0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Пластилін, дошки для ліплення, стеки купити, ціна

Показано: 60 з 96 товарів

12

У сучасному світі, де так багато різноманітних просунутих іграшок, молоді батьки часто забувають про улюблене заняття свого дитинства – пластилін. А дарма, адже дослідження педагогів показали, що ліплення з пластиліну потрібно дитині з самого раннього віку.

Вченими доведено, що дрібна моторика рук, яку розвиває власне ліплення, безпосередньо пов'язане з артикуляцією та вимовою звуків. Саме тому, якщо Ви хочете, щоб Ваша дитина швидше розвивався і краще розмовляла, купіть для неї пластилін. Крім того, ліплення з пластиліну розвиває творче мислення дитини і істотно прискорює її розумовий розвиток.

У нашому інтернет-магазині Ви можете знайти пластилін найрізноманітніших відтінків і виробників, який ідеально підійде для розвитку вашої дитини. Адже на відміну від радянських прототипів, сучасний пластилін є якісним і нетоксичним. Він не прилипає до рук, не залишає жирних і кольорових слідів на меблях, стінах, килимах та одязі, тому ліплення не принесе Вам зайвих клопотів, а Ваша дитина буде розвиватися в цій цікавій та новій для нього творчій грі.

Дитячий пластилін високої якості повинен відповідати наступним критеріям:

- Безпека. Відсутність шкідливих добавок при його виробництві.

- Гігієнічність. Якісний пластилін не липне до рук і не залишає слідів.

- М'якість. Ніжні руки вашої дитини не повинні втомлюватися під час ліпки, а це можливо тільки з м'яким пластиліном.

На нашому сайті Ви також знайдете дошки для ліплення, які зроблять цей процес ще більш зручним і цікавим. Крім того, в нашому асортименті є пластилін, що висихає на повітрі, пластилін з золотими і срібними вкрапленнями, а також неоновий. Неймовірно цікавим ліплення зробить пластилінова паста, яка продається зі спеціальними насадками.

Купуйте пластилін для дітей у нас за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, і Ви на власному досвіді переконаєтеся, як нове заняття допоможе вашій дитині розвивати творче мислення, моторику і просто насолоджуватись цікавою грою. А головне, Вам не доведеться переплачувати, адже ціни у нас завжди максимально вигідні для покупця.

У нашому магазині Ви зможете знайти пластилін з ліцензійними зображеннями. пластилін Баранчик Шон - лінійка продукції з полюбилися багатьом дітям героєм - Баранчиком Шоном. Спробуйте, а раптом Ваша дитина зможе виліпити такого ж з пластиліну. Для маленьких шанувальників героїв Talking Friends пропонуємо серію пластиліну з їх зображеннями - пластилін Talking Tom з зображення кота ТОМА і пластилін Talking Angela з білосніжною кішкою Анжелою а також інші улюблені персонажі - всі вони знову поруч, спробуйте виліпити і їх теж. Впевнені - у Вас вийде.