0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   1

   «Всесвіт, розташований в алфавітному порядку» – саме так казав про словники відомий французький прозаїк і літературний критик Анатоль Франс. Справді це не просто довідник, це література, що стане у пригоді учням, вчителям, викладачам та іншим спеціалістам, які тісно пов’язані з мовою.

   Основна мета словника – показати, як пишеться конкретне слово українською, англійською чи будь-якою іншою мовою залежно від типу видання. Існує велике різноманіття словників, також у школі активно використовують зошит-словник з іноземної мови. Широкий асортимент навчальної літератури та посібників представлений в інтернет-магазині «Час-Пік». Якщо ви хочете полегшити навчання й легше опанувати тему, придбайте потрібний словник на нашому сайті за демократичною ціною.

   Які існують і для чого потрібні словники

   Купити словник нині не проблема. Видавництва пропонують енциклопедичні, двомовні, орфографічні, історичні та інші типи словників. Нескладно знайти й зошит-словник для запису іноземних слів, що може знадобитися учневі в початковій, середній чи старшій школі.

   Найчастіше використовують такі типи словників:

   • енциклопедичні. У них можна знайти інформацію про світ, країни, міста, видатні події та відомих людей. Якщо потрібно дізнатися, що означає те чи інше поняття, його особливості, варто зазирнути до енциклопедичного словника;
   • філологічні. Ці книги містять інформацію про слова. Більшість користується двомовними філологічними словниками, за допомогою яких можна вчити іноземні слова, перекладати тексти, наприклад, з англійської мови на українську та навпаки. Заповнений школярем зошит-словник з німецької мови також є філологічним словником;
   • орфографічні. У такому виданні можна побачити, як правильно писати конкретне слово;
   • орфоепічні. Ця література використовується, щоб показати, як треба вимовляти ті чи інші слова. Орфоепічні словники також називають словниками правильної літературної вимови;
   • етимологічні та історичні. Книги описують походження слів, їхній шлях у мові, зміни, що відбулися з ними за певний час;
   • граматичні. Видання містить інформацію про синтаксичні й морфологічні властивості слів;
   • зворотні. Ці книги цікаві тим, що в них слова відсортовують в алфавітному порядку, але не за першими літерами, а за останніми. Така література може знадобитися для деяких досліджень;
   • тлумачні. У цьому словнику пояснюється значення слів, при цьому вони розміщені в алфавітному порядку;
   • ідеографічні. Тут також є інформація про значення слів, однак вони зібрані за певними групами, що виділяють спільні властивості. Наприклад, групи «люди», «тварини», «дії», «фізичні властивості» тощо.

   Видавництва пропонують і інші види словників. Серед них термінологічні, діалектні, словники іншомовних слів, мови письменників, мовленнєвих помилок і труднощів. Також широко використовуються словники антонімів, синонімів, фразеологізмів, паронімів, омонімів.

   Основні види словників в інтернет-магазині «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині можна купити зошит-словник з англійської мови 1-4 клас або ж придбати довідник з граматики, що буде корисним і дорослим. Широкий вибір літератури, яка складена відповідно до чинної програми, точно стане у пригоді школярам із різних класів. Отже, які видання представлені на сайті та яке їх призначення.

   Словник іноземної мови

   Без якісного словника важко опанувати англійську, німецьку чи будь-яку іншу іноземну мову. Сучасні видання роблять процес навчання значно цікавішим і ефективнішим. Для дітей краще за все купити ілюстрований словник, адже запам’ятати потрібні слова легше, коли вони поєднані з яскравими малюнками. Видавництво «Ранок» пропонує таку навчальну літературу для школярів початкової школи, котрі навчаються за програмою НУШ. Також учневі може знадобитися зошит-словник з англійської мови 2 клас або для іншого класу.

   Словник іноземної мови потрібен не лише дітям. Якщо робота пов’язана з перекладами, книга допоможе підібрати найвлучніше слово й збагатити текст, уникаючи повторень. Найпопулярніші видання – це англо-українські словники, хоча нескладно знайти видання для вивчення французької, німецької, іспанської, російської та інших мов.

