0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 15 з 15 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Готовальня Memoris-Precious на 7 предметів MF2121A
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   73.80
   Готовальня на 7 предметів MP52185
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   194.40
   1

   У старшій школі діти починають вивчати креслення, яке важливе не тільки для гармонійного розвитку дитини, а також є хорошою підготовкою при виборі технічної професії в майбутньому. Для вивчення цього предмету школярам знадобиться готовальня або циркуль та інше приладдя. Придбати набір для креслення за вигідною ціною можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Циркулі та готовальні — все для креслення в «Час-Пік»

   Перший циркуль для креслення знадобиться дитині вже в початкових класах. Учитель познайомить дітей з інструментом і покаже їм, як накреслити коло. Надалі готовальня та інше приладдя для креслення стануть обов’язковими атрибутами на уроках геометрії, фізики тощо.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує набори для креслення в широкому асортименті. Це шкільне приладдя представлене такими торговими марками, як Deli, Perfecta, Memoris-Precious, Faber-Castell, Navigator, Norma, VGR.

   На сайті можна купити готовальню для креслення або вибрати окремо потрібний інструмент: металевий циркуль, рейсфедер креслярський, тримач для циркуля, тубус для креслень, запасний грифель. Усе це доступне до замовлення в широкому діапазоні цін – від 21,42 грн до 292,45 грн.

   Що таке готовальня для креслення

   Не всі батьки та школярі знають, що таке готовальня для креслення. Це спеціальний набір креслярських інструментів, які дозволяють проектувати креслення різного рівня складності.

   Стандартна готовальня зазвичай має такі предмети:

   • циркуль із тримачем для простого олівця;
   • рейсфедер;
   • трикутники 30-60 і 45 градусів;
   • лінійка;
   • транспортир 180 градусів;
   • простий олівець;
   • чинка;
   • стирачка.

   Набір готовальні зберігається у зручному пластиковому футлярі з кришкою. Кількість предметів усередині може коливатися від 2 до 8. Професійні готовальні можуть містити також спеціальні копіювальні та дублювальніпредмети, додаткові лінійки.

   Набори для креслення: види та особливості вибору

   При виконанні робіт із креслення застосовується циркуль, готовальня різних типів. Існує багато видів цього приладдя. Найчастіше школярі та спеціалісти використовують для навчання та роботи повноцінні набори з кількома предметами.

   Шкільний набір для креслення: що у складі

   В учнівському наборі для креслення є інструменти, які потрібні дітям у початковій і середній школі. Вони використовуються на уроках креслення та математики. Ці предмети обов’язково знадобляться і старшокласникам.

   У початкових класах можна обмежитися тільки тим, щоб купити циркуль. Тоді як у середній і старшій школі може знадобитися повноцінна готовальня з рейсфедером. Набір також може містити додаткові грифелі, пластиковий тримач для рейсфедера, запасну голку. Усе це запаковується у футляр із прозорою кришкою. У результаті школяр має все необхідне під рукою, при цьому воно не губиться.

   Професійні циркулі для креслення

   Існує безліч різновидів циркулів. За віковою категорією можна виділити навчальні та професійні циркулі. Моделі для спеціалістів відрізняються іншими розмірами, формою та матеріалами.

   У професійному середовищі нечасто використовується пластиковий циркуль, зазвичай він виготовляється з металів підвищеної жорсткості. Завдяки цьому похибка креслення виходить мінімальною. У професійних моделях на кожній штанзі виточуються пази: штанги в них вставляються та прикручуються. Зверху надівається декоративний пластиковий футляр. Жорсткість металу забезпечує мінімальний хід, штанги при цьому міцно тримаються одна за одну.

   Якщо в навчальному виробі голка негостра, то професійна готовальня циркуль має з гострою голкою. Вона може бути привареною або замінною: остання вважається кращою. Довжина голки теж залежить від того, хто її використовує. Якщо потрібно купити циркуль шкільний, то в ньому голка матиме довжину 3-5 мм. У професійному виробі довжина голки досягає 7-9 мм.

   Циркуль відрізняється і своєю довжиною. Для школярів підходять моделі довжиною від 12 до 15 см. Спеціалістам для роботи слід вибирати інструмент довжиною від 14 см.

   Інші товари для креслення

   Письмове приладдя, циркуль із тримачем для олівця, лінійка, чинка, ластик – це ще не всі товари для креслення, які можуть знадобитися в навчанні або роботі. Досить поширеними є такі предмети, як циркуль-рейсфедер і туба для креслень.

   Рейсфедер: особливості та застосування

   Якщо для школи потрібно купити рейсфедер, для початку не завадить дізнатися, що це за предмет і де він використовується. Рейсфедер – це креслярський інструмент, яким проводять лінії та знаки на аркуші паперу тушшю або фарбою. Він містить дві стулки, що пружинять і з’єднані в одній точці ручкою. Щілину треба заповнити чорнилом. Відрегулювати ширину лінії можна поворотом гайки з насічкою.

   Для каліграфії та художньо-оформлювальних робіт варто купити рейсфедер професійний. Ним можна працювати від руки або за допомогою спеціальної лінійки, циркуля, лекала.

   Тубус для паперу та креслень: кому знадобиться

   У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити також тубус для паперу. Це спеціальний футляр для акуратного транспортування та зберігання аркушів формату А1. У міцний циліндр із кришкою креслення та інші матеріали складають у згорнутому вигляді.

   Купити тубус для креслення варто учням художніх шкіл, студентам технічних спеціальностей, картографам, конструкторам та інженерам. Використовувати тубус можна і в офісі, наприклад, для перевезення банерів, схем, рекламних плакатів.

   Де купити циркуль і набори для креслення в Україні

   Інтернет-магазин «Час-Пік» – це сайт, де можна купити готовальню або циркуль, ціна на який не буде надто високою. У нас можна придбати приладдя й аксесуари для креслення, товари для школи та офісу з доставленням по всій Україні. Ми відправляємо продукцію транспортними компаніями у Львів, Київ, Харків, Вінницю, Луцьк, Черкаси, Чернігів, Рівне, Тернопіль, Стрий, Івано-Франківськ, Чернівці, Самбір, Червоноград, Дрогобич та в інші міста.

   У нас є також фізичні магазини. Ви можете замовити циркуль та шкільні канцтовари для дітей онлайн і забрати їх самостійно. Торгові точки розташовані у Львові, Луцьку, Червонограді, Самборі, Стрию та Дрогобичі.

   Поширені запитання

   ✅ З чого складається готовальня?

   У нашому інтернет-магазині є готовальні з 2 предметів – циркуля та запасних грифелів – і повноцінні набори, в які входять циркуль, рейсфедер, лінійка, олівець, чинка, ластик, трикутник і транспортир. Пропонуємо такі моделі:

   ✅ Що входить до набору для креслення?