0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 40 з 44 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість листів:
      Формат:
      Кріплення Блоку:
      Внутрішній блок:
      Країна виробник:
      Розмір листа:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість листів:
      Формат:
      Кріплення Блоку:
      Внутрішній блок:
      Країна виробник:
      Розмір листа:
      Зошит 12 аркушів учнівський клітинка Школярик, ціна за 1 зошит Б/П
      Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      8.10
      Зошит 96 аркушів Тетрада учнівський, клітинка, Люкс асорті ТЕ11731
      Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      34.80
      Зошит 96 аркушів учнівський клітинка Школярик, УФ-лак, ціна за 1 зошит
      Середня оцінка: 5 (6 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      40.50

      Відобразити ще товари (4)

      Зошити для школи – це не просто канцтовари. Їх можна назвати символом шкільних років. Скільки їх списує учень за весь час навчання, полічити майже неможливо. Щоб писати й навчатися можна було з комфортом, варто серйозно підійти до питання вибору зошитів для дитини.

      Якщо потрібно купити шкільні зошити, зверніть увагу не тільки на дизайн обкладинки й кількість аркушів. Продукція повинна бути зручною та безпечною для школяра. Знайти такі товари можна в інтернет-магазині «Час-Пік». На нашому сайті представлений великий асортимент зошитів на будь-який смак і потреби.

      Основні характеристики зошитів для школи

      Не лише для школи можуть знадобитися зошити, купити їх можна також для інституту, училища та інших навчальних закладів. Вони відрізняються різними характеристиками, які описані на задній сторінці. Зазвичай там вказують виробника, кількість аркушів – 12, 18, 24, 36, 48, 60, 96, інші важливі дані. На останній сторінці може бути надрукована таблиця множення, абетка, різні довідкові матеріали, що можуть бути корисними під час навчання.

      Зошит у клітинку – найпоширеніший варіант. Однак він не єдиний, також випускають зошити з чистими аркушами (без позначки рядків), у лінію, у косу лінію. Останні найчастіше використовують у початковій школі, у середніх і старших класах більше поширені зошити у клітинку.

      Аркуші поєднуються з обкладинкою різними способами: за допомогою клею, металевими скобами, нитками, тонким спіральним дротом. Зошит може мати гострі або закруглені кути: останні кращі, тому що не так часто й помітно загинаються.

      Зараз вже не проблема красиві зошити купити: Україна пропонує величезний вибір обкладинок на будь-який смак. Виробники реалізують різноманітні форми друку й обробки титульних сторінок: фактурні, сюжетні, орнаментальні, ламіновані тощо. Можна придбати вироби не лише з паперовою, а й з пластиковою обкладинкою. На ній можуть бути зображені пейзажі, відомі персони, тварини, визначні пам’ятки, квіти, мультиплікаційні герої. Є й однотонні варіанти без будь-яких малюнків.

      Як з’явився зошит: трішки історії

      Особливо допитливих дітей напевно цікавить питання, як з’явився зошит. Адже він не завжди мав сучасну форму і пройшов довгий шлях удосконалень.

      Наші батьки, бабусі й дідусі також уже мали змогу писати в зошитах, хоча в той час вони були значно простішими, ніж зараз. Про яскраві обкладинки годі було й мріяти. А от ті, хто жив ще раніше, не мали змоги записувати інформацію навіть у простому паперовому зошиті.

      У Київській Русі купити зошити стало можливим лише в XI ст. Книжники називали «зошитом» зшиті разом чотири листи пергаменту. Найстаріший екземпляр, схожий на зошит, вдалося знайти під час археологічних розкопок, що проводилися в Новгороді. Але це теж був не паперовий варіант, а виріб із пергаменту з виробленої телячої шкіри.

      Виготовляючи зошит, пергамент складали вчетверо, після чого розрізали та зшивали у блок. Тобто раніше не можна було придбати, наприклад, зошит у клітинку 48 аркушів, адже був єдиний доступний варіант – на 4 чистих аркуші. Хоча і цей діставався далеко не всім школярам: пергаментні блоки були дорогим задоволенням, тому їх використовували нечасто.

      Діти писали на інших матеріалах, наприклад, видряпували букви гострим інструментом на бересті. Популярним приладдям для письма був віск. Ним покривали спеціальну дощечку – цеху. Вона нагадувала ззовні маленьке плоске коритце, залите воском. Такий виріб був зручний тим, що можна було стерти помилку або всю вправу, щоб написати щось нове. Для письма використовувалася гостра паличка, що з іншого кінця мала лопаточку для стирання написаного.

      Пізніше для письма брали маленькі аспідні дошки в рамці з дерева. Їх вкривали чорним шаром аспідного сланцю, що дозволяло писати на них спеціальним грифелем. Написане легко стиралося ганчіркою. Такі дошки також називали «грифельними».

      З часом воскові та грифельні дощечки замінили паперовими зошитами. Але й тоді ще неможливо було зошит купити на будь-яку кількість аркушів. Адже використовувався єдиний варіант – складені вчетверо листи з обкладинкою. Саме через цю структуру з’явилася назва «тетрадь» у російській мові, від латинського слова «тетрадос», що означає «четверта частина». Українська назва має походження від способу кріплення: зшивання – зшиток – зошит.

