0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 83 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість відділень:
   Вид спинки:
   Кількість накладних кишень:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість відділень:
   Вид спинки:
   Кількість накладних кишень:
   Ранець шкільний Tiger Серія Dream Car 2710
   Безкоштовна доставка
   Ранець шкільний Tiger Серія World Champion + брелок у подарунок 1810
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   540.00 372.00

   Ранець шкільний Tiger Серія Tiger Max + брелок у подарунок 3705
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Не оцінено
   540.00 240.00

   Відобразити ще товари (40)

   Рюкзак чи ранець – обов'язковий атрибут школяра

   Підготовка до першого вересня справа нелегка та відповідальна. До початку навчального року потрібно забезпечити школяра усім необхідним. Першим пунктом у списку покупок до школи буде рюкзак, ранець чи портфель.

   Перш за все з’ясуймо, у чому різниця між цими видами сумок.

   • Шкільний ранець має тверде дно та стінки. Така форма забезпечує рівномірний розподіл ваги його вмісту. Це – оптимальний варіант для першокласника та учня молодших класів. Ранець хорошої якості – ортопедичний. Ця характеристика – запорука формування правильної постави дитини.
   • Рюкзак – кращий варіант для учня старших класів. Він не має твердої форми. Однак, якщо Вам потрібно купити шкільний рюкзак для підлітка варто теж звернути увагу на наявність ортопедичної спинки.
   • Дитячий портфель – варіант твердої сумки для школяра, що не має лямок, а лише ручку для перенесення в руках.

   Як вибрати ранець чи рюкзак для школяра?

   Для того, щоб вибрати хороший шкільний рюкзак чи ранець для своєї дитини врахуйте ряд ключових моментів.

   • Обрана модель повинна відповідати усім ерго нормам. Спинка має бути ортопедичною, лямки м’якими та злегка вигнутими, щоб комфортно лягали на плече. Регулятори довжини потрібні для того, щоб можна було налаштувати їх для дитини відповідно до її росту та статури.
   • Матеріали ранця повинні бути легкими, тканина, з якої його пошито – міцною, стійкою до вологи та бруду. Спинка та внутрішня сторона лямок – вкриті спеціальною сіточкою, що забезпечить вентиляцію між тілом дитини та сумкою. Зверніть увагу на пошиття. Хороший ранець прошитий двійним швом. Його фурнітура повинна бути якісною та простою у користуванні. Відповідність зазначеним характеристикам забезпечить надійність експлуатації виробу на багато років.
   • Функціональність – ще один критерій, за яким варто розглянути шкільний рюкзак чи ранець. Обрана Вами модель повинна організовано вмістити підручники, зошити та усе необхідне для школи приладдя. Основне та додаткові відділення, внутрішні та накладні кишені допоможуть раціонально розкласти усе по місцях та з легкістю мати доступ до потрібного предмету.
   • Не меншої уваги заслуговує дизайн рюкзака чи ранця. Врахуйте вподобання школяра, його вік, до якого класу він іде. Кольоровий чи однотонний – цей незмінний аксесуар повинен гармонійно доповнити будь-який повсякденний образ школяра.

   Де купити шкільний рюкзак чи ранець?

   Купити шкільний рюкзак для дівчинки чи хлопчика Ви можете у даному розділі інтернет магазину «Час-Пік». Канцелярія в школу та усе, що може знадобитись для навчання також тут.