   Словник фразеологізмів

   Уже в середній школі дітям може знадобитися словник фразеологізмів і сталих виразів сучасної української мови. Він пояснює значення найуживаніших фраз із докладними ілюстраціями для кращого запам’ятовування. Крилаті вирази, українські ідіоми, стійкі народні порівняння, латинські афоризми – усе це буде легше зрозуміти та запам’ятати, маючи під рукою таке видання.

   Якщо ви не розумієте, що означає «байдики бити», «знову за рибу гроші», «на голові ходити» або ж «як кіт наплакав», словник фразеологізмів усе розставить на свої місця. Видання відповідає вимогам нового «Українського правопису» 2019 року.

   Словник труднощів сучасної української мови

   Цей словник знадобиться учням середньої школи, вчителям української мови та літератури, а також усім, хто прагне краще знати рідну мову. У книзі наведено найсвіжіші рекомендації щодо словотворення, слово- і терміновживання, перекладу.

   За допомогою словника можна розібратися, коли вживати «нагода» і «пригода», «вирізнятися» і «відрізнятися», «вагання» і «коливання». У виданні подані конкретні приклади.

   Словник синонімів та антонімів

   Для учнів 5-11 класів може знадобитися цей тип словника. У довіднику зібраний перелік найпоширеніших слів, до яких дібрані синоніми (схожі зазначенням слова) та антоніми (протилежні за значенням слова). Використання цієї книги допомагає збагачувати активний запас слів, розвиває здатність мислити й розуміти те чи інше слово, формує навички швидко та правильно добирати синоніми та антоніми. Видання стане у пригоді також викладачам мови.

   Тлумачний словник

   Особливо важливо мати під рукою тлумачний словничок у початковій школі. За його допомогою дитина легко зрозуміє значення нового для неї слова, побачить його правильне написання. Довідник допомагає легше опановувати українську мову, адже містить також новітні запозичення.

   Словник орфографічний

   Представлений на сайті «Час-Пік» орфографічний словник містить довідник із граматики. У словнику є перелік найпоширеніших слів сучасної української мови, при написанні яких у багатьох дітей і дорослих виникають труднощі. Також у книзі надруковані нові запозичення, що останнім часом стали вживати активніше. Щодо довідника з граматики, його мета – допомога в узагальненні знань із рідної мови.

   Що таке зошити-словники та як їх використовувати

   Зошит-словник з іноземної мови використовують у школі для запису та кращого запам’ятовування слів із будь-якої іноземної мови. Найчастіше він потрібен на уроках англійської, німецької та французької. Однак зараз не проблема, наприклад, купити зошит-словник із польської мови.

   Такі зошити зазвичай друкують форматом А5 або B5. Найчастіше вони мають 36 або 48 аркушів. Посібник має яскраву обкладинку на вибір учня. Внутрішній блок представлений у вигляді таблиці, де виділені місця під «частину мови», «слово», «транскрипцію», «переклад». Також на сторінках довідника можуть розміщуватися короткі підказки з вивчення іноземної мови.

   Власноруч записуючи англійські, німецькі чи інші слова, школяр краще запам’ятовує їх правильне написання та вимову. Тому такі зошити в більшості шкіл є обов’язковими. Ціна на них майже не відрізняється від вартості звичайних зошитів.

   Словники та зошити-довідники на сайті www.chaspik.ua

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна недорого придбати навчальну літературу, зокрема, різноманітні словники та зошити-словники з іноземної мови від відомих видавництв. В асортименті представлені видання від виробників друкованої продукції «Літера», «Основа»,«Ранок», «Добрий», «Апельсин», «Аркуш», «Жорж». Також є довідники, що відповідають навчальним програмам НУШ.

   Цінана словники невисока, при цьому книги виконані якісно та відповідають вимогам чинного правопису. Замовити літературу можна з доставкою в будь-який населений пункт України.

   І не забувайте, що неможливо все знати та пам’ятати. Головне, розуміти, до якого словника треба звернутися!

   Поширені запитання