0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Готовальні‚ циркулі‚ набори купити, ціна

Показано: 30 з 30 товарів

  1

     Широкий асортимент креслярських предметів представлений на сайті інтернет магазину «Час-Пік». Тут можна обрати циркулі, які задовольняють потреби будь-якого школяра або студента. Розмаїта кольорова гама, однотонний чи прикрашений малюнками. Чохли також бувають різними: м'якими та твердими. Зважаючи на вподобання, є спеціальні набори, які називаються готовальні з різною кількістю предметів. Це можуть бути лінійки, додаткові стрижні, голки й багато іншого. Або ж просто циркуль, без жодних додаткових деталей. Вони призначені для креслення ідеально рівного кола, чи вимірювання потрібної відстані на карті, маштабу.

     Циркульскладаються з таких частин:

  - верхівка циркуля, яка не допускає зісковзування, — це зручний тримач, для зручності, їх роблять ребристими, з виїмками для пальців, це забезпечує не тільки фіксацію кінцівок, а й запобігає активному потовиділенню;

  - штанги також є основною частиною приладу, професійні креслярі віддають перевагу виготовленим із міцних металів, наприклад, зі сталі, цинк-магнієвого сплаву,

  - голка повинна бути твердою, гострою та міцною, з її допомогою предмет кріпиться в певній точці й не дає інструменту зісковзнути з креслення.

  - насадки — це стрижні, завдяки яким можна накреслити коло, бувають різної жорсткості.

     У представленому асортименті ви зможете підібрати найбільш прості аксесуари для креслення, які будуть необхідні учням молодших класів, так і складні набори у вигляді готовалень та професійних інструментів.

     Вибрати та купити потрібний циркуль чи готувальню за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».