0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Обкладинки для зошитів, підручників

Показано: 57 з 57 товарів

1

Зберегти зошити та підручники в ідеальному стані кожному школяреві нелегко, адже ними доводиться користуватися кілька разів в день і в школі під час уроків, і вдома, виконуючи домашнє завдання. Щоб зошити ваших дітей завжди були акуратними, на допомогу приходять обкладинки.

Зроблені з якісних матеріалів, вони захистять зошити і підручники від пошкоджень і зносу, і Ваш школяр завжди буде акуратним в очах учителя й однокласників. Правильно вибрати обкладинки для учнівських зошитів дуже просто: чим більше щільність, вказана на упаковці, тим краща якість і рівень захисту.

Ми пропонуємо Вам найкращі обкладинки для підручників за максимально вигідною ціною. В нашому асортименті комплекти універсальних обкладинок на підручники, зошити, обкладинки на атлас і контурні карти, шкільний журнал. Ви можете вибрати потрібну Вам щільність і колірну гамму, однотонні або кольорові обкладинки. Для більшої зручності і практичності обкладинки розділені на універсальні набори, і Ви можете не сумніватися, що вони ідеально підійдуть за розмірами підручників для вашої дитини.

Крім того, у нас є також обкладинки з липкою стрічкою, які з легкістю пристосовуються до підручників, зошитів і щоденників нестандартного розміру. А обкладинки на клейкій основі теж дуже зручні в застосуванні до будь-яких книг і зошитів.

Зробити навчальний процес ще цікавіше допоможуть магнітні закладки для підручників і зошитів, які теж є в нашому асортименті. Яскраві, цікаві і оригінальні закладки з улюбленими героями мультиків і принтами заохотять вашу дитину до навчання ще більше.

Дбайливо ставитися до своїх речей дитину треба вчити з дитинства. Обкладинки для зошитів та підручників - запорука акуратності та відповідальності школяра. Замовляйте обкладинки для зошитів та підручників в магазині «Час-Пік», за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, і Ви отримаєте дійсно якісну продукцію за помірними цінами, яка на весь навчальний рік вбереже шкільні приналежності вашої дитини.