0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Пластилін | Дошки для ліплення | Стеки


  Показано: 40 з 62 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Країна виробник:
   Вага:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість кольорів:
   Країна виробник:
   Вага:

   Відобразити ще товари (22)

   Що таке пластилін для ліпки? Його особливості.

   Пластилін для ліпки – це спеціальний матеріал для ліплення. Щоб виготовити пластилін потрібен очищений та розтертий на маленькі фракції порошок глини, до якого додають віск, олію, вазелін або інші жири. Його особливістю є утримання довгий час пластичної для ліплення консистенції, саме тому він отримав таку назву. Завдяки додаванню різного порошку фарби можна утворювати класичні кольори та багато інших відтінків.

   Пластилін кольоровий – чудова розвага для маленької дитини. Пізнавати творчість та починати розробляти у дитини моторику рук фахівці рекомендують починати саме з різнокольорового пластиліну. У дитячих садочках та початкових класах у школі уроки ліплення з пластиліну є обов’язковими. В якості пластиліну для школи використовують звичайні набори по 6 та 12 кольорів, наприклад, чудові набори виготовляє українська компанія «Гамма».

   Звідки прийшло до нас виробництво пластиліну?

   Пластилін, схожий на теперішню консистенцію винайшли ще на прикінці ХІХ століття, а саме в 1897 році  в Англії. Винахід належить Вільяму Харбутту – викладачу школи мистецтв. Вільяму не дуже подобалося працювати з глиною,ю тому що вона швидко застигала та не була в повній мірі пластичною, як йому хотілося. Тоді майстер шляхом експериментів віднайшов потрібну комбінацію і пропорції речовин, які стали ідеальними для довготривалого ліплення. Щасливі студенти тепер могли робити та перероблювати свої скульптури тривалий час, новий матеріал не прилипав до рук та швидко набув величезної популярності.

   Виробництво пластиліну у промислових масштабах почалося в Германії, а не в Англії на початку 1900 року. Саме у Германії на виробництві починають додавати до сірої невиразної маси порошкову фарбу класичних кольорів і упаковувати в гарні коробочки такими смужками, які ми звикли бачити. Спочатку пластилін іменували як «пластилін Харбутта», але згодом залишилося тільки назва «пластилін».

   Скульптурний пластилін – це професійний пластилін. Використовується переважно скульпторами в художніх учбових закладах на рівні з гіпсом і глиною. Скульптурний пластилін відрізняється фізичними властивостями, а саме: більш високі пластичні властивості та дуже велика кольорова палітра. Професійний пластилін може бути як м’яким, так і твердим. З нього вдається виліплювати маленькі деталі, а фігури виходять чіткими та виразними.

   Щоб почати працювати зі скульптурним пластиліном, треба підготовити додаткові матеріали. На допомогу прийдуть тепла вода, проволока з алюмінію, вазелін або інші жири. Розігрівати масу потрібно маленькими частинами, необхідними у даний час, а ніж треба змочувати у теплу воду. Професіонали перед початком ліплення використовують каркас із проволоки, а вже на нього наліплюють шари пластиліну.

   Що таке повітряний пластилін? Кому він підходить?

   Повітряний пластилін – це надлегка маса для ліплення, дуже схожа по властивостям на звичайний пластилін, але на дотик більше схожа на повітряну вату. Якщо звичайний пластилін важкий і його потрібно розігрівати у руках, то повітряний пластилін нагадує кольорову хмаринку. За останні роки він набув шаленої популярності серед маленьких дітей та їх батьків. Діти охоче з ним бавляться, а неймовірна кількість яскравих кольорів не залишить нікого байдужим.

   Повітряний пластилін складається з води, харчових барвників та полімерів. Точну рецептуру та необхідні пропорції виробники тримають у секреті. Але точно відомо, що легкий пластилін від перевірених виробників, які надають усі необхідні сертифікати якості та безпечності можна давати маленьким дітям для гри. Проте батькам необхідно контролювати процес гри, щоб малеча не ковтнула привабливу яскраву масу.

   Легкий пластилін має ряд переваг, а саме:

   • Він не прилипає до рук.
   • Має легкий приємний аромат солодощів.
   • Не забруднює поверхню меблів, дощечок, одежу та взуття.
   • Легко зліплюється у потрібну форму.
   • Швидко застигає при кімнатній температурі.

   Якщо потрібно зробити подарунок дитині дошкільного віку, зверніть увагу на повітряний пластилін від Danko Toys неонових кольорів, які світяться у темряві. Також діти обожнюють тісто для ліпки у зручних відерцях. Тісто для ліпки Fluoric від Danko Toys однаково підійде для подарунку як хлопчикам, так і дівчаткам.

   Що таке полімерна глина?

   Полімерна глина або холодний фарфор, або пластика – це особовий вид пластичного матеріалу для професійного ліплення. Головна речовина у складі даного матеріалу – полівінілхлорид. Полімерну глину широко застосовують для оформлення декору квартир та будинків скульпторами на високому рівні.

   На прикінці минулого століття полімерна глина використовувалася для ручного виготовлення ляльок та інших іграшок. Трохи з часом почали виготовлювати сувенірну продукцію та велике розмаїття біжутерії. Полімерна глина добре застигає, її легко вкривати фарбою та лаком.

   Декорувати інтер’єр кафе, ресторанів, готелів, офісів полімерною глиною модно та не дорого в порівнянні з іншими матеріалами. Нею прикрашають навіть спинки стільців, ручки диванів, тумбочок та дверцята шафи. 

   Восковий пластилін та сфера його застосування

   Восковий пластилін представляє собою різновид звичайного пластиліну, але з дещо зміненим складом. До нього додається віск у збільшеній пропорції, ніж у класичному складі. Його перевагою є спрощений процес ліплення, він більш «слухняний» та приємний на дотик.

   Восковий пластилін застосовується для навчання процесу ліплення маленьких діток. Це чудовий матеріал для багаторазового використання, який абсолютно безпечний для здоров’я дитини. Виготовляється дана продукція без шкідливих домішок та токсичних речовин. Розвинути творче мислення та конструкторські здібності, а також моторику рук легко розвинути за допомогою воскового пластиліну.

   Восковий пластилін купити пропонує інтернет-магазин «Час Пік» на сторінках зручного каталогу, де представлені тісто для ліплення, пластилін звичайний, полімерна глина, повітряний пластилін. Продукція представлена лише від якісних виробників, перевірених часом, які мають усі необхідні сертифікати відповідності.

   Аксесуари для ліплення

   Окрім вищеназваних товарів пропонуються додаткові аксесуари для ліплення, такі як дошка для ліплення, стек в одиничному варіанті та цілий набір стеків. Також є готові набори дошки великого розміру і стеків.
   Замовляйте чудові та корисні набори для ліплення з яскравими аксесуарами в інтернет-магазині «Час Пік» з доставкою у кожен куточок України. У Львові і Луцьку знаходяться фізичні відділи, де можна придбати обрані в каталозі товари.