      Як вибрати якісні зошити для школи: корисні поради

      Вибрати якісні канцтовари – задача непроста. Хоча чомусь батьки частіше звертають увагу на вибір рюкзака чи ручки, не враховуючи те, що знайти якісний зошит у лінію чи клітинку – не менш важливо. Але ж від цього залежить і бажання дитини вчитися, і її здоров’я, а також те, наскільки охайно вона вестиме записи.

      На які критерії варто звернути увагу, плануючи купити зошити у школу:

      • щільність паперу. Це важливий параметр, що визначає, чи буде рватися та продавлюватися аркуш під тиском ручки або олівця. Щільність аркушів повинна знаходитися в межах 55-65 г/м²;
      • якість паперу. Аркуш не повинен мати ворсинок, вкраплень, шорстких елементів на поверхні. Такий папір псує ручки, забиваючи писальний вузол, а чорнила лягають на нього нерівно, що псує зовнішній вигляд виконаного завдання;
      • колір паперу. Деякі батьки намагаються шкільні зошити купити, що мають білосніжні аркуші, хоча це неправильне рішення. Занадто білі сторінки можуть спричинити проблеми із зором у дитини, адже це подразник для очей, через що вони швидше втомлюються й перенапружуються. Білизна паперу не повинна бути в межах 82-96%. Тобто вибирати зошит із жовтим або сірим папером не потрібно, він повинен бути приглушено-білим, матовим;
      • лініювання паперу. Усі аркуші в зошиті повинні мати чітке, але не яскраве лініювання сірого кольору. Синє або блакитне лініювання може викликати погіршення зору. Лінії та клітинки повинні бути читабельними, але не надто яскравими. Лініювання на аркушах в якісних зошитах збігається. Поля креслять червоною лінією;
      • розмір зошита. Звичайні або предметні зошити можуть бути формату A5 (14,8 х 21 см) або B5 (17,6 х 25 см);
      • кріплення аркушів. Якщо потрібно купити зошити, школа зазвичай не висуває вимог до способу кріплення, тому можна вибрати як скріпку, так і спіраль на свій смак. Перший варіант вважається міцнішим і довше зберігає акуратний вигляд. Важливо, щоб металеві скріпки були щільно закриті, щоб учень не поранився.З такого зошита важче вирвати аркуш, особливо, коли він заповнений більше ніж наполовину. Зошити на пружині в цьому плані зручніші, хоча обкладинка в них зазвичай недовговічна. Як варіант, можна придбати виріб із пластиковою обкладинкою;
      • дизайн. Зошити для дівчат або для хлопців, однотонні, яскраві, з природою, з тваринами – зараз можна придбати будь-які канцтовари. Бажано вибирати варіанти, які викликають позитивні емоції. Також не завадить звернути увагу на наявність місця для підписування зошита. Обкладинка повинна бути щільнішою за звичайні аркуші.

      Важливо, щоб зошит подобався учневі, тому краще підбирати варіанти разом із дитиною.

      Рекомендації по вибору зошитів для першокласників

      Оскільки сучасні першокласники працюють за програмою НУШ, вони навчаються писати та рахувати у спеціальних надрукованих зошитах. Однак у перший рік навчання їм можуть знадобитися два зошити 12 аркушів: купити треба варіанти в косу лінію та у клітинку. Варто віддати перевагу невеликій кількості листів, адже діти ще малопишуть, до того ж вага такого зошита буде меншою.

      Вчителі початкової школи часто прохають батьків не купувати надто яскравих канцтоварів, адже вони можуть відволікати увагу учнів. Зошити можуть бути яскравими, але не занадто. На задній сторінці може розміщуватися корисна інформація, як правильно тримати ручку, під яким кутом нахилятися над зошитом тощо.

      Учням молодших класів краще за все вибирати зошити із закругленими кутами, з обов’язковими червоними полями. Купити зошити шкільні гуртом для першого класу – не варіант, адже вони використають їх зовсім мало. Краще купувати велику кількість для 3-го, 4-го та старших класів.

      Асортимент шкільних зошитів в інтернет-магазині «Час-пік»

      Зошити купити гуртом простіше за все в інтернет-магазині «Час-Пік». На сайті можна вибрати потрібні позиції за демократичними цінами, замовити поштучно або ж упаковкою з доставкою у будь-який населений пункт України.

      В інтернет-магазині chaspik.ua представлена якісна та недорога продукція від таких відомих торгових марок, як «Мрії збуваються», «Школярик», «РюкзачОК», «Тетрада», «Апельсин». В асортименті можна знайти продукцію на будь-яку кількість листів: зошит у клітинку 24 аркуші, у косу лінію на 12, на 36 листів із чистим блоком або ж великого формату на 176 аркушів. Пропонується також різне кріплення блоку: скобою, пружиною, на клеї, на біндері тощо.

      Якщо потрібно терміново зошити купити, Львів – ваше місто проживання, Вас виручить наша кур’єрська доставка по місту. Доставка замовлень по Україні здійснюється транспортними компаніями.

      Ціни на звичайні та предметні зошити

      Не всі розуміють, чи реально купити зошити шкільні недорого:Україна має безліч торгових точок, де можна придбати канцтовари, однак ціни на них дуже різняться. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлений якісний товар від перевірених і надійних виробників за невисокими розцінками.

      Щоб зберегти кошти, краще за все купувати шкільні зошити гуртом, так вартість буде привабливішою. В асортименті магазину можна знайти позиції, що продаються упаковками за вигідною ціною. Знайти недорогі пропозиції можна також в категоріях акційних товарів та розпродажу, які регулярно оновлюються.

      Поширені запитання