреме канцелярське приладдя, так і доповнювати механічний олівець чи дерев’яний.

   Сучасні гумки для стирання мають найрізноманітнішу форму та колір. Існують навіть ароматизовані варіанти. Такі оригінальні моделі сподобаються дітям.

   Офісним працівникам доцільно використовувати ластик стандартної форми, без додаткових опцій, але хорошої якості.

   Найвимогливішими будуть художники та дизайнери-проектувальники. Стиральна гумка повинна забезпечити їм бездоганне видалення олівця, не пошкоджувати та не забруднювати папір.

   Виробники також представили варіант ластику зі спеціальними абразивними часточками, що здатні витерти ручку. Однак, варто взяти до уваги те, що така стиральна гумка частково знімає верхній шар паперу, відтак він повинен бути щільним.

   Як обрати ластик?

   Обираючи гумку варто звернути увагу на її текстуру. Вона повинна бути помірно м’якою, гладкою та еластичною. Це забезпечить її ефективну дію. Скошена чи загострена форма ластику дає змогу виконувати ним навіть найделікатніші роботи.

   У виборі Ви можете також орієнтуватись на бренд. Ряд всесвітньо відомих виробників канцелярії якнайкраще зарекомендували себе на ринку.

   У цьому розділі каталогу інтернет-магазину «Час-Пік» Ви знайдете великий вибір стиральних гумок. Завітайте також в інші розділи, адже через інтернет канцтовари замовляти зручно.