0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 14 з 14 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Формат:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Формат:

   1

   Учнівський щоденник

   Учнівські щоденники призначені для різних класів, високої якості, що забезпечують довгий термін служби товару і його зручність.

   Асортимент дизайнів різноманітний та незвичайний. Існують ексклюзивні з рамкою для фотографії, яка допоможе дитині не тільки підкреслити свою індивідуальність, але і дасть можливість без зусиль знайти власника щоденника при його втраті.  Корисний інформаційний блок робить щоденник незамінним помічником шкільного життя кожної дитини. Інформаційний блок може містити: державну символіку України, розклад уроків, списки вчителів та однокласників, правила української мови, формули з алгебри, геометрії, тригонометрії та фізики, таблицю Менделєєва, табель та іншу корисну інформацію. Різноманітні також в матеріалах виконання: обкладинки зі шкірозамінника, ламіновані матові і глянцові.

   Вибрати учнівський щоденник можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».

   Щоденник вчителя і вихователя

   Щоденник вчителя і вихователя  є важливим допоміжним аксесуаром для кожного працівника у сфері навчання. Містить цікаву та корисну інформацію на допомогу вчителю. Включає розділи: календар, розклад занять, відомості про учнів, графіки контрольних робіт, педрад, журнал відвідувань, телефоний довідник, інструкції та положення МОН України.

    Вибрати щоденник вчителя і вихователя можